Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
NIEPOLECANE karmy dla szczurów - temat ogólny

Plebiscyt na najgorszą karmę ;)
Vitapol
33%
 33%  [ 181 ]
EuroZoo
5%
 5%  [ 31 ]
Animals
24%
 24%  [ 133 ]
Megan
13%
 13%  [ 72 ]
Nestor
4%
 4%  [ 22 ]
Koliber
8%
 8%  [ 45 ]
Vitakraft Emotion
1%
 1%  [ 6 ]
Deli Nature
0%
 0%  [ 1 ]
Tropifit
1%
 1%  [ 10 ]
Versele Laga Prestige Premium
2%
 2%  [ 12 ]
Natura Szczura
1%
 1%  [ 9 ]
Versele Laga Rat Crispy
0%
 0%  [ 2 ]
Sluis Superior
0%
 0%  [ 4 ]
Vitakraft Menu
2%
 2%  [ 13 ]
Głosowań: 305
Wszystkich Głosów: 541

Autor Wiadomość
Bocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:24   

Bel, kochana, nie zamierzam kupowac. :) juz mam zarezerwowane z tego forum dwie samiczki. :) Teraz tylko czekam az wlascicielka postu sie odezwie. :p doladnie to z tej strony nr 1 i 3 :) http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10354 :D
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 14:38   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Bocha, no to kamień z serca ;)
 
     
Ever 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 180
Skąd: P-śl
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 22:11   

Kagero napisał/a:
Vitapol rzeczywiście nie nadaje się do niczego - no chyba, że ktoś ma digging-box, to wtedy można wsypać te wszystkie ziarenka i może coś wyrośnie.


Ja myślę, że z tego czegoś nic jednak nie wyrośnie. :zlosc:

Cytat:
skład karmy raz, że nie odpowiada opisowi, dwa, że oprócz ziaren (które są bazą karmy), których szczury nie ruszają, można tam znaleźć kilka kolorowych chrupek i jakichś farfocli. stracone 3,50.


Z tym się zgodzę. W tej karmie nie ma nic co bym dała moim szczurom. Lipna firma i tyle.

Off-Topic:
Zastanawiam się co z kolbami tej firmy, które jak zauważyłam są polecane/używane/kupowane. :drap:


edit: :szok: Co za fail, nie dość, że nie zauważyłam, że cytowany post jest z 2007r to jeszcze nie widziałam tych 21 stron postów... Chyba już pójdę spać, bo mam jakieś przywidzenia... <pac_w_łeb_patelnią>
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 22:35   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Ever, co do kolb, raz na jakiś czas można dać te Vitapolowskie, ale nie za często bo zwyczajnie tuczą... Ja ostatnio się przerzuciłam na ręcznie robione ;)
_________________
Moje ogony
 
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 03:52   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


z Vitapola to moje czasem dostają Royal, takie chrupki buraczkowe. z Vitapolową karmą miałam do czynienia sporo lat temu i nic mnie nie przekona do powrotu :]
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Ever 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 180
Skąd: P-śl
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 08:07   

Cegriiz, też się zastanawiam nad tymi domowej roboty, ale znając mnie pewnie to co z tego wyjdzie nawet się nie będzie nazywać "kolba". :lol:

No, ale ciekawość pewnie wygra i w wolnym czasie poeksperymentuję z tymi kolbami, bo przepisy już na forum widziałam. :)
_________________
[*][*]
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 10:20   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


Ever, u mnie dziwnie wyglądały ale zżerały ;) Tylko się nie zdziw jeśli nie zasmakują, bo te w porównaniu do kolb kupnych dodatków smakowych nie mają :P
_________________
Moje ogony
 
 
     
Ever 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 180
Skąd: P-śl
Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 17:24   

Ostatnio się przemogłam i kupiłam kolby z Vitapola (2 sztuki w opakowaniu, 4zł opak.) popcornowe. Szczurkom smakują, właśnie druga się kończy. :wink: Ale to tak raz na jakiś czas, bo ile tam chemii to chyba nikt nie wie.. :evil: no i Cegriiz, jak mówisz, że tuczą, to tym bardziej nie za często.
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 03:13   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


co do kolb, to jeszcze tylko chciałabym dodać, że ja moim kupuję raz na jakiś czas bekonowe. chyba ich ulubione. nie wkładam im do klatek, bo jadłyby tylko to zamiast pełnowartościowy pokarm i by przytyły. kładę im kolbę na wybiegu. rzadko ją podgryzają, bo są zajęte zwiedzaniem. a jak mają ochotę, to sobie podgryzą. śmiesznie jest jak biorą kolbę w pyszczek i chcą ją zbunkrować gdzieś tylko dla siebie. więc do tego mają jeszcze zabawę i ćwiczą swoje umiejętności :)

edit: chyba ten post bardziej by pasował do tematu o kolbach :oops:
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
sanderka1000 



Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Lębork
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:13   
   Zwierzątka: Arnoldzik <3))~ :)


Cały czas kupuję Vitapol i czy to chomiki, czy teraz Arnold z chęcią ją wciągali. Jednak wczoraj kupiłam nowe opakowanie i ku mojemu zdziwieniu co znalazłam? Nie, na szczęście to nie robactwo, ale jakieś kawałki szarego papieru. Może to tylko zwykły papier, ale od takich rzeczy się zaczyna. Chyba przerzucę się na coś innego (jak w ogóle dostanę, bo u mnie w tych zoologicznych to bida z nędzą tylko...)
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:20   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


sanderka1000, duży wybór dobrych karm jest w sklepach internetowych i wychodzi taniej niż w zwykłym sklepie :)
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:21   
   Zwierzątka: brak


Koniecznie przerzuć się na coś innego, bo Vitapol to bardzo słaba karma, nawet jeśli nie ma w niej robactwa ani szarego papieru.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Helcia 



Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 1250
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:22   
   Zwierzątka: pięciu śmierdzieli, pies, chomik


sanderka1000, u mnie w zoologu też tylko vitapol :evil:
na forum często ktoś robi grupowe zamówienia karm ze sklepów internetowych, więc możesz się do kogoś podłączyć, tak jak ja robię :wink:
_________________
zapraszamy http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11941
 
 
     
Kcal 



Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 80
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:30   
   Zwierzątka: pies, świnka, ryby


Moje dziewczyny nie chciały jeść animals, ostatnio kupiłam w hurtowni Vitapol: http://vitapol.pl/index.p..._id=59&Itemid=5
Fermetycznie pakowane (w kartonie jeszcze zabezpieczone workiem), prawie nie ma drobnicy, bez konserwantów i bardzo ładnie pachnie ziołami. Po raz pierwszy dziewczyny wyjadają wszystko
_________________
 
 
     
Helcia 



Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 1250
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:34   
   Zwierzątka: pięciu śmierdzieli, pies, chomik


Kcal, ale Vitapol nie jest zbyt dobrą karmą, lepiej zainwestować w coś innego, np. Versele Laga lub JR Farm
_________________
zapraszamy http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11941
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13