Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 16:47
Rozmnażanie szczurów rasowych poza SHSRP
Autor Wiadomość
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:11   

pixel napisał/a:
Zgodzę się tutaj z sachmą, chcąc zmieniać stowarzyszenie - trzeba zostać członkiem
z tym się nie zgodzę, tzn. nie do końca. Uważam, że głosy osób postronnych powinny być brane pod uwagę, a nie olewane/odrzucane tylko dlatego, że nie jest się członkiem stowarzyszenia. Podam swój przykład, bo jest mi on najbliższy :P Nigdy nie należałam do żadnego stowarzyszenia, czy organizacji (poza samorządem uczelniany), ale czynnie pomagałam niejednemu i jakoś ludziom nie sprawiało trudności branie moich rad/sp[ostrzeżeń pod uwagę. Nie były one oczywiście decydujące, ale czasem wyłaniały jakiś problem, który przez zrzeszonych nie był zauważany, bo nie patrzyli na to "z zewnątrz". :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:12   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Nakasha, nie musi. Nie twierdzę, że musi.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:12   

AngelsDream, broń boże nikt go nie zmusza - wstępowanie do stowarzyszeń jest dobrowolne. dla Michała regulaminów zmieniać nie będziemy ;) Stowarzyszenie to grupa ludzi z podobnymi celami i ideami.

Cytat:
Nie były one oczywiście decydujące, ale czasem wyłaniały jakiś problem, który przez zrzeszonych nie był zauważany, bo nie patrzyli na to "z zewnątrz". :wink:


i tak działą każda dyskusja na forum :) my na prawdę później jeszcze raz w swoim gronie o tym dyskutujemy, to nie jest tak że udzielamy się w tematach które nas nie interesują ;)
Ostatnio zmieniony przez sachma Pią Lut 26, 2010 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
pixel 


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 231
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:15   

Oli, to już jest sprawa chyba osoby z którą rozmawiałaś, rzeczywiście skreślanie wszystkich rad "z zasady" bo nie jesteś członkiem jest zniechęcające.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:17   

sachma napisał/a:
dla Michała regulaminów zmieniać nie będziemy ;)
o właśnie, znowu wychodzi podejście... nie jesteś zrzeszony jako członek (czyli tak naprawdę co? płacisz kasę) to nie odzywaj się i tak dla ciebie nic nie azrobimy... :]

pixel, ale to była oficjalna wypowiedź, na forum i to od ówczesnego prezesa SHSRP (vide moja wypowiedź wyżej ;) ).
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:19   

sorki, edytowałam, net mi się zmulił i wyszło że nikt nie czytał więc daje jeszcze raz, coby było jasne

Cytat:

Nie były one oczywiście decydujące, ale czasem wyłaniały jakiś problem, który przez zrzeszonych nie był zauważany, bo nie patrzyli na to "z zewnątrz". :wink:



i tak działa każda dyskusja na forum :) my na prawdę później jeszcze raz w swoim gronie o tym dyskutujemy, to nie jest tak że udzielamy się w tematach które nas nie interesują ;)
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:21   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Oli, Michał powiedział to samo co Ty - szok, nie? ;)

W każdym razie wychodzi na jedno. Nie ma chęci prawdziwego dialogu ani zmian. Będą trzy wystawy na krzyż z 30 szczurami, o ile wiatr zawieje pomyślnie. :roll:
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:22   

sachma, co innego temat i dyskusja, a co innego głos jednego człowieka. :wink: nie dbacie o szarych "użytkowników" i potencjalnych członków SHSRP i tak jest fakt, olewacie niezrzeszonych i to jest według mnie nie halo.

