Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostęp do informacji o szczurach
Autor Wiadomość
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:03   

hodowcy węży mają własne hodowle, bo szczury z zoologa przeważnie są chude i chore i bezpieczniej jest dawać szczury z własnego chowu.
jeśli każdy będzie postępował tak jak ty, to gehenna zwierząt w hurtowniach nigdy się nie skończy..
 
 
     
sonica
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:09   

Tak oczywiście. Nieznacie prawdziwej sytuacj zwierzat w zoologach. Działalności jak Empatia Viva sa stowarzyszaniami które mówia prawde. Wogóle w zoologach zwierzetach się rozmnażają, jezeli nikt nie kupuje szczurów które się rozmnażają, to wkońcu Ci co prowadza zoologi będa je zabijac. Lub wyrzucać!
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:11   

nie zabijać, ale nauczą się rozdzielać je wg płci żeby się rozmnażać przestały.
kupowanie szczurów w zoologach tylko pogarsza ich sytuację, jest o tym cały temat, lepiej się doucz, bo nie ważne z której strony sprawę ugryziesz i tak będziesz w błędzie.
 
 
     
sonica
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:14   

Tak oczywiście, będą rozidzielac według płci, a dinozaury nie ywmarł co?!
Wasz plan jest błędny!
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:16   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


sonica napisał/a:
Wasz plan jest błędny!


A Twój cudowny? Bo? Podaj argumenty!
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:17   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


sonica, twój też, bo trollujesz, dziecino...
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:18   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Moim skromnym zdaniem dyskusja z nią nie ma sensu. Na sps-ie już chyba sobie poradzili z niereformowalnym rozmnażaczem.
 
 
     
sonica
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 18:59   

Dori,Nie rozmnażam zadnych zwierzat, no przepraszam prócz skoczków które mam już ponad 3 lata i cos iem o tym.
Na wszystkich forach ludzie mnie nie lubią, a czemu inne poglady co, czy ze jestem inna. Przeciez inność jest tępiona, mam inne poglądy o zyciu. Nie jestem jedyna, tylko dzieci się tępi bo podobno są głupie, do dorosłych byście się tak nie odezwali co.
Wiem że tak, jestem człowiekiem jak W, mam grzeszki jak W. Nie ma świętych, moze nie chodze do kościoła, nie chce brac bierzmowania czy co tam ale jestem gorsza bo tak ludzie uważają. Moze to prawda jak taki człek powiedział wegetarianizm Ci zaszkodził. Może i tak ale nie zabijam żadnych zwierząt. Wychowałam się wśród artystów, malarstwa, oni nie sa normalni tak samo jak Ja. Kazdy jest inny, ale są dwie grupy ludzi powszechnych i ludzi innych. Ci powszechni to zwykli szarzy ludzie, Ci inni sa to artyści, ludzie ,,nienormalni" kazdy PRAWDZIWY artysta malarz, piosenkarz itp. powie Ci to samo. Może nie ucze sie świetnie, nie pisze, popełniam błędy ale jest coś warta! I prosze o szacunek!
Ostatnio zmieniony przez H. Śro Gru 02, 2009 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:10   

sonica napisał/a:
Wychowałam się wśród artystów, malarstwa, oni nie sa normlani tak samo jak Ja. Kazdy jest inny, ale są dwie grupy ludzi powszechnych i ludzi innych. Ci powszechni to zwykli szarzy ludzie, Ci inni sa to aryści, ludzie ,,nienormlani" kazdy PRAWDZIWY artysta malarz, piosenkarz itp. powie Ci to samo. Może nie ucze sie świetnie, nie pisze, popełniam błędy ale jest coś warta! I prosze o szacunek!
nie wciskaj ludziom plakietek, sorry, jestem artystką, mój facet jest artystą i większość mojej rodziny to też artyści a się tak nie wychwalamy pod niebiosa swoją ewentualna "innością". z resztą tyle to ma do tematu co piernik do wiatraka. masz zbyt wysokie mniemanie o sobie dziewczyno.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
sonica
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:14   

Przepraszam faceta nie mam jeszcze wię cos Ci się chyba pomyliło!
Są ludzie inni i co zile! Nie mam duzego mniemania o sobie jakby co. To moja sprawa ok. jeżeli nie rozumiesz ze ktos ma inny mózg niż ty, innaczej postepuje nie rozmawiaj z taką osobą bo mozesz się zdziwić!
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:20   

Off-Topic:
jezu czy ktoś jej nie może zbanować i będzie wreszcie święty spokój? bo to juz zaczyna przechodzic ludzkie pojęcie, artystyczna zbawicielka za dychę się znalazła....
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:21   

sonica napisał/a:
nie rozmawiaj z taką osobą bo mozesz się zdziwić!
no to dawaj, chce się zdziwić, naprawdę :twisted: 13latka mi porady zyciowe chce prawić... młoda, dorośnij trochę, jeszcze tak z 5 lat przynajmniej. polecam zacząć od ćwiczenia czytania ze zrozumieniem ;)
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
sonica
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:25   

Jak mówiłam, dzieci sa traktowanie jako stworzenia głupie i mniej warte bo co sa niepełnoletnie? Przestań, bo obrazasz mnie, z takimi ludzmi jak ty wole nie rozmawiać... z powodów mi oczywistych. Z czytania mam 6, ale dla wiedzy twojej ma dysortografie. Nie mam też programu poprawiającego błedy, z powodów mi oczywistych.

[ Komentarz dodany przez: Hally: Sro Gru 02, 2009 20:56 ]
Ale dla nas nie są one oczywiste, robisz strasznie dużo błędów, zainstaluj sobie przeglądarkę internetową Mozilla, która będzie Ci je podkreślała.
Ostatnio zmieniony przez H. Śro Gru 02, 2009 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 02, 2009 19:27   

Dziewczyny, dość.

sonica, dostajesz ostrzeżenie słowne i radzę Ci potraktować je serio.
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 20:33   

Off-Topic:
Sonica, żebyś ty tylko błędy ortograficzne robiła, to byłby to najmniejszy problem... Na tym forum jest wiele młodych osób i jakoś nikt ich nie tępi. Nieważne czy masz 13 czy 53 lata, nabierz najpierw trochę dystansu do samej siebie i nie ekscytuj się tak bardzo swoją innością, bo jestem przekonana, że co druga osoba tutaj jest co najmniej tak samo "wyjątkowa", jak ty. I jeszcze coś. Osobiście uważam, że nawet 5cio latek/latka może powiedzieć coś ważnego i mądrego, ale ważna jest też odrobina pokory w stosunku do ludzi, którzy żyją czasem nawet parokrotnie dłużej, bo może te osoby już wiele razy dyskutowały na temat dlaczego nie należy kupować szczurów w sklepie zoologicznym?
w zasadzie to moja wypowiedź jest do wycięcia, bo nie chcę zaśmiecać wątku
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 14