Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Sob Gru 21, 2013 17:40
[dyskusyjna][Poznań]CAŁODOBOWO - Klinika Dr. Wąsiatycza
Autor Wiadomość
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 16:28   [dyskusyjna][Poznań]CAŁODOBOWO - Klinika Dr. Wąsiatycza

KLINIKA WETERYNARYJNA
dr Grzegorza Wąsiatycza
http://www.klinwet.pl/
ul. Księcia Mieszka I 18
61-689 Poznań
tel. (61) 8230997

Winogrady, Osiedle Przyjaźni, blisko Alei Solidarności. dojazd Pestką.

byłam z Seniutem. obsługa - pełen profesjonalizm. mili lekarze, wyczerpujące informacje na temat stanu i leczenia zwierzaka. mają również specjalistów od małych zwierząt. można zrobić USG i RTG.

naprawdę polecam, tym bardziej, że klinika jest dostępna całą dobę.
wizyta nocna normalnie kosztuje 100zł, ale ja za Senia razem z lekami zapłaciłam 38zł.
nie wiem jeszcze jak wygląda kwestia przeglądu/leczenia stadnego, ale jeden z lekarzy powiedział mi, że na pewno nie wezmą za każdego ogona osobno całą stawkę. cena w tym przypadku jest do dogadania. jakiego - przekonam się niebawem, bo za kilka minut jedziemy z całym towarzystwem na odrobaczenie.
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Gru 21, 2013 17:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 18:43   

niniejszym informuję, iż za wizytę i przegląd stadny (sztuk 11), odrobaczenie całej bandy iwermektyną i podanie białej trójcy nie-świętej antybiotyku zapłaciłam 65zł, co uważam za bardzo przyzwoitą cenę.

i polecam tym bardziej.

co do ogoniastych, to zgodnie z informacją pani z recepcji proponuję, jeśli nie jest to żadna nagła i pilna sprawa, najlepiej przedzwonić wcześniej i umówić się na wizytę konkretnie do specgryzoniowego weta.
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 19:24   

mataforgana, mieszkałam na Przyjaźni i chodziłam tam z moim Antkiem, nie pamiętam nazwiska Pana, ale jest tam miła, młoda pani dr, która rzeczywiście o gryzoniach coś wie...Plusem są godziny przyjęć - też zdarzyło mi się korzystać późnym wieczorem, ale minusem dla mnie były ceny, Antek miał całe płucka zawalone, dostawał antybiotyk, w ciągu kilku dni wydałam prawie 200 zł, a było to dobre 2 lata temu....Na plus - można zostawić zwierzaczka do kremacji. Kolejny plus - sklep zoologiczny na miejscu. Chyba się to nie zmieniło?

edit: co do tego pana dr, to akurat nie był specem od małych zwierząt; lecznica jest ok, może weci się zmienili, ale zawsze się trfai ktoś z kogo nie do końca będziemy zadowoleni....
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 19:47   

Bema, a ja mieszkałam na Wichrowym Wzgórzu a potem na Os. Przyjaźni na początku naszej poznańskiej kariery ;)

też zaglądałam do tej lecznicy, tzn. do tego sklepu zoologicznego, bo dobrze wyposażony i wszystko w jednym miejscu mogłam kupić.

a w lecznicy - tak jak pisałam, jeśli sprawa nie jest paląca, lepiej się umówić do kogoś, kto faktycznie zna się konkretniej na gryzoniach. z Seniutkiem trafiłam do pana, który sam miał kiedyś szczura i był naprawdę dobrze zorientowany, dzisiaj ze stadem przyjął mnie czarnoskóry pan doktor i widać było, że specem od gryzoni nie jest, ale mimo wszystko 'miał pojęcie', iwermektynę zaproponował od razu po oględzinach, dawki wymierzył precyzyjnie.

faktycznie, lecznica do najtańszych nie należy, ale już się zaczynam przyzwyczajać, że Poznań jest ogólnie droższy od Łodzi, cudów nie ma. niemniej 65zł za całą jedenastkę z lekami, jak i 38zł za wizytę nocną Senia z lekami uważam za dobrą cenę. szczerze, to byłam dzisiaj przygotowana na wydatek grubo ponad stówki...

