Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Gru 21, 2013 17:40
[dyskusyjna][Poznań]CAŁODOBOWO - Klinika Dr. Wąsiatycza
Autor Wiadomość
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 20:55   

Off-Topic:
Shy_Lady, wiem, ale przystanek się inaczej nazywa; edit: ale nie do końca - Serbską skrócili, bo część przerobili na Aleje - aż do ronda, a dalej jest Serbska...
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 21:21   

Off-Topic:
cóż może i tak^^ ja tam się nie znam:P ale mam nadzieję że trafie:)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 21:43   

Shy_Lady, a kiedy się wybierasz do lecznicy? jak chcesz, odezwij się do mnie na pw, to wymienimy się numerami telefonów i w razie problemów dzwoń to postaram cię pokierować :)
 
     
Quaxo 


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sty 28, 2009 00:59   
   Zwierzątka: Niestety żadne, nadal opłakuję.


Ja również polecam, trafiłem na doktora Kujawiaka, jest szczurnięty. :) Dodatkowo się dowiedziałem, że robią operacje gryzoni w narkozie wziewnej (konkretnie dr Kwiatkowska), podobno mają wtedy bardzo niskie statystyki niewybudzenia się. Ogólnie miło, profesjonalnie (szczury poszły na kompletny przegląd i leczenie spojówki).
_________________
Proszę rozpropagowywać, ja klikam: :) pajacyk.pl, polskieserce.pl, thehungersite.com, care2.com, okruszek.org.pl, pmiska.pl
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Sty 28, 2009 09:44   

a nie wiecie czy podgrzewają szczurka? I wybudzają? i czy nie orientujecie się jak długo czeka się na kastrację?
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Lut 04, 2009 13:25   

mataforgana, ej bo wczoraj wracając ze szpitala jechałam koło pestki. Czy ta lecznica to taki biały domek tak prawie na przeciw galerii??
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 04, 2009 14:03   

Shy_Lady napisał/a:
Czy ta lecznica to taki biały domek tak prawie na przeciw galerii??


tak, dokładnie.
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Lut 04, 2009 14:38   

mataforgana a kastrowałaś tam coś?? bo szukam dobrego wetka dla mojego złego i występnego Elvisa...
Off-Topic:
czyli mogę z Sobieskiego tramwajem jechać na pestkę i przebiec ulice i jestem na miejscu??
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro Lut 04, 2009 15:46   

Off-Topic:
tak, wysiądź na alejach solidarności dawnych i po drugiej stronie mały biały domek ;)
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Śro Lut 04, 2009 16:34   

Off-Topic:
jestem mądra jestem mądra^^, Bema to dalej jest solidarności :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 04, 2009 17:23   

Shy_Lady, nie, nie kastrowałam, bo w Poznaniu mieszkam dopiero kilka miesięcy i wszystkie moje wcześniejsze samce kastrowałam jeszcze w Łodzi.

powiem ci tak - w Homeopatii na pewno zapłacisz mniej za zabieg.
ale na nic cię nie namawiam, choć sama do kastracji chłopców wybiorę raczej Homeopatię. mam tam bliżej, taniej, a większość wetów ma specjalizacje z małych zwierząt. w całodobowej z kolei trzeba się umówić konkretnie do jednej pani doktor, która ma trochę większe doświadczenie w gryzoniowatych.
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 19:52   

potwierdzam, osobiście sprawdzone - robią dobre RTG szczurzastym.

za jedno zdjęcie zapłaciłam dziś 30zł
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 15, 2009 14:03   

a ja po ostatnich doświadczeniach odradzam...

nie przeczę - sprzęt i wiedzę (zwłaszcza dr Kwiecińska i dr Kowol) naprawdę mają, imponujące. ale ceny powalają z nóg.

ja do kliniki na Mieszka wybiorę się ponownie tylko w razie nagłych nocnych przypadków wymagających natychmiastowego działania na ostrym dyżurze...
 
     
Quaxo 


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 18:55   
   Zwierzątka: Niestety żadne, nadal opłakuję.


Mimo mojego postu wyżej przestaję polecać. Mają bałagan, jedna kartoteka rozwalona po trzech lekarzach, dowiedziałem się, że trzeba każdego lekarza z osobna prosić o wypis i za wypis ogólny zapłacić 40 zł!!!! No i mój szczur właśnie odszedł i naprawdę można było to zdiagnozować wcześniej, wystarczyło spojrzeć w kartę i zrobić USG. Aha, i dopiero teraz się dowiedziałem, że porfiryna jest czerwona, od innego lekarza, oni zawsze kazali leczyć spojówki...
_________________
Proszę rozpropagowywać, ja klikam: :) pajacyk.pl, polskieserce.pl, thehungersite.com, care2.com, okruszek.org.pl, pmiska.pl
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 04, 2010 22:23   

Niestety, tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że ta klinika jest nic nie warta.

Pojechałam z "rodzącą" Precią na ostry dyżur. Przebywający tam pan (bo chyba nie pełnoprawny wet, nie przyjmuje normalnie pacjentów) powiedział, że nie wie ile podać oksytocyny. Podał jakiś antybiotyk i glukozę, posadził nas w poczekali i stwierdził, że na pewno sama urodzi, bo jego szczurzyce jakoś sobie radzą :roll: . Jak łatwo się domyśleć, Precia nie urodziła. Zadzwonił więc łaskawie do kogoś bardziej kompetentnego i dowiedział się ile podać oksytocyny. Kiedy i to nie pomogło, a ja zasugerowałam cesarkę, powiedział, że taka operacja i tak się raczej nie uda, a jej koszt to co najmniej 500 zł (co w języku tej kliniki znaczy jakieś 700 zł). Gdy byłam już gotowa wyskrobać pieniądze z kosmosu, byleby ktoś zoperował moją Precię jak najszybciej, dowiedziałam się, że i tak muszę poczekać do rana, bo chirurg (mowa o dr Kwiecińskiej, jedynej osoby od gryzoni) odmawia przyjazdu. Zaczyna przyjmować pacjentów od 8.00 a mnie przyjmie jak będzie miał czas (czyli koło południa, ponieważ dr Kwiecińska notorycznie się spóźnia i nie wyrabia z pacjentami). Podziękowałam za taką "współpracę", zapłaciłam 65 zł i pojechałam do domu.

Precię uratował dr Czerwiński, ale to już opiszę w odpowiednim temacie.

Uważam tę klinikę za pomyłkę. Po co jest nocny dyżur, skoro jadąc tam z nagłym wypadkiem (bo logiczne jest, że nie jadę z jakąś pierdołą w środku nocy) zastaję kogoś (nawet nie wet), kto tylko bezradnie ręce rozkłada. Takie "ojoj" to ja mogę zrobić w domu, za darmo, a nie za takie ciężkie siano, jakie tam biorą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12