Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Nie Paź 13, 2013 20:47
ANKIETA - oceniamy moderację
Autor Wiadomość
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Czw Lip 23, 2009 10:52   ANKIETA - oceniamy moderację

Minęło ponad pół roku od ostatniej ankiety. Poprzednia dała nam, moderacji sporo do myślenia. Staraliśmy się wziąć Wasze wszystkie uwagi do siebie.
Jesteśmy ciekawi czy dostrzegacie zmiany, jak je oceniacie, co się poprawiło, a co wręcz odwrotnie?
Prosimy o wypełnienie ankiety. Bardzo ważne są dla nas uwagi, więc w miarę możliwości poświęćcie chwilę na wypełnienie pól na nie przeznaczonych. Każdy użytkownik może oceniać raz. Moderacja oczywiście powstrzymuje się od wypełniania ankiety.

LINK DO ANKIETY

Ankieta potrwa tydzień. Wyniki i wnioski podamy po zliczeniu głosów 31 lipca (piątek).

WYNIKI
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
Ostatnio zmieniony przez babyduck Pią Lip 31, 2009 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
myaku 
samo zuo



Dołączyła: 17 Lut 2007
Posty: 298
Skąd: Ełk/Bielefeld
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 11:52   
   Zwierzątka: pies


poszło :)
_________________
już ni ma...
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 23:48   

moje też.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 00:05   

moje też.
ta jest fajniejsza ;] tamte co były kiedyś na chyba 3 strony były straszne! nie chciało mi się myśleć i rozwlekać, a ta jest sprawna i konkretna ;]
_________________

 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 00:06   

Nie jest fajniejsza :(
Tam było klik na dalej i myślałam, że zdążę jeszcze parę rzeczy napisać, a okazało się, że to koniec :| Szkoda, ale stwierdziłam, że to, co najważniejsze to napisałam i nie będę mieszać :P
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
marla
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 24, 2009 09:55   

nie ma opcji nie kliknięcia. jeżeli nie orientuję się na tyle w dziale leki, żeby móc ocenić pracującego tam moda, to mogę dać mu max punktów i zaznaczyć to w komentarzu, żeby mojej oceny tej a tej osoby nie brać pod uwagę, czy będzie to dla was zbytnio uciążliwe?
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 10:04   

aga, system podliczający głosy nie bierze takich rzeczy pod uwagę - ocena to ocena. Ale za to możesz wylać wszystkie żale i nieżale w polu "uwagi".
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 22:54   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


jedna rzecz: ja nie wezmę udziału w ankiecie z prostej przyczyny - bywam tutaj zdecydowanie zbyt rzadko, żeby móc się wypowiedzieć o każdym z ekipy. nie mniej mogę stwierdzić, że jak na ten wąski zakres tematów, w których się wypowiadam, to wszystko jest w porządku, na miejscu i nie panuje chaos. wiem, że jakiejkolwiek miarodajności w tej wypowiedzi nie ma, ale tak to odczuwam. a, odczuwam jeszcze potrzebę wypowiedzenia się na temat a już bym nie chciała się pchać z butami w coś o czym nie mam pojęcia, to tutaj się wypowiedziałam i nie mieszam ankietą. proszę o rozgrzeszenie.
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 23:16   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


Kagero, przecież nie ma obowiązku brania udziału w ankiecie :)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 09:17   

Hop hop! Przypominam o ankiecie tym, którzy jeszcze nie brali w niej udziału.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 14:29   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


LunacyFringe napisał/a:
Kagero, przecież nie ma obowiązku brania udziału w ankiecie :)
no wiem, ale czułam palącą potrzebę powiedzenia, że mi się tutaj wszystko podoba i nie mam zastrzeżeń, no to się jeszcze tłumaczę czemu tutaj a nie biorę udziału w ankiecie :mrgreen:
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 13:09   

UWAGA! WYNIKI ANKIETY.

Tabele z wynikami są w załączniku w formie pdf. Dziękujemy wszystkim, którzy poświecili chwilę na jej wypełnienie. Wszystkie uwagi przeczytaliśmy dokładnie i postaramy się wyciągnąć z nich wnioski.

Szerszy komentarz do wyników zostawiam w rękach Layli.


Rozszerzenie 'pdf' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 23:21   

powiem szczerze, że niektóre wyniki mnie zaszokowały :shock:
 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 23:35   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


sachma, mozesz rozwinąc myśl ? :)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 13:28   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Bardzo serdecznie dziękuję dziewczynom za zajęcie się ankietą pod moją nieobecność. Jesteście boskie, w przeciwieństwie do mnie, ostatnio mało obecnej :oops:

Co do ankiety - generalnie jestem mile zaskoczona wynikami, nieco zdziwiona uwagami co do niektórych osób z moderacji, co nie znaczy, że uwagi owe puścimy mimo uszu. Do mnie też była jedna taka cenna uwaga, za którą dziękuję, bo bardzo możliwe, że jest zgodna z prawdą ;)

Bardzo mnie dziwi, że niedoceniony przez niektórych został nasz tech-admin, czyli vegeta. Który, nie zapominajmy, nie sprząta i nie scala tematów, ale dba o to, żeby forum działało sprawnie i rozwiązuje problemy, które są dla mnie nie do przeskoczenia :D

Bardzo dziękuję za udział w ankiecie. Jednocześnie informuję, że na razie nie planujemy zmian w składzie - wolimy raczej wcielić w życie Wasze rady zamiast robić rewolucję ;) Ze swojej strony obiecuję na pewno aktywniejszą obecność na forum :)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 14