Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:54
Miot G of Anahata - Gina [*]
Autor Wiadomość
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 17:00   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


emileczka napisał/a:
szczególnie gdy czuje obce szczury, krzywdy nikomu nie robi, ale sama zbiera piękne szramy
niestety Góró też tak ma. No na razie mieszka sam. :roll:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 03, 2010 17:22   

za to Geralt od początku przewodzi swojej bandzie stadnych zakapiorów, ale ze stadem dogaduje się świetnie, nowych lokatorów również przyjmuje bez większych problemów, choć na przywitanie lubi takich świeżych delikwentów dokładnie wymacać i obwąchać. jest dużym, postawnym samcem. raczej na pewno nie będę go kastrować, bo nie ma ku temu żadnych powodów - mimo, iż Geralt to chłop z temperamentem, to jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i psów, a i ze szczurami poza standardowymi w dużym stadzie przepychankami (każdy ma swoje sympatie i antypatie) dogaduje się bez zarzutów.
nie jest typem totalnego miziaka - bo w czasie wybiegów lubi poszaleć, wybiegać się, powspinać i poskakać, przy okazji - straszny z niego kombinator, zawsze jako jeden z pierwszych obmyśla skomplikowane plany dostania się w wymyślone przez siebie miejsce - a jak juz mu się znudzą szaleństwa albo się zmęczy, przyłazi na kolana i uwielbia zaczepiać rękę i bawić się z nią w ganianego. delikatnie łapie przy tym zębami za paznokcie, lubi też chwytać mi dłoń swoimi łapeczkami i przyciągać ją do siebie. smyrany, przewraca się na plecy i wywala brzuch do góry dopraszając się pieszczot, za które odwdzięcza sie iskaniem i lizaniem ludzia...

także jakby ktoś był w przyszłości zainteresowany wzięciem Geralciny na ojca, to ja zapraszam ;)
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 11:19   

Goofy cięgle jest chorym psychicznie kochanym misiaczkiem.
Mieszka sam, żeby nie stać się recydywistą, ale jak zauważę u niego poprawę to spróbuję go połączyć. Szczerze mówiąc to już zawsze będę się bała, że coś mu strzeli do łba i będę się zastanawiać, czy czegoś nie planuje. :? Do mnie jest cudowny i idealny. Domaga się ciągle uwagi, ale obecnie strzelił na mnie focha i nawet na mnie nie spojrzał, udaje, że wcale mnie nie widzi :lol:
A i ostatnio sam zrobił sobie wielkiego krwiaka na plecach, całe szczęście już prawie całkiem zniknął
mataforgana napisał/a:
także jakby ktoś był w przyszłości zainteresowany wzięciem Geralciny na ojca, to ja zapraszam
Wiem, że to nie moja sprawa, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł. One mają dopiero 9miesięcy, a już 2 z 4 samców zachowuje się agresywnie i zostało wykastrowanych. Z rozmnażaniem samców z tego miotu ja bym się wstrzymała.
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 11:54   

A ja powiem tak.
Z Geraltem warto poczekać, ale nie skreślać.

On jest lepszym wyznacznikiem charakteru, niż samice, u których testosteron nie wyrządza szkód, bo go po prostu nie ma.
Jeśli Geralt wciąż będzie zrównoważonym, spokojnym samcem za jakieś 8 - 11 miesięcy, to przynajmniej MOIM zdaniem będzie nawet lepszym kandydatem na rodzica niż każda z samic z tego miotu...

Nie ujmując nic dziewczynom i mamom G, po prostu w ich przypadku to jakie cechy się poniosą to zagadka, w przypadku Geralta można już być nieco spokojniejszym.
POD WARUNKIEM że samica dla niego nie będzie pochodziła z linii o dominujących charakterach.
Po prostu zalecam ostrożność i cierpliwość w jego przypadku. :)
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 13:46   

Magnes napisał/a:
Wiem, że to nie moja sprawa, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł. One mają dopiero 9miesięcy, a już 2 z 4 samców zachowuje się agresywnie i zostało wykastrowanych. Z rozmnażaniem samców z tego miotu ja bym się wstrzymała.


Magnes, a czy ja mówię, że żądam rozmnożenia Geralta jutro? ;)
ty napisałaś, że twoim marzeniem jest, by twój Goofy został kiedyś ojcem - a sama przyznajesz, że masz z nim problemy. ja z Geraltem, odpukac, do tej pory takich problemów nie miałam i nie mam, dlatego piszę, że gdyby KIEDYŚ ktoś był zainteresowany, to po prostu oferuję moją pełną współpracę - i tyle :)

nezu, zgadzam się z tobą. Geralta mam na co dzień, widzę, jak się zachowuje w dużym stadzie, jak przyjmuje każdego nowego szczura, jaki jest do ludzi. i tak długo, jak chłopak będzie się cieszył pełnią sił i zdrowia, o ile jego charakter się nie zmieni, uważam, że byłby dobrym materiałem na ojca :)

