Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:52
Miot T Emerald Moon - 17.02.2010
Autor Wiadomość
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 12:54   

Tak, Tofik i Tytus nadal szukają domku, są prześliczni, odważni i nierozłączni. Tytus to przepiękny agut, bardzo ciemny :)
 
 
     
Nienna 



Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 17:19   

Hera, pomyśl nad obydwoma w takim razie :) U mnie mieszkają właśnie takie dwie nierozłączne siostrzyczki, zresztą też z Emerald Moon. Panienki się uwielbiają -zawsze są razem, mają bardzo podobne pozy i zachowania. Widać, że łączy jest dużo silniejsza więź niż z innymi szczurami - coś niesamowitego! :serducho:
 
     
Hera
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 17:50   

Nienna, nie mogę dwóch wziąść bo nie mamy tyle miejsca , a szkoda ich rozdzielać :roll: , mam nadzieję że znajdą domek do którego będą mogli trafić obaj :D
 
     
zywym_trudniej 
Po prostu Marta



Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 679
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 21:43   

Już tylko jeden chłopiec szuka domu : Tofik
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 21:58   

No nieee....
Brać Tofika ludziska.

Przecież to cudo jest tak obłędnie rudobrązowe i kapturowe, że gdybym nie musiała zrezygnować na czas nieokreślony z szczurków, od razu bym się po niego zgłaszała... :(
 
     
Hera
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 22:03   

ja też bym go chciała bardzo ;( ale brak funduszy... on mi się od samego początku podobał ... ;(
 
     
wushu 



Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 1021
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 10:52   

Tuja i Lian







_________________
Moje wesołe naleśniki
Łysa :) Ruda Wushu Sun Rat's :)

Mortek ['] Danuta ['] Łajka ['] Kukiełka Quetzal Anahata ['] Linka Sun Rat's ['] Nirvana Anahata ['] Tuja Emerald Moon ['] Maślana ['] Chmurka Gluty [']
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 11:28   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Trufla też już u nas :)
Mała jest słodziudka i prześliczna :serducho:
Zamieszkała z 6 małymi samiczkami Rajkowo-Rozowymi :wink:
Łączenie i fotki jak tylko znajdę trochę czasu

Dziękuję wushu za przywiezienie malutkiej :wink:
_________________
 
 
     
wushu 



Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 1021
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 13:09   

Właśnie, jest prześliczna. Nie ma co narzekać na jej uszy itd. :mrgreen:

Nie ma sprawy :) (czemu wszyscy dziękują mi po 10 razy? :P )


Tuja jest spokojna i mniej ufna niż Lien, sama z siebie na ręce się nie pcha, raczej woli zostać w klatce. Ma słodkie boczuszki :mrgreen:
Z Lien dogadują się dobrze, tłuką się trochę, śpią razem, wyrywają sobie jedzenie mimo że w misce mają mnóstwo. Tuja jednak jest zdecydowanie poważniejsza, nie bryka jak ta wariatka blondynka :wink:
Obie żrą i żrą...
_________________
Moje wesołe naleśniki
Łysa :) Ruda Wushu Sun Rat's :)

Mortek ['] Danuta ['] Łajka ['] Kukiełka Quetzal Anahata ['] Linka Sun Rat's ['] Nirvana Anahata ['] Tuja Emerald Moon ['] Maślana ['] Chmurka Gluty [']
 
     
Nienna 



Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 18:50   

To ja też się dołączam do podziękowań dla Wushu :mrgreen:

Odbierając Tami miałam okazję zobaczyć Tuję i Lien. Tuja jest śliczna z definicji, wiadomo, bo jest podobna do mojej Tami, więc to oczywiste :) Lien też jest cuudowna, ciemne oczka wyglądają suuper przy białym futerku.

Tami bez problemów dołączyła do stadka - ale moje szczury są wyjątkowo przyjazne, więc to było do przewidzenia ;) W tej chwili całe towarzystwo śpi razem w domku. Wydawało mi się, że Nansy i Nami są bardzo drobne, a teraz przy Tami wyglądają jak wielkie byki :shock:
 
     
mniamnia 



Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 16:27   
   Zwierzątka: 2 x <:3)~, pies i pół kota ;p


Tierra też już w domu :) Jest cudowna, bardzo spokojna i ciekawska, lubi wszystko dokładnie obejrzeć i dać buziaka w palucha :serducho:

Niestety Lena jej wczoraj dała do wiwatu i skończyło się to dwoma dziabami na plecach, z jednego dość długo sączyła się krew :( Jednak dzisiaj wstał nowy dzień, Tierra niczym nie zrażona zaczęła biegać za Leną najpierw po wannie, potem po łóżku i jak do tej pory nie skończyło się niczym złym :) Wręcz przeciwnie, duża ucieka, a mała ją ciągnie za ogon :mrgreen:

Dziękuję zywym_trudniej za tak cudownego malucha :)
_________________
ze mną: Lenka, Tierra EM

za TM: Staff [*], Arsen [*], Lorens [*]
 
 
     
Dominika2305 


Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 10
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 07:56   
   Zwierzątka: gekon lamparci i już niedługo dwa kochane szczurki


Ja również dziękuje ci zywym_trudniej za wspaniałe brzdące. Tiffany jest trochę nieśmiała, ale juz bierze jedzenie z ręki i daje się głaskać. Natomiast Tarantulcia jest wariatką. Biega po klatce jak szalona. Zabiera jedzenie Tiffany i obgryza paznokcie. Sądze, że za jakiś czas obie będą już dobrze oswojone z nowym otoczeniem. :lol:
 
     
wushu 



Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 1021
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 08:05   

Tuja została oswojona siłą w jeden dzień, non stop brana a ręce (ale miny strzelała krzywe, nie podobało jej się za bardzo) :P Efekt: drugiego dnia mnie już kochała :lol: A teraz wariuje z Lian, sama pcha się na ręce - wspina się po rękawie - z klatki na mnie. Trzeba będzie filmik jakiś zrobić :]
_________________
Moje wesołe naleśniki
Łysa :) Ruda Wushu Sun Rat's :)

Mortek ['] Danuta ['] Łajka ['] Kukiełka Quetzal Anahata ['] Linka Sun Rat's ['] Nirvana Anahata ['] Tuja Emerald Moon ['] Maślana ['] Chmurka Gluty [']
 
     
Dominika2305 


Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 10
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 09:39   
   Zwierzątka: gekon lamparci i już niedługo dwa kochane szczurki


Tulcie też tak oswoiłam. Codziennie była brana na ręce aż w końcu się przyzwyczaiła. Tiffany była brana tak samo , ale dopiero niedawno zaczęła mi ufać. Fotki wstawie do końca tygodnia. :mrgreen:
 
     
mniamnia 



Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 19:25   
   Zwierzątka: 2 x <:3)~, pies i pół kota ;p


Moje dziewczyny już drugi dzień mieszkają razem, więc chyba oficjalnie mogę ogłosić zakończenie łączenia :mrgreen:
Trochę się tłuką, szczególnie jak Tierra da dużej popalić, bo odkąd mieszka w klatce to z aniołka przemieniła się w małego diabełka :twisted: Ale zębów nie widać, Lena radzi sobie z małą bez ich używania :wink:

Kilka zdjęć z łączenia i klatkowe z dzisiaj :)

_________________
ze mną: Lenka, Tierra EM

za TM: Staff [*], Arsen [*], Lorens [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 13