Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Nie Cze 26, 2011 11:19
VII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych - Wrocław 2009
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:02   VII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych - Wrocław 2009
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Mam niekłamany zaszczyt ogłosić, że w dniach 29-30 sierpnia we Wrocławiu, w Hali Stulenia, na targach Zoo-Botanica odbędzie się VII Wystawa Szczurów Rodowodowych.

Takoż mam zaszczyt zaprosić na wystawę wszystkich szczurolubów. Wziąć udział w wystawie (według regulaminu wystaw), mogą:

Cytat:
5. Na wystawy organizowane przez SHSRP mogą być zgłaszane i przyjmowane szczury zarejestrowane w SHSRP lub w uznanych przez SHSRP innych zagranicznych organizacjach. Szczury nie zarejestrowane mają warunkowe prawo uczestnictwa, zostają ocenione przez sędziego, jednak nie biorą udziału w konkursach, nie mogą też otrzymać nominacji do championatu.
5a. Przez szczury niezarejestrowane mające prawo uczestnictwa rozumie się szczury mające nieznanych przodków, pochodzące z działających prawnie źródeł (np. sklepy zoologiczne), a także przypadkowych, niezaplanowanych miotów . Nie mają możliwości brania udziału w wystawach SHSRP szczury zakupione lub uzyskane z hodowli karmowych, nie działających legalnie hodowli szczurów, a także z celowych miotów domowych. Zapisu tego nie stosuje się do szczurów, które zostały wpisane do WKR

Cytat:
7. W wystawach i pokazach uczestniczyć mogą tylko szczury zdrowe, posiadające zaświadczenia od lekarza weterynarii z datą nie starszą niż dwa dni przed wystawą. Szczury chore, kalekie, szczurzyce będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wyprosić z wystawy lub pokazu wystawcę wraz ze wszystkimi jego zwierzętami.


więcej na temat regulaminu wystaw tutaj: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=271

Będzie to pierwsza wystawa, na której szczury rodowodowe muszą już posiadać wyrobiony rodowód. Temat jak wyrobić rodowód znajduje się tu: http://shsr.szczury.biz/v...p?t=430&start=0

Przyjmuję zgłoszenia od dzisiaj, wstępnie do połowy lipca. Jednakże ze względu na konieczność wcześniejszego podania organizatorom targów wstępnej liczby osób i zwierząt, prosiłabym o zdeklarowanie się osób z iloma szczurkami (minimalnie i maksymalnie), osobami towarzyszącymi i czy samochodem przyjadą i jaka jest szansa procentowa tego, że się pojawią.

Osoby mające jedynie szczurki niezarejestrowane ("kundelki") będą mogły je wystawić, jeżeli zostanie miejsce. Także prosiłabym o wstępne zdeklarowanie, jednakże jeszcze bez wysyłania zgłoszenia.

Zgłoszenia proszę wysyłać na hodowlahf@gmail.com z tytułem "Wystawa 2009". Deklaracje na PW ;)

zgłoszenie i wszystkie konieczne dokumenty można pobrać tutaj:
wniosek o rodowód: http://www.happyfeet.yoyo...ekorodowod1.doc
zgłoszenie: http://www.happyfeet.yoyo...oszenieSHSR.doc
zaświadczenie weterynaryjne: http://www.happyfeet.yoyo...adczeniewet.doc

Ogólnie - wystawa będzie w sobotę - obecność prawdopodobnie od 9-18, w niedziele teoretycznie tak samo (tak nas zobligował organizator), ale myślę, że osoby dojezdne będą mogły wymknąć się w okolicy godziny 15, a ja będę improwizować ;)

Prócz wystawców pragnę także serdecznie zaprosić jako zwiedzających wszystkich szczuromaniaków, którzy mają ochotę, czas i możliwość przyjechać :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Gość

Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:34   

ale super :mrgreen: sie doczekac nie moge! bede na 100%
 
     
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:37   

A ja już wysłałam zgłoszenie :mrgreen:
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:39   

ja tez będę na 100% wysłałam zgłoszenia, właśnie dzisiaj przed kilkoma godzinami dowiedziałam się że jade :mrgreen:
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Gość

Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:50   

Ja jeszcze nie wyslalam, bo nie mam jeszcze metryki Demona i rodowod musze wyrobic.

Magnes, Łosos, super, ze bedziecie! Mam nadzieje, ze duzo nas bedzie w tym roku.

A wiadomo gdzie bedziemy mieli miejscowke? Bo w tamtym roku tak na rogu bylo... no nie wiem, mnie sie miejscowka nie podobala, ale wiem, ze to odziedziczylismy po myszoskoczkach.
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:51   

katasza, ja też, ale rodowód pewnie odbiore dopiero przed samą wystawą :wink:
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 22:58   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


katasza, Magnes, wniosek o wyrobienie rodowodu możecie wysłać przed otrzymaniem fizycznym metryk. Metryki są już wystawione, wraz z numerami metryk, które Dory może (a wręcz powinna, podać Wam w jakiś sposób). Rodowód polski wystawiany jest na nieco innych zasadach niż zagraniczny - w gestii hodowcy jest dostarczenie sachmie szablonu.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 01:03   

jeśli będę to tylko z chłopcami - sztuk 4. ale o tym będę wiedzieć dopiero w lipcu :/
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 11, 2009 08:01   

Ja kombinuję jak pojechać, więc będę się zgłaszała ciut przed zamknięciem zapisów. Jeśli pojadę, to z dwoma chłoapakami.
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 11, 2009 08:19   

Ja sie zglaszam z 2 lub 1 kundelkiem jak zostanie miejsce z osoba towarzyszaca, ale pewnie bedzie ona tylko pare godzin na wystawie i mamy samochod :P Faunaboxa tez mam swojego :) Bede na 90%, bo w gre wchodzi praca i nie wiem czy bede pracowala w weekendy.

Azi daj znac jak zostana jakies miejsca to chetnie przyjde :) o ile zdrowie chlopakom dopisze :)
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 11, 2009 08:26   

Hm, ja też chciałabym przyjechać, ale nie wiem czy nie będę jeszcze biegać za praktykami... :( I ilości też w sumie nie umiem zadeklarować ;(
 
     
Szura 
Wasza Wyskokowość



Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 1069
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 08:43   

Prawdopodobnie będę z 2 samcami (no i trzecim, ale ludzkim, jako osoba towarzysząca. :mrgreen: ).
_________________
Jeśli powstaniesz choć jeden raz więcej niż upadłeś, uda ci się.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 10:02   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Jeszcze jedno - ponowna sprawa kundelków.

Ograniczenie
Cytat:
Osoby mające jedynie szczurki niezarejestrowane ("kundelki") będą mogły je wystawić, jeżeli zostanie miejsce.
jak napisałam dotyczy osób, które mają JEDYNIE kundelki. Jak ma się rodowodowca i kudelka, to jasne, że można (a nawet trzeba) zgłosić oba ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 11, 2009 10:22   

No ok :) Ja mam jedynie takie, wiec czekam na wiesci co do miejsca. A kiedy to bedzie mniej wiecej wiadomo?

Czy u weta, za takie zaswiadczenie sie cos placi?
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 10:42   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Ja będę na pewno obecna na wystawie. Co do szczurków, to mam same kundelki, więc jeśli zostanie miejsce to chyba wezmę 1 albo 2 ale muszę to jeszcze przemyśleć. A kiedy będzie wiadomo czy miejsce będzie czy nie?
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 12