Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostęp do informacji o szczurach
Autor Wiadomość
Nik 
Sce sculy!


Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 106
Skąd: Grodzisko (obok Częstochowy)
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 20:50   
   Zwierzątka: 3 psy i 2 koty... nie jest aż tak nudno :D


Witam. Też mam 13 lat, ale i tak trzymam się Waszej strony (no przecież oczywiście), szanowne Pełnoletnie Forumowiczki :P . A tak na serio, to może i sonica jest inna, ale /za przeproszeniem/ nie w tą stronę co trzeba. Sonica, masz bardzo dziwne poglądy, a twoje odpowiedzi są w większości /jak dla mnie/ nieczytelne. Nie zgadzam się z Tobą, bardzo mi przykro. Myślę, że powinnaś jednak zaufać forumowiczom, którzy wiele razy dyskutowali na ten temat, a doszli do takiego, a nie innego wniosku.
sonica napisał/a:
dzieci sa traktowanie jako stworzenia głupie i mniej warte bo co sa niepełnoletnie?
Sorry, ale o co Ci chodzi? Panie Forumowiczki nie mówią nic o niczyjej głupocie, to byłoby niedojrzałe, tak sądzę. Przecież one są dorosłe, więc mogą w pełni kwestionować Twoje doświadczenie, a same mają go dużo. Chyba nie ma w tym nic dziwnego. I tak od serca, bez grzeczności, sonico, to z Twoich postów wnioskuję, że jesteś samolubna. Ale koniec tematu, nie powinien zaistnieć :wink: . W miarę na temat: Myślę, że nie powinno się 'uświadamiać nieświadomych' o hodowlach, tylko o tym właśnie forum, żeby przez to dopiero doszły do PRAWDZIWYCH hodowli. A jak? Myślałam nad tym. No i mam pomysła :mrgreen: :
-z własnej inicjatywy można wyszyć np. na plecaku (torbie) wielkie ''FORUM.SZCZURY.BIZ'' :roll: , najlepiej ostrym kolorem, aby rzucało się w oczy;
-(to nieuprzejme względem właścicieli sklepów) kręcić się przy zoologach, tak, żeby pracownik nie przyuważył( :oops: :-P ) i odwodzić ludzi od kupna gryzonia, tłumacząc 'regułkę' i zapraszając na fora - tylko dla śmiałych :wink:
-obgadać z adminami i władzami wyższymi forum akcję, żeby w małej grupce złożyć się na ulotki z logiem szczury.biz i łazić po mieście, rozdawać (to nie wiem, czy jest zgodne z prawem/?/)
PS Nie korzystam z mozilli :P
PS' Mam problem, moja koleżanka chce kupić świnkę morską (jeszcze prosi mnie o pomoc w wyborze jej :? ), jednak wiem, że nie zapewni jej zbyt dobrych warunków(nie pochodzi z rodziny zbyt 'dostatniej', delikatnie mówiąc :( ). No i nie wiem, jak ją od tego pomysłu odwieść, nie raniąc jej uczuć.
 
 
     
rumcia 



Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 21:06   

Off-Topic:
PS.Może pomóż koleżance załatwić odpowiednią klatkę (popytaj na caviarni) i skoro nie jest jak to określiłaś "zbyt dostatnia" to może przynoś tej śwince u koleżanki raz na jakiś czas warzywko albo coś innego.Niby taka drobna rzecz a zawsze coś :)
_________________
Na obecną chwilę szczurków brak. Może kiedyś, w przyszłości...
Za TM: Cezar (*) Oskar (*) Neron (*) Bafin WdS (*)Will (*) Alcus (*) Muffin SR (*) [/size]
 
     
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 21:08   

Off-Topic:
Może darujmy sobie Sonicę w dalszej części tematu,bo taka dyskusja z nią to i tak bez sensu...

Pomysł z logo na plecakach całkiem sprytny,postaram się umieścić coś takiego na aucie :) Zawsze to jakiś sposób reklamy.
Co do świnki...w sumie takie prosiątko nie potrzebuje znowu aż tak wiele,zawsze to mniej obowiązków i wydatków,niż np.z psem...
_________________
POLARKOWE MEBELKI http://forum.szczury.biz/...t=10142&start=0
 
     
Nik 
Sce sculy!


Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 106
Skąd: Grodzisko (obok Częstochowy)
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 21:19   
   Zwierzątka: 3 psy i 2 koty... nie jest aż tak nudno :D


No tak, macie rację, dzięki :] . A zna ktoś może jakieś takie 'sprawdzone' miejsce, żeby jak coś tą świnę jej załatwić? No i forum, żeby było co czytać. PS Ale bez przesady, na warzywko to ją stać :wink: . Gorzej z klatą.
Ostatnio zmieniony przez Nik Pią Gru 11, 2009 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 21:21   

Off-Topic:
Nik, http://www.swinkimorskie.eu/forum/index.php
 
 
     
Nik 
Sce sculy!


Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 106
Skąd: Grodzisko (obok Częstochowy)
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 21:22   
   Zwierzątka: 3 psy i 2 koty... nie jest aż tak nudno :D


Off-Topic:
Thx, spadam z kompa już :] .


[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 23:49 ]
Off-Topic:
Anouk, twój avatar powalił mnie na kolana :shock: :hahaha:
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 11:35   

Hej dziewczyny i chłopaki :]

Jeżeli ktoś by dał radę na wystawię w Olsztynie można by rozdawać, albo na naszym stanowisku położyć ulotki dotyczące szczurów tj. podstawy opieki nad nimi, to, że można mieć stado etc.
Ulotki SHSRP schodzą jak świeże bułeczki, ale są tam tylko szczątkowe informacje nt. szczurów. Kładliśmy większy nacisk na wyjaśnienie co to jest SHSRP, na jakich zasadach działa i jak można zapisać się na miot.

Ulotki można zrobić pod patronatem Alloszczura :wink:
Reklama dla forum i trochę edukacji dla ludzi.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 11