Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Urine off - środek usuwający plamy z moczu (stare i nowe)
Autor Wiadomość
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 23, 2009 23:10   

Magnes napisał/a:
Ten temat spadł mi jak z nieba :P
cieszę się. :mrgreen:
Ja też najdłużej stosowałam Vitopar, ale jest jednak rozczarowujący. Może i usuwa brud ale nie zapach. Mycie nim domków nic nie dawało (poza czystością).
Ostatnio zmieniony przez H. Czw Lip 23, 2009 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 23:36   

nie wiem o co caman, ale w lecznicy mnie Pani dzisiaj zagadnęła czy ten preparat w wersji dla kotów jest dobry :lol:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 24, 2009 09:09   

Tego jednego akurat nie wiem i nie będę wiedziała. :D
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 23:59   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


U nas w lecznicy w zeszłym tygodniu był jakiś przedstawiciel handlowy i tak zachwalał urine off, że aż uwierzyłam, że to coś fajnego.
Może spróbuję! 8)
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 12:09   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Moje hamaczki właśnie się piorą razem z urine off:) Zobaczymy jaki będzie efekt;)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 19:22   

jak dalsze podboje z urine? nadal działa na kanapach itp. meblach? pytam, bo coś mi w głowie zaświtało - nie wiedzieliśmy jak rozwiązać problem czyszczenia kocich drapaków... Jak myślicie - urine dałoby radę? :hyhy:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 20:36   

Oli, moja mama jest zadowolona z dużego opakowania (1l) tego psiego. Pierze posłania, psie koce i ręczniki, jest zadowolona, zapach się nie utrzymuje na materiałach.
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 21:32   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Wyprałam hamaki dodając urine off jako płyn do płukania, ale zapach moczu dla mnie był nadal wyczuwalny. Musiałam je jeszcze raz wypłukać z Lenorem fioletowym natural extracts i teraz pachną pięknie :D Wypróbowałam urine off również na plastikowych półeczkach i koszyczkach, drewnianych domkach i drabinkach oraz w pokoju na podłodze, biurkach, półkach i efekt bardzo dobry - zero przykrego zapachu. Przemyłam też pręty woliery, ale nie do końca podziałało. Przypuszczam, że gdybym zostawiła to na dłużej, wyszorowała dokładnie i spłukała to byłoby super :) Jak będę czyścić całą wolierę w wannie, na pewno tego użyję.
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 23:47   

maris napisał/a:
Przemyłam też pręty woliery, ale nie do końca podziałało.
i nie podziała. Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 23:48   

Viss napisał/a:
Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem.
oj tak, ja dopiero teraz wiem jaka byłam głupia mając ocynkowane klatki - nie ma jak farba :serducho:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 23:58   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Oli napisał/a:
oj tak, ja dopiero teraz wiem jaka byłam głupia mając ocynkowane klatki - nie ma jak farba

Miałam wcześniej farbę (super) i nie wiedziałam co to znaczy ocynk. Teraz już niestety wiem... Moje szczury prętów nie gryzą, więc rozglądam się za kimś, kto by mógł wolierę profesjonalnie pomalować/polakierować.

Viss napisał/a:
Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem

No, domestos też już przerabiałam... bezskutecznie (choć nie było czuć zapachu moczu a inny, też nieprzyjemny :P ). Zuo, bo do tego będzie wyglądać co raz gorzej... :/ Nie cierpię wszystkiego, czego nie mogę doczyścić.
Ale i tak spróbuję tego urine off przy myciu woliery, może choć trochę pomoże ;)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
doraxx 



Dołączyła: 23 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 13:17   

Witam ,urine off jest poprostu rewelacyjny ,dziwię sie ze jeszcze tego nie znacie ,bo ja mam szczurka od bardzo niedawna ale ten zapach z klatki był tak drastyczny,ze zaraz znalazłam środek (właśnie ten ) Jest jeszcze jedna firma tez bardzo dobre produkty osobiśćie przetestowałam ,mają środki zarówno do dezynfekcji jak i typowe tylko do zwalczania przykrych zapachów ,((((( Beaphar))))) polecam bo też dobre , cenowo jak urine -pozdrwaim serdecznie
_________________
dorka
 
     
madzial13 



Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 941
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 20:00   
   Zwierzątka: 7 szczurków - a fuj!


Potwierdzam, że to dobry środek, niweluje zapach, powiedziałabym, że nie całkiem, ale znacząco. Ale ma też wady. Mój mąż alergik się po nim straszliwie dusi. Więc przed użyciem pytam: wolisz, żeby śmierdziało, czy żebyś nie mógł oddychać :lol:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13