Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 11:14
Prośba do właścicieli nieżyjących szczurów rodowodowych
Autor Wiadomość
Tygrys 



Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 1133
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 13:30   
   Zwierzątka: Maniek - kocie diablę ;-)


Effendi Rat's Troop - ur. 05.01.2007, całe życie zdrowy, uśpiony 01.06.2009 r, zmiany nowotworowe w płucach i wątrobie ( z sekcji zwłok). 2 razy zapalenie płuc i raz zapalenie oskrzeli, leczony gentamycyną. choroba pierwsza grudzień 2008, druga luty 2009, trzecia maj-czerwiec 2009 zakończona eutanazją.
_________________
Za TM: ogoniaste - Andrzej ['], Norris['], Speedy ['], Chuck['], Reynevan ['], Effendi Rat's Troop ['], Samson['], Hodari ['], Remi ['], Smirnoff Rat's Troop[']
Tofik - pierwszy mój osobisty pies [']
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 14:28   

Corleone Rattie's Love - ur. 27.07.2008, zm. 1.08.2009. Całe życie zdrowy, nie miał nawet kataru. Kastrowany po skończeniu 3 miesiąca, bez komplikacji. Przyczyna śmierci nie jest znana, prawdopodobnie sepsa. Nie wiadomo jednak jak się rozwinęła, są dwa przypuszczenia: od utajonego zapalenia płuc lub od zapalenia jelit.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 19:09   
   Zwierzątka: kot


Femi Rat's Troop (09.01.07-03.09.07)
Wynik sekcji:
Przerośnięta lewa komora serca. Bardzo długo miała problemy z oddychaniem. Wcześniej nic się nie działo

Lena Rat's Troop (07.03.07-03.03.09)
Wynik sekcji:
Wylew krwi do płuc. Kilka dni przed tym wylew.
Wcześniej tylko jakieś 2 pryszcze które zostały wyciśnięte przez weta.
_________________
mam kota.
 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 12:47   

Destiny of Zirrael (12.08.2006-24.03.2008) - Destinka miała zapalenie spojówek, alergię, wszoły, potem dwukrotnie zapalenie ucha. Zabiło ją zapalenie ucha, które nie dało się wyleczyć, a które zaatakowało układ nerwowy i spowodowało jednostronny paraliż.
Z charakteru była szczurem - ideałem, ciekawym świata, radosnym, zabawnym i strasznie proludzkim.
 
 
     
Gość

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 13:05   

Fiona Rat's Troop. 14.11.2006 - 24.05.2009 Chyba raz byla przeziebiona, wtedy podejrzewano, ze ma slaba krzepliwosc krwi, ale pozniej w wieku dwoch lat przeszla operacje wyciecia gruczolaka i to o krzepliwosci sie nei potwierdzilo. Zmarla z powodu w wieku 2 lat i 6 miesiecy z powodu przezutow nowotworu na nerki.
Nigdy nie miala problemow behawioralnych. Byla jednym z najlepiej zscocjalizowanych i pozytywnie nastawionych do swiata szczurow.

Jaśnie Panna of Zirrael Rattery. 12.02.2007 - 6.01.2009 Chorowala na zapalenie pluc dosc czesto, pozniej miala problemy z sercem. Nie miala nowotworow. Problemow behawioralnych tez nie. Byla bardzo proludzka. Zmarla we snie, serce jej nei wytrzymalo. Miala niecale dwa lata.
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 14:36   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Off-Topic:
Temat na drugim forum został już wyczyszczony :roll:


Prawdopodobnie części informacji nie dostaniemy ze względu na brak kontaktu z domkami, część może uda się dostać na innych forach... Tak czy siak: prośba jest jasna, każdy kto opiekował się już nieżyjącymi, rodowodowymi ogonkami, szczególnie z nieistniejących już hodowli, jest uprzejmie proszony o wklejenie tu danych szczurków. :)

Ja już dałam info na forum stowarzyszenia. To dla nas ważne, więc zachęcam do pisania :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 21:01   

Hop hop!

[ Dodano: Sro Paź 21, 2009 15:29 ]
up ;)
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 09:55   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


podrzucam
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
scorpio80 
fide, sed cui vide



Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 401
Skąd: Żory obecnie Warszawa
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 12:22   
   Zwierzątka: wilku, łajka, bordera i Lilo :(


Red Rhino of Zirrael 24.08.07 - 21.03.09 leczony na płucka antybiotykami i sterydami ..prawdopodobnie bakteryjne zmiany w płucach do końca nie udało się ustalić. Dwa razy udało się go uratować przed uduszeniem, trzeciego razu nie mogłam patrzeć jak cierpi i z trudem łapie oddech..podjełam decyzję o uśpieniu :(
Ogólnie był okazem zdrowia,w młodości był tylko leczony na wszoły.
Niestety nie zrobiłam sekcji
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

www.shewolf.posadzdrzewo.pl
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 00:52   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Podrzucam.
Proszę moderacje o podklejenie.

Temat się tyczy zwierząt, które urodziły się w latach 2006-2008.
Jeśli ktoś to zobaczy, a miał szczura urodzonego z hodowli już nie istniejących z tamtych lat proszę o PW lub krótką notkę w tym temacie.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
Ostatnio zmieniony przez wuwuna Wto Lis 29, 2011 01:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 01:04   

czyli pisać Ci na pw, a nie w temacie jak wcześniej?
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 01:08   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Oli napisał/a:
czyli pisać Ci na pw, a nie w temacie jak wcześniej?
Oli, dla mnie obojętne. :)

To Pw jest/było bardziej dla osób, które nie piszą i np by się wstydzili, nie chcieli jednak publicznie, bo nie było sekcji, bo wypadek, bo masa innych powodów, był to krok dla nich.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 29, 2011 01:13   

Risa Karat 12.08.2007 - 1.10.2009 - pod koniec życia zaczęły się krwawienia z dróg rodnych, chwilę później wysiadło jej serduszko. brak reakcji na leczenie, eutanazja.

Ori Rat's Troop 3.01.08 - 26.03.2010 - gruczolaki, pierwszy w pachwinie przy tylnej łapie, usunięty z powodzeniem. niestety tuż po pierwszej operacji pojawił się kolejny guz. mysz nie przeżyła drugiej narkozy.

Jamajka Emerald Moon 22.08.2008 - 29.10.2010 - problemy z sercem, eutanazja z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Saskia Rat's Troop 9.08.2008 - 16.12.2010 - gruczolaki, eutanazja.
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 01:35   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


mataforgana, dziękować :*
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Decha 
Wredna menda.



Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 13
Skąd: Stolyca
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 09:19   
   Zwierzątka: 2 ogony plus kot paszczur.


Gin of Zirrael ur. 23.11.2006 - 03.06.2009 charakter : najbardziej kochany na swiecie, choroby: lupiez szczurzy. Zmarl ze starosci.

Merkaba of Zirrael ur.27.03.2007 -12.01.2009 charakter: straszna dzikuska, dominatorka i uciekinier :P choroby: nowotwor pluc, na to zmarla.

Ja tu nowa dla tego dopiero napisalam, mam nadzieje ze to cos pomoze :)
_________________
swing on the spiral...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12