Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:57
Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 19:44   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


ano... przez moje perypetie zapomniałam, że Cetki roczek skończyły :)

wszystkiego naj!
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:29   

no właśnie! przegapiliśmy urodziny!

wszystkiego naj dla dzieciaków, duzo duzo zdrowia przede wszystkim życzy braciszek Cynamon :D

:urodziny:

foty Cynamonowego w naszym temacie -> http://forum.szczury.biz/...=885&start=2160 - zapraszam :)
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:35   

O jaaaa, też zapomniałam >.<

Wszystkiego naj :urodziny:
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 11:53   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Mi chodziło coś po głowie, że wnuczątka się rodziły jak byłam w Łodzi na kursie groomingu, więc jakoś teraz.

Sto lat! :urodziny:

Pozdrowionka od tatusia-Ynka! :wink:
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 14:33   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


pochwalę Sas (matkę miotu) - dzisiaj na kontroli wetka stwierdziła, że Sas mam płuca nie jak dwulatek a jak dwumiesięczny młodzik - zero szmerów i jakichś zmian, które są tak częste w tym wieku :mrgreen:
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Frag 



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 106
Skąd: okolice Bielska-Białej
Wysłany: Śro Paź 06, 2010 23:51   

Z ogromnym żalem muszę napisać, że rodzeństwo "C" straciło wczoraj siostrę.
Chrupka miała gruczolaka (wstępne oględziny wskazują na to, że to łagodna postać), wczoraj miała zabieg. Wybudziła się po nim, wydawało się, że będzie dobrze, ale później serduszko odmówiło współpracy. Dlaczego? Może dlatego, że Chrupcia była tłuściochem? Nie ma pojęcia. Była taka radosna i ciekawska i wydawało się niemożliwe, żeby coś poszło nie tak... A jednak.
Teraz trzymam kciuki za drugą siostrę, Ciapkę, która strasznie tęskni :(

Rozszerzenie 'jpeg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 18:27   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


W niedzielę (10.10.2010) do Chrupki dołączył jej brat - Czosnek.

Przyczyna zgonu nie jest znana.
Cytat:
Odszedł dziś rano, nie mam pojęcia z jakiego powodu. Przecież był jeszcze młody! Jak rano zacmokałam, wychylił do mnie nosek, po paru godzinach już nie wyszedł.
Dokładnie obmacałam ciałko, a ponieważ znalazłam go niedługo po śmierci, mogę zagwarantować, że nie było wyczuwalnych guzów w jamie brzusznej ani nigdzie pod skórą.

Niestety właściciel nie zrobił sekcji, mimo, że to były hodowca i doskonale wie, że w takich przypadkach sekcja jest konieczna. Nauczka dla mnie, aby nie ufać "znanym" osobom.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 19:35   
   Zwierzątka: Romek


Azi napisał/a:
Niestety właściciel nie zrobił sekcji, mimo, że to były hodowca i doskonale wie, że w takich przypadkach sekcja jest konieczna. Nauczka dla mnie, aby nie ufać "znanym" osobom.
nie można mierzyć wszystkich jedną miarą :evil:

Mój Tołdziaczek póki co daje radę na lekach nasercowych :serducho:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 22:57   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Badoha napisał/a:
nie można mierzyć wszystkich jedną miarą
nigdy tego nie robiłam, w odróżnieniu od niektórych.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 23:38   

Beznadzieja po prostu. :evil:

Pójdę z Kermiciem na badanie serca, jeśli będzie trzeba, to także do Kurskiego.
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 02:57   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Viss napisał/a:
Pójdę z Kermiciem na badanie serca, jeśli będzie trzeba, to także do Kurskiego.
Również można iść do p. dr Olgi Szaluś. Polecam. O ile nie wyląduje zaraz na porodówce. :wink:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 03:14   

wuwuna napisał/a:
O ile nie wyląduje zaraz na porodówce. :wink:
no tak zaraz nie może, bo ma rozpisane zajęcia z 5 rokiem z chorób zakaźnych :lol:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 08:23   
   Zwierzątka: Romek


Codziennie zaglądam do kaltki z przerażeniem w oczach-boje sie o Toldziaka każdego dnia; póki co ma się dobrze, wcina leki, jest pogodna i chetnie biega.


Azi napisał/a:
nigdy tego nie robiłam, w odróżnieniu od niektórych
i chwali Ci się to :mrgreen:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 09:30   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Oli napisał/a:
no tak zaraz nie może, bo ma rozpisane zajęcia z 5 rokiem z chorób zakaźnych
no tak cionsza ma się dostosować do grafiku zajęć hiehie :P
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 17, 2010 16:18   

no ja też nie mam dobrych wieści. Cynamonowy ma guzy :( na bokach, za przednimi łapami. z jednej strony guz jest dosyć duży, ale totalnie rozlazły. z drugiej wyczuwam dwie niewielkie ale twarde kuleczki :(

na razie czekam, co wykluje się z tego rozlazłego guza. bo póki co i tak nie za bardzo jest jak go wyciąć. no i chciałabym usunąć guzy z obu stron za jednym zamachem, żeby nie rozkładać operacji na raty i nie obciążać go dwukrotnie narkozą, zwłaszcza po tym, co przeczytałam powyżej i przez fakt, że Cynamon jest naprawdę dużym i nieco spasionym facetem... boję się, że mógłby nie wybudzić się z narkozy.

dam znać, gdy zaplanujemy zabieg i jak będę mieć więcej informacji...

Azi, oczywiście zrobię po wycięciu histopatologię guzów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 14