Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:54
Miot G of Anahata - Gina [*]
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 12:41   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Uzupełniam informacje dotyczące zachowania i zdrowotności szczurów z naszej hodowli. ;) Prosiłabym więc o wysłanie mi na maila hodowli, nie PW! krótkiej notatki w formie odpowiedzi na poniższe pytania. To nie musi być wywód na kilka stron A4, ale proszę chociaż o kilka zdań. ;) Chodzi o szczurki, które jeszcze żyją, jak i o te, które już odeszły…

W temacie maila najlepiej umieścić literkę miotu, tak będzie mi łatwiej wszystko segregować. Niektóre osoby same z siebie regularnie piszą mi co słychać u wnuków, czytam też forumowe tematy, ale wolę mieć wszystko ładnie opisane, aby nie było wątpliwości. :)


1. Imię szczurka:

2. Data urodzenia:

3. Zachowanie
- w stosunku do ludzi:
- w stosunku do szczurów:

4. Zdrowie i choroby
- choroby serca:
- choroby neurologiczne:
- ropnie:
- guzy (jakie):
- inne:

5. Data śmierci:

6. Przyczyna śmierci (wyniki sekcji):
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 14:42   

:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Wczoraj Gietki skończyły półtora roku.
Życzę wszystkim Głupolkom dużo zdrówka i mam nadzieję, że spotkamy się za rok w tym samym składzie.
Goofiś ostatnio czuje się znacznie lepiej, ale musi do końca życia przyjmować leki, ale powoli odstawiamy mu steryd. Udało mu się nawet znacznie przytyć.

Nie żyje tylko Góró(*), prawda?
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 14:58   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


wszystkiego najlepszego dzieciaki :urodziny:
mam szczególny sentyment do tego miotu. to dzięki emilkowo-heniokowej Gerthrudzie zakochałam się w łysych.. pamiętam jak przyjechała taka malutka na wizytę do lecznicy, nie chciałam jej wypuścić z rak. a w momencie kiedy usłyszałam, że planowany jest miot po niej, sprawił, że oczy mi się zaświeciły i powstała myśl o moim pierwszym łysolku.
i w wyniku tej miłości parę miesięcy później przyjechała do mnie moja Elodie.

a teraz mieszka ze mna Groteska. jest niesamowicie kochanym i charakternym łyskiem. :serducho: zreszta.. Elodie i Groteska sa do siebie do tego stopnia podobne, że z poczatku miałam problem z odróżnieniem ich. nawet waża tyle samo.

przesyłamy całusy dla rodzeństwa :*
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 15:02   

a Geralt niebawem zostanie tatą :mrgreen:
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 15:03   

Gonzo też urodzinowo pozdrawia braci i siostry :urodziny:

zaaklimatyzował się szybciutko w nowym stadzie i jest bardzo szczęśliwy :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 09:16   
   Zwierzątka: 3 panienki


Wszystkiego naj naj dla G-tek, Geruś pozdrawia i całuje :mrgreen:

Gerthruda jest takim małym słodkim rozbójnikiem, ciągle by się bawiła :) i ganiała Ironię :|
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
Tigromaniak 


Dołączyła: 01 Paź 2010
Posty: 10
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 14:12   

ja też z spóźnionymi życzonkami :) hehe ;)
całuski dla szczurka ;)
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 14:52   

heh, gadałam z Renką dzisiaj, nowożeńcy się zapoznali i ogólnie wszystko w porządku, ale oblubienica rujki na razie nie ma :P mam nadzieję, że Geralt stanie na wysokości zadania :P rodzeństwo prosimy o mantry, żeby braciszek się spisał i zmajstrował młode :P
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 10:16   

Wczoraj odeszła od nas Gina [*] .
Wyniki sekcji zamieszczę jak je dostanę.
 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 16:36   
   Zwierzątka: 3 panienki


Gietki kończą dzisiaj 2 latka - wszystkiego najlepszego od nas i siostrzyczki

Geruś miewa się bardzo dobrze, została wycałowana urodzinowo, oraz zjadła urodzinowe jajeczko :)
zdj. z 14.10.2011
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
Ostatnio zmieniony przez emileczka Nie Paź 16, 2011 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 16:44   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Wszystkiego dla nich najlepsiejszego!
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 20:10   

Najlepszego od babci i dużo dużo zdrówka :*
 
     
scorpio80 
fide, sed cui vide



Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 401
Skąd: Żory obecnie Warszawa
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 21:49   
   Zwierzątka: wilku, łajka, bordera i Lilo :(


a My wyrodne matki dziś sobie przypomniałyśmy o urodzinkach .. lepiej późno niz wcale :oops: .. :urodziny: :urodziny: :urodziny: dla siostrzyczek i braci od Gwiazduli i matek :serducho:
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

www.shewolf.posadzdrzewo.pl
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 17:34   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Zapraszam!

http://shsr.szczury.biz/v...p?p=29448#29448

Temat o zdrowiu naszych miotów. Wiem, że nie wszystkie informacje są aktualne, dlatego bardzo proszę o Pw/maile! :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 20:09   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Nasza śliczna i kochana Gerthruda, dupcia jej trochę opadła ale bryka i rozrabia nadal :wink:
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13