Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Nie Cze 26, 2011 11:21
Planowane wystawy SHSRP na rok 2009
Autor Wiadomość
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 19:12   

Mhm, dzięki ; )
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 30, 2009 19:13   

no ja mam nadzieję, że w Poznaniu się coś uda w przyszłym roku, bo hańba normalnie, że do tej pory nie było :P
 
     
Gość

Wysłany: Nie Lis 01, 2009 15:01   

robcie w poznaniu na wiosne to sie tam zjawie :P
 
     
Czerwonaona 
Ratownik Medyczny...



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 65
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 17:35   

W Krakowie też daaawno nie było.Tak się zastanawim czy była kiedyś w ogole?
_________________
Za tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart.
Ze mną:Fuks,Darkon,Frost,Cofi,Spidi,Rubin.
Bez ogoniaste:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Ostatnio zmieniony przez babyduck Nie Lis 01, 2009 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 01, 2009 17:41   

W Krakowie nie było.
 
     
Czerwonaona 
Ratownik Medyczny...



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 65
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 19:31   

No to może da się coś w przyszłym roku wykombinować.Ja to bym pod niebiosa skakała :]
_________________
Za tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart.
Ze mną:Fuks,Darkon,Frost,Cofi,Spidi,Rubin.
Bez ogoniaste:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 19:34   

Bielsko Biała, Bielsko Biała :P Czesi mieliby blisko :hyhy:
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 19:36   

Wszystko pięknie, ładnie, ale to nie jest takie proste jak Wam się wydaje. ;) Muszą znaleźć się chętne kocie kluby, które nas przyjmą na swoją wystawę, musi być w danym mieście przedstawiciel SHSRP, trzeba zorganizować stoisko, sędziów, sprzęt (faunaboxy chociażby) i wiele innych rzeczy.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 21:50   

Anouk napisał/a:
Czesi mieliby blisko :hyhy:


na nich nam nie zależy - nie mamy wystarczająco dużo sędziów.. nie mamy też wystarczającej ilości fauna no i u nas inaczej wystawy wyglądają niż u nich, tj przyjmujemy również kundelki i szczury niestandardowe.. nie trzeba nam osób marudzących na nasze zwierzęta.

Oli napisał/a:
Wszystko pięknie, ładnie, ale to nie jest takie proste jak Wam się wydaje. ;) Muszą znaleźć się chętne kocie kluby, które nas przyjmą na swoją wystawę, musi być w danym mieście przedstawiciel SHSRP, trzeba zorganizować stoisko, sędziów, sprzęt (faunaboxy chociażby)


no i musi się zgłosić przynajmniej 30-40 szczurów :P inaczej po prostu nie opłaca się - za nagrody damy więcej niż zarobimy ;) a SHSRP nie może dopłacać do wystaw.

a ciężko znaleźć osobę która ZA DARMO odbierze paczki od kuriera, przywiezie je na teren wystawy, będzie tam dzień wcześniej i wszystko przygotuje.
 
 
     
Czerwonaona 
Ratownik Medyczny...



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 65
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 22:08   

Ja się zgłaszam na ochotnieka...i pewnie nie jedna Krakowianka by pomogła.
Widomo nikt specjalistą nie jest i trzeba by nas troche pokierować..no chyba,że w Krakowie jest ktoś kto się zna.
Ale ja moge odbierać,ustawić,pomoc na ile będe w stanie.
Kocia pewnie jakaś w Krakowie się znajdzie no nie mówcie,że tutaj nic się nie odbywa.
U nas w szkole nie daleko mnie kiedyś była na sali gimnastycznej.
Tam często są organizowane a przynajmniej były różne wystawy zwierzaków(koty,ptaki egzotyczne).
_________________
Za tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart.
Ze mną:Fuks,Darkon,Frost,Cofi,Spidi,Rubin.
Bez ogoniaste:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 22:16   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Czerwonaona, tylko wiesz, zapał na początku zawsze jest, a potem jak przyjdzie co do czego to może się zdążyć, że na raz będzie trzeba wszystko zrobić.