bo Geralt ma swoje zajawki - to znaczy, lubi szaleć, biegać, skakać, zaczepiać kolegów, ale nie ma w tym żadnej agresji, a przynajmniej ja nie widzę, by był bardziej agresywny od pozostałych moich szczurów. przy łączeniu młodziaków zachowuje się poprawnie, mam w stadzie delikwentów bardziej od niego natrętnych. w kontaktach z ludźmi jest uroczy - takie zywe srebro, niby zaganiany i zajęty własnymi szczurzymi sprawami, a jednak zawsze znajdzie czas, by się przywitać, wspiąć się na kolana czy zaczepiać do zabawy z nim. i to jest strasznie piękne - kiedy ganiam go dłonią, Geralt kładzie się na plecach i delikatnie iska mi palce, pozwala się tarmosić i czochrać po brzuchu.
po prostu póki co ma wciąż wieeele energii i na wybiegu lubi ja wyładować zachowując się jak narwana pchła ;)

a co czas przyniesie i pokaże, to się dopiero zobaczy, niemniej uważam, że nie warto go tak po prostu z miejsca skreślać :)
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 13:55   

mataforgana napisał/a:
y napisałaś, że twoim marzeniem jest, by twój Goofy został kiedyś ojcem - a sama przyznajesz, że masz z nim problemy
Mam nauczkę, że z samcami nigdy nic nie wiadomo i już nigdy nie napiszę tak do póki szczur nie będzie miał minimum roku. No właśnie problemy pojawiły się nagle i niespodziewanie, nigdy wcześniej nie przejawiał agresji. ;) Dlatego właśnie mnie to niepokoi, Goofy był zawsze idealnie białym misiem, bez testosteronowych zacieków, wiecznie radosny i idealny. W jego zaczepkach nigdy nie widziałam cienia agresji.
Miałam na myśli to co napisała nezu.
Dzieci G trzeba obserwować, to co się poniosło a co nie okaże się dopiero za kilka miesięcy. Jeżeli dzieci po samiczkach G będą miały problemy to moim zdaniem lepiej się wstrzymać, a jeśli nie to super.
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 19:56   

a ja bym nie rozmnażała nawet super spokojnego samca, jeśli jego bracia są kłopotliwi - to tak jakby np. Radara RT rozmnożyć, w końcu był najcudniejszym miziakiem, co z tego, że pozostali bracia ześwirowali... :]
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 09:17   

ojej zjedzcie mnie bo mam 2 latka kocham mojego sculka i sce zeby jutlo byl tatusiem malych dzidziulkow.

wpieniacie strasznie, ludzie. slowem sie odezwac nie mozna bo zaraz jest larum. szczerze, to napisałam o ewentualnym rozmnożeniu Geralta tylko dlatego, że Magnes napisała o swoim marzeniu dotyczącym Goofyego - ma szczura z problemami a marzy, by go rozmnażać - no łał.

ide se bo żal ogarnia.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 13:42   

mataforgana napisał/a:
wpieniacie strasznie, ludzie.
bo nie pisemy jak mala matafolganka chce byśmy pisały? :P wrzuć na luz kobieto. :roll:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 14:35   
   Zwierzątka: doge


Proszę wszystkich o pohamowanie się.
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 20:14   

mata, proszę czytaj uważniej. :wink: A poza tym nie piszę tego by kogoś zdenerwować, czy wywołać sprzeczkę, nie taki był mój cel. Wyraziłam swoje zdanie i nie robiłam żadnych kąśliwych uwag. Po prostu piszę o problemach szczurów z tego miotu i nie należy zapominać, że ojciec miotu też je miał.
Cytat:
Cytat:
mataforgana napisał/a:
y napisałaś, że twoim marzeniem jest, by twój Goofy został kiedyś ojcem - a sama przyznajesz, że masz z nim problemy

Mam nauczkę, że z samcami nigdy nic nie wiadomo i już nigdy nie napiszę tak do póki szczur nie będzie miał minimum roku. No właśnie problemy pojawiły się nagle i niespodziewanie, nigdy wcześniej nie przejawiał agresji. Dlatego właśnie mnie to niepokoi, Goofy był zawsze idealnie białym misiem, bez testosteronowych zacieków, wiecznie radosny i idealny. W jego zaczepkach nigdy nie widziałam cienia agresji.

Tamten post o którym piszesz napisałam w maju a dwa miesiące później Goofy zabił i od razu zapisałam go na pierwszy wolny termin na kastracje. Wtedy, w maju nie miał żadnych problemów i napisałam, że chciałabym by został tatą jak będzie dorosły i zdrowy. Wtedy nie wiedziałam jeszcze o wszystkim.
Oli, właśnie dlatego napisałam, że trzeba obserwować dzieci po G. :wink:
To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia, chciałam tylko wyjaśnić.
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
scorpio80 
fide, sed cui vide



Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 401
Skąd: Żory obecnie Warszawa
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 07:57   
   Zwierzątka: wilku, łajka, bordera i Lilo :(


Dziś G dzieciaki kończą roczek :mrgreen: dla wszystkich sióstr i braci od Gwiazdki :urodziny: :urodziny: :urodziny:
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

www.shewolf.posadzdrzewo.pl
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 08:33   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


jak to?? to już :shock: :shock:
mój baleron taki stary

Głównie to mu życzę zdrówka, i chyba to wystarczy. I zdrówka dla braciszków i sióstr i mamusi.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 08:47   

Jak to szybko zleciało :shock: a dopiero co odbierałam mojego serdelka.
:urodziny: Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrówka, bo to najważniejsze. :urodziny:
Proszę wycałować(w przypadku Oli wymiziać :D ) wszystkie Gietki
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 08:50   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Magnes napisał/a:
w przypadku Oli wymiziać
a też mam całować to brudne śmierdzące mięcho :P :P ? poproszę o zwolnienie z tego obowiązku. :lol:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 8