tak 'normalnie' to raczej będę łazić do Homeopatii, bo po prostu mam duuużo bliżej i na pieszo się mogę przespacerować, no i to lecznica specjalizująca się w małych zwierzakach, ale ta lecznica na Mieszka plusuje bardzo, że o każdej porze i codziennie można tam podjechać :)
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 10:06   

Off-Topic:
mieszkałam ponad dwa lata na Przyjaźni, bardzo mi brakuje Poznania, dobrze mi się tam żyło, brakuje mi znajomych, klimatu P-nia, nawet głupiego całodobowego piotra i pawła w okolocach murawy....Pomieszkiwałam swojego czasu (pół każdego tygodnia przez poł roku niedaleko - w akademikach na Dożynkowej


mataforgana napisał/a:
iemniej 65zł za całą jedenastkę z lekami, jak i 38zł za wizytę nocną Senia z lekami uważam za dobrą cenę. szczerze, to byłam dzisiaj przygotowana na wydatek grubo ponad stówki...
Byłam w szoku, jak wyczytałam, ile zapłaciłaś, bo mówię ja na Antka wydałam około 200 zł, nie wiem, w ciągu tygodnia, a i tak podjęłam decyzję o eutanazji....
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 11:28   

a ja poproszę o podanie autobusów jakimi można tam ze Śródki dojechać bo mieszkam w okolicy:P od bardzo krótkiego czasu:P
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 13:11   

Bema, za wizytę w nowy rok - 1 stycznia - zapłaciłam 84zł. byłam z 2 ogonami. za zdiagnozowanie każdej zapłaciłam po 20 zł, za eutanazje Nan również 20zł, za podanie leków i leki do domu na 3 dni dla Nezumi - 24zł.

przy czym wetka poinformowała mnie, że normalnie sama wizyta z jednym zwierzakiem w tym dniu kosztowała 80zł...

Shy_Lady, ja aż tak dobrze Poznania nie znam, bo nie mieszkam tu zbyt długo, a i nie bujam się za dużo po całym mieście, ale dojedziesz do kliniki wszystkim, co jedzie do przystanku Pestka lub Plaza - bo to bliska okolica.
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 14:19   

aaaa.... czyli spokojnie z Sobieskiego mogę jechać? bo ja do poznania mam tylko 2 busy :/
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 14:54   

z Sobieskiego pesteczką i jesteś, a ze Śródki 83 zajedziesz albo na Przyjaźńi od drugiej strony albo wysiądź na Serbskiej
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 15:40   

:D łe to powinnam trafnąć:P
Off-Topic:
ten błąd specjalnie:P
podziękował^^
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 17:38   

Off-Topic:
Shy_Lady, jakbyś jechała z Sobieskiego, to wysiadaj nie na Słowiańskiej, bo musisz całe Przyjaźni zejść, tylko na Solidarności - tam na rogu jest taki biały wieżowiec, a przed nim pawilony - to tam!
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 17:50   

najlepiej w jedną i drugą stronę wysiąść przy przystanku Galeria Pestka, ewentualnie przy Plazie. stamtąd najbliżej :)
Ostatnio zmieniony przez mataforgana Wto Sty 06, 2009 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 17:54   

Off-Topic:
mataforgana napisał/a:
Galeria Pestka,
czyli przy Alejach Solidarności, które jak mieszkałam w P-niu, to wcześniej nazywały się Serbską ;) Czyżby znów nazwę zmienili? Ja sądzę, że lepiej wysiąść tam, od Plazy to całe 10 minut spaceru więcej ;)
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 18:03   

Bema, nie wiem jak się ulica nazywa, ale niedawno (w wakacje jakoś) wybudowali tam kolejne centrum handlowe i Pestką je nazwali ;) być może to właśnie dawny przystanek Serbska - nie mam pewności i nie chcę wprowadzać w błąd, ale to całkiem możliwe :) w każdym razie to jeden przystanek bliżej w stronę centrum jeśli jedzie się z Os. Sobieskiego :) a ze Słowiańskiej to faktycznie upiornie daleko, całe Os. Przyjaźni trzeba przemaszerować. jak ktoś nie jest pewny tego przystanku przy Pestce, to równie dobrze trafi wysiadając przy Plazie :)
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 20:33   

Off-Topic:
serbska dalej jest serbską :)
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13