Chociażby taka kwestia wystaw, nie wiem jak było na ostatniej, ale z tego co zauważyłam to do tej pory były wypowiedzi w stylu "my stowarzyszenie" to i tamto, zamiast "my wystawcy" to i tamto. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:25   

Oli napisał/a:
nie jesteś zrzeszony jako członek (czyli tak naprawdę co? płacisz kasę) to nie odzywaj się i tak dla ciebie nic nie a zrobimy...
Oli, to chyba nadinterpretacja. Mi się mogą różne rzeczy w zkwp nie podobać, ale nie będę żądać zmiany regulaminów związku dla mnie. Mogę nie wstępować, albo zapisać się do innego.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:27   

AngelsDream napisał/a:
Oli, Michał powiedział to samo co Ty - szok, nie? ;)
czy ja wiem czy szok :P ja o tym mówię od x miesięcy i mówić wciąż będę póki się to nie zmieni. Wiem, że SHSRP nie można nazwać kółkiem wzajemnej adoracji, bo jeśli już to SHSRowe kółko mocno przecieka, w sensie, że członkowie mają między sobą różne zdania, a częściej tym zdaniem dzielą się z "szarymi" niezrzeszonymi niż z członkami stowarzyszenia, bo się boją/są zaszczuci/niedowartościowani/mają wrażenie że jak nie są hodowcami to nie mają wpływu na nic itp. Wszystkie przykłady podałam nie od czapy. ;)

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 22:29 ]
babyduck napisał/a:
Oli, to chyba nadinterpretacja. Mi się mogą różne rzeczy w zkwp nie podobać, ale nie będę żądać zmiany regulaminów związku dla mnie. Mogę nie wstępować, albo zapisać się do innego.
nie zrozumiałaś moich słów ;) nie chodzi o to, że całe SHSRP ma zostać wywrócone do góry nogami załóżmy dla mnie i Asaurusa, ale powinno brać pod uwagę zdanie: Layli, Mazoku, moje, Asaurusa, pixela, Angels i i i , a tego nie robi, bo my niezrzeszeni.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:29   

Oli napisał/a:
o właśnie, znowu wychodzi podejście... n
Olimpia, jeśli nie rozróżniasz dostosowywania się całego stowarzyszenia do opinii jednej osoby od zmian wprowadzanych na podstawie większości głosów, to chyba nie mamy żadnego pola do dyskusji. Nie będziemy zmieniać wszystkiego co nie podoba się Michałowi, Żanecie czy tobie, bo nie widzę ku temu powodów obiektywnych. Świat naprawdę nie kręci się wokół danej jednostki. Natomiast możemy zmienić coś co się wyłoni z wielu głosów.
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:32   

Oli, regulamin nie powstaje od tak sobie - jest przegłosowywany przez wszystkich członków - większość decyduje, zanim taki regulamin wejdzie w życie jest omawiamy przez członków i jeśli ktoś ma dobre argumenty i przekona większość to zmiany wchodzą jeśli nie to przepadają - nie ważne czy członek czy nie, dla jednej osoby nie zmienia się regulaminu który akceptuje większość.
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:36   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Viss, ale to nie dotyczy tylko mnie czy Michała - mogłoby zachęcić do Stowarzyszenia wielu innych ludzi. :roll: Ale nieistotne - widzę stanowisko, więc szkoda mi marnować więcej czasu na trafianie w próżnię.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:45   

To niech te wiele osób wstąpi i postara się zmienić ;) jak mi się coś nie podoba to wnioskuję o zmianę, przedstawiam argumenty i z pokorą czekam na głosowanie, ale nie wymagam od PCM żeby dla mnie zmieniało swoje regulaminy - jeśli chcemy coś zmienić w danej organizacji to do niej wstępujemy i zmieniamy ;)

jak już mówiłam - bierzemy pod uwagę zdanie każdego, ale jeśli większość nie uważa podobnie to na tym się kończy.
Ostatnio zmieniony przez sachma Pią Lut 26, 2010 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 22:45   

sachma napisał/a:
większość decyduje, zanim taki regulamin wejdzie w życie jest omawiamy przez członków i jeśli ktoś ma dobre argumenty i przekona większość to zmiany wchodzą jeśli nie to przepadają
vide moja wypowiedź
Cytat:
członkowie mają między sobą różne zdania, a częściej tym zdaniem dzielą się z "szarymi" niezrzeszonymi niż z członkami stowarzyszenia, bo się boją/są zaszczuci/niedowartościowani/mają wrażenie że jak nie są hodowcami to nie mają wpływu na nic itp.


Off-Topic:
Viss, albo mówimy sobie po imieniu, albo używamy nicków. Nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi jak się irytuje to od razu wali po imieniu, że niby bardziej mentorski ton? :]
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 8