I jeszcze jedna kwestia. Wystawy nie mogą się pokrywać/być w podobnym czasie, bo sędziowie muszą być dyspozycyjni. Wystawcy/ hodowcy też w jednym czasie nie dadzą rady być w wielu miejscach na przestrzeni krótkiego czasu.

Wbrew pozorom to nie jest takie proste przywieść/ustawić i koniec.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
yes 



Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 1013
Skąd: Wrocław - Warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 22:19   
   Zwierzątka: juz tylko haszczak i ... stitch:)


no to ja widze, ze spore zaintereswanie jest wystawami, ale z przykroscia stwierdzam, ze nie członkostwem w shsrp. i nawet nie, zebym naklaniała. tylko sam fakt, ze to raczej kilka osób, które wystawy organizuje ( a wierzcie, to nie jest łatwa sprawa biorąc pod uwagę liczbę wystawców choćby) to czlonkinie stowarzyszenia. i jak tak rozglądam się po allo, to wiele osób się nie kwapi do tej działalosci, choć oczywiscie wystawę by się chciało miec. no, sarkazm mi taki wyszedł. tylko jak widze calą rzesze ludzi, co kochają szczury, to czasem brak mi przekonania, ze propagują hodowle
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas
www.yes.posadzdrzewo.pl
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 01, 2009 22:37   

yes napisał/a:
ze propagują hodowle
tego akurat nie muszą, adopcje są równie ważne. ;) Miłość do szczura nie równa się miłosći do hodowli. :D Ale faktem jest, że w wielu miastach nie mamy członków i to utrudnia, bo coraz ciężej jest załatwić coś ważnego nie-członkom. Coraz częściej proszą o legitymację, jakieś id.

Tak czy inaczej, wielu wystaw w roku być nie może i nie będzie, bo poza zabawą to są dla nas duże pieniądze i czas. I tak jak dziewczyny pisały, są pewne wymagania ilościowe a także "ludzkie".
 
     
yes 



Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 1013
Skąd: Wrocław - Warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 22:43   
   Zwierzątka: juz tylko haszczak i ... stitch:)


ja wiem viss. mi chodzilo o to, ze to moze z zewnątrz wygląda na zabawę, a nią nie jest. mało jest osób, które chciałyby poprzeć taką działalnośc jak shsrp( iekoniecznie członkostwem, ale i działaniem) , bo to się kojarzy z rodowodami czy wystawami. adopcje oczywiscie że wazne, niczego nie umniejszam. przecież sama przygarniam, jak tylko moge. tylko jakby zabraklo świadomosci, ze stowarzyszenie działa, by szczury zdrowe w swiat puszczać. i że warto to popierać, choćby nie będąc hodowcą wcale. za to brava dla tych, co chca się zaangażować
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas
www.yes.posadzdrzewo.pl
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 00:00   

yes napisał/a:
tylko sam fakt, ze to raczej kilka osób, które wystawy organizuje ( a wierzcie, to nie jest łatwa sprawa biorąc pod uwagę liczbę wystawców choćby) to czlonkinie stowarzyszenia
nie trzeba być członkiem żeby pomagać - ja jestem tego przykładem. :P I nie, nie zamierzam być członkiem SHSRP. Ja w ogóle nie lubię być w stowarzyszeniach, klubach etc. choć chętnie pomagam, bo po prostu nie lubię "bałaganu" towarzyszącego wszelkim organizacjom.

Viss napisał/a:
wielu wystaw w roku być nie może i nie będzie, bo poza zabawą to są dla nas duże pieniądze i czas
nie tylko dla stowarzyszenia, ale także dla szarych wystawców. Tak się składa, że spora nasza część to uczniowie, studenci - wtedy często krucho z kasą, a jak już pracujący ludzie to czasu brak.

i jak zwykle nie będę przypominać kto na każdej wystawie, na której jestem zdziera sobie gardło tłumacząc dlaczego stowarzyszenie, dlaczego rasowce, dlaczego szczury, dlaczego nie z zoologa etc. etc. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13