Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 11:02
Rodowody - co i jak
Autor Wiadomość
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 23:52   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


takie głupie pytanie - jak będzie Ci wygodniej: dostać prośbę o 3 rodowody w jednym mailu czy każdą w oddzielnym?
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 23:59   

susu, wnioski o rodowody przesyła się pocztą ;) musisz je wypełnić, wydrukować i wysłać.

Off-Topic:
dlaczego mi nie odpisałaś na pw? :(
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 00:07   Re: Rodowody - co i jak
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Oli,
Azi napisał/a:

Każdy, kto jest zainteresowany wyrobieniem rodowodu dla swojego szczura, wysyła do mnie drogą elektroniczną ( hodowlahf@gmail.com ) wypełniony wniosek pobrany stąd: http://www.valhalla-ratte...ekorodowod2.doc (szczur importowany) lub stąd: http://www.valhalla-ratte...ekorodowod1.doc (szczur urodzony w polskiej hodowli) wraz ze skanem/pdfem/zdjęciem potwierdzenia dokonania opłaty.

:]
zrobiłam tak: wydrukowałam, wypełniłam, podpisałam. jak pójdzie przelew to dopiszę datę wysłania przelewu, zeskanuję wniosek i wyślę e-mailem.
a jak będzie trzeba to oczywiście doślę pocztą oryginał wniosku, tak jak to było napisane dalej w poście Azi.

Off-Topic:
musisz mi dać chwilkę na odpowiedź..
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 00:09   

:oops: wybacz, jeszcze do nie dawna trzeba było wysyłać pocztą. przepraszam za zamieszanie.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 00:13   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Ale po wysłaniu wniosku mailem i tak trzeba go dosłać pocztą:
Azi napisał/a:
Następnie każdy dostanie ode mnie adres korespondencyjny, na jaki będzie mógł wysłać wniosek drogą pocztową, jest to konieczne, chyba, że ktoś posiada podpis elektroniczny, wtedy może przymknę oko na brak wniosku podpisanego własnoręcznie.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 00:44   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


quagmire napisał/a:
Ale po wysłaniu wniosku mailem i tak trzeba go dosłać pocztą:
Azi napisał/a:
Następnie każdy dostanie ode mnie adres korespondencyjny, na jaki będzie mógł wysłać wniosek drogą pocztową, jest to konieczne, chyba, że ktoś posiada podpis elektroniczny, wtedy może przymknę oko na brak wniosku podpisanego własnoręcznie.

tak, tak, wiem :)
umiem czytać ze zrozumieniem, niezła byłam z polskiego ;)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 20:53   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


WAŻNE!

wnioski proszę wysyłać na adres: shsrp@wp.pl
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 00:15   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Azi, może zedytuj w pierwszym poście adres mailowy, uniknie się pomyłek :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 22:29   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Ok to teraz ja bo troszkę połapać się nie mogę.Mam szczurka z hodowli chciałabym mu wyrobić rodowód,ale nie wiem jak Czy potrzeba jakiejś metryki (jak u psów)bo takowej nie dostałam,czy mam się po nią gdzieś,do kogoś zgłosić,czy na podstawie umowy można?No i pobrany wniosek mam wysłać do SHSRP ,czy wcześniej do kogoś ? Bo się pogubiłam w tym a nigdy nie wyrabiałam
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 22:33   

Martuha, mówisz o hodowli SHSRP?
hodowca powinien Ci dostarczyć metrykę w ciągu 21 dni od momentu zamieszkania szczura u Ciebie. chyba, że umawiał się z Tobą inaczej.
bez numeru metryki nie wyrobisz rodowodu...

co do konkretnych czynności wszystko masz opisane na 1 stronie tematu.
_________________

 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 23:53   

Martuha napisał/a:
Czy potrzeba jakiejś metryki (jak u psów)bo takowej nie dostałam
tak, nr metryki będzie Ci potrzebny do wypełnienia wniosku o rodowód

Martuha napisał/a:
czy mam się po nią gdzieś,do kogoś zgłosić
tak, do hodowcy od którego masz szczura

Martuha napisał/a:
No i pobrany wniosek mam wysłać do SHSRP ,czy wcześniej do kogoś ?
w pierwszym poście jest wyraźnie - najpierw mailem ślesz na podany adres, potem dostajesz pw od Azi z adresem i wydrukowany wniosek (ten który wcześniej wysłałaś drogą mailową) wysyłasz podpisany przez Ciebie na podany w pw adres ;)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 07:55   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Martuha napisał/a:
bo takowej nie dostałam,czy mam się po nią gdzieś,do kogoś zgłosić


Metryka została wysłana pocztą :wink:
_________________
 
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:13   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Aaaaa ok już wszystko wiem :) dzięki wielkie za rozwianie moich wątpliwości,bo się kompletnie nie znam,a to mój pierwszy szczurek z hodowli :) .Przy drugim na pewno będę wiedziała co i jak ;)
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 11:50   

Przykleiłam, żeby temat łatwo znaleźli użytkownicy mający jakieś pytania lub wątpliwości co do rodowodów. :)
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 12:30   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Wielka prośba - wiem, że w kilku rodowodach odebranych na wystawie Katowickiej były pomyłki. Bardzo proszę o napisanie mi na PW, o jakie szczury chodziło i co poprawić na co :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12