Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:18
"El" Emerald Moon - 3 urodziny :)
Autor Wiadomość
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 23:10   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


No to ja jeszcze raz dołączam się do kciukania. Mam nadzieję, że wszystkie klusie dadzą radę dopchać się do cyca i wszystkie będą tak silne, żeby przeżyć. Mam nadzieję, że Holy da radę je wszystkie wykarmić. :serducho:

A to, że Holy liże po rękach, to z pewnością wyraz jej miłości i wdzięczności za pomoc.

Myślę cały czas o Holy i jej maleństwach i modlę się, żeby wszystkie przeżyły.

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 23:34   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


kciukam aby wszystko było dobrze z mamą i maluchami :kciuki: :kciuki:
Mam nadzieję, że jak wrócisz, to będzie jeszcze lepiej niż przed wyjazdem :)
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 01, 2008 08:37   

L., przesyłam mnóstwo ciepłych myśli i tyle samo kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 09:06   

Holiśka na razie radzi sobie super, jestem dla niej pełna podziwu.
Na szczęście nie myśli tylko o kluchach i wychodzi żeby coś zjeść.
Dzisiaj prawie wszystkie malce zastałam przy cycu, ale za to wszystkie w gnieździe.
Nie chciałam więc ruszać mamusi to dałam jej kaszki na łyżeczce ^^

Prabacia (tj. moja mama) po powrocie z zagranicy przeraziła się, że będzie musiały tyle prezentów kupić na święta dla prawnucząt :P
A prapradziadkowie (tj. moi dziadkowie) dowiedzą się dzisiaj ; d hyhy

Kurczę ona na serio ma wiele roboty z tymi kluchami, czasami chciałabym ją wyręczyć.
_________________

 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 09:26   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


L., niestety twój cyc nie nadaje się dla kluch :P
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:28   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


Wspaniale! Cieszę się, że Holy jest taka dzielna i tak sobie radzi.
No i wspaniałe jest to, że babcia jest dumna, a pradziadkowie na pewno też będą szczęśliwi!!!

Jak ja odwiedzam moja mamę z Viniem, to zawsze słyszę od progu : " chodź mój wnuniu, zobacz co babcia dla ciebie kupiła..."

To cudowne uczucie, wiedzieć, że rodzina podziela miłość do zwierzaków. W ogóle, zawsze ludzi poznaje po ich stosunku do zwierząt. Ktoś, kto brzydzi się zwierząt i po każdym kontakcie z nimi leci na łeb, na szyję umyć ręce mydełkiem, nigdy nie wyzbędzie się swoich nawyków i zawsze będzie uważał, że zwierzaki są tylko siedliskiem chorób i zarazków. Mam w rodzinie taką siostrę cioteczną, która tak strasznie brzydzi się psów, że kiedy urządzała u siebie rodzinną wigilię, zabrakło na niej tylko mnie z mężem - bo nie potrafiliśmy zostawić Vinia i Lusi samych w wigilię. A u siostry ciotecznej, niestety dla psów wstęp jest wzbroniony.

No dobra, to trochę nie na temat. :oops: Ale emocje mnie roznoszą w związku z powiększoną rodzinką u L., więc tak sobie trochę pozwoliłam popłynąć w dygresyjkę :wink:

Na szczęście moja rodzinka jest absolutnie zwariowana na punkcie zwierzaków :mrgreen:

Nie mogę się już doczekać fotek maluszków i Holy. Ale będę grzecznie czekać, bo im dłuższe oczekiwanie, tym większa radość.

Trzymam dalej kciuki :kciuki: i myślę cieplutko!!! :serducho: :serducho:
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
Mona 



Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 81
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 13:26   
   Zwierzątka: Konik, piesek, kotki, szczurki, rybki :D


Nio tak, długie oczekiwanie wzmaga apetyt :] ale co za długo to niezdrowo ;)
Jak widzę Holiśka dzielnie sobie radzi, cwana bestyjka oby tak dalej!
:mrgreen: dalej kciukam za kluchy! :kciuki: :kciuki:

Vedzion, zgadzam się z tobą całkowicie! Nie rozumiem jak można nie lubić zwierząt! To jest dla mnie nienormalne. Ja też mam całkiem uzwierzaczoną rodzinkę. Każdy kot, pies, szczur czy co tam jeszcze przywlokę traktowany jest jak jeden z pełnoprawnych domowników, a moi rodzice skłonni by byli prędzej pozbyć się mnie niż zwierzaka :wink:
_________________
Moje małe stworki: Kiler, Dżek, Maciek, Saga, Wanilia, Ciri :)
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 13:51   
   Zwierzątka: małe stadko


L. napisał/a:
Kurczę ona na serio ma wiele roboty z tymi kluchami, czasami chciałabym ją wyręczyć.


Wydaje mi sie,ze za pare dni bedziesz tak czy inaczej musiala jej pomoc i wyreczac ;) .
Ja juz od 2 dni pomagam,w koncu taka w tym nasza rola :) .
Ja np myje dzieci i wyprozniam,a ona czesc tylko i karmi.Podsadzam do cyca te slabsze,ktore nie moga sie dobic ;) .
Oczywiscie wytrwalosc w nie spaniu to podstawa :D .
Kciukam za maluchy ;) .
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 14:20   

Justka1, idzie jej na serio dobrze :]
Dzisiaj liczyłam znów, wszystkie są i wszystkie mają pełne brzuszki! :mrgreen:

Dodam, że na pierwszy bardzo szybki rzut oka :] jest kilka jasnookich (reszta ciemnookie), oraz nieznacznie, ale jednak przeważają panowie :mrgreen:
Jest więcej rex'ów niż standardów, ale w miare fajnie się to rozłożyło ;d i są trzy niezidetyfikowane malce tj. nie wiem czy to rex, czy coś innego, bo mają krótsze wąsiki niż pozostałe rexy :wink:
_________________

 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 14:21   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


L. napisał/a:
wszystkie są i wszystkie mają pełne brzuszki


I tak trzymać! :mrgreen: :kciuki: :kciuki:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 14:35   

Off-Topic:
Layla, ale mój cyc jest większy więc mogłoby się przyssać kilka :P
_________________

 
     
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 14:42   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


Maluszki mają pełne brzuszki!!! Holy jest mega dzielna!!! Cieszę się i raduję ogromnie!!!
Umieram z ciekawości, ile jest tych malców, a najbardziej to marzy mi się, żeby chociaż jednym okiem na te słodziaki zerknąć. Oczekiwanie na krycie przerodziło się w oczekiwanie na narodziny, a teraz na oczekiwanie na oględziny!!! :kciuki: :kciuki: :mrgreen: :mrgreen:

A dziś w nocy to śniły mi się szczurki! :mrgreen:
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
gratis 
kafelkarz piekieł



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 2365
Skąd: Jaworzno/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 22:05   
   Zwierzątka: Voldemort, Ion


L., szok! Bo jak, że to już? Ale ten czas płynie trzymajcie się wszyscy! :kciuki:
_________________
Voldemort VR, Avada Kedavra HF [u AD&A] Ion Inari IL; Ą-Wu-Trumpek (Sunny) WWW
w Szeregach za TM: Hemingway 12.2007-12.10.2009; Matrix RT 7.01.2008-12.11.2009; Bizou11.2007-8.12.2009; Rafiki 30.01.2008-01.04.2010 ; Faun HF 19/20.08.2008-10.04.2010; Gryf HF 19/20.2008-07.02.2011; Captain SR 28.02.2010-08.08.2011; Figo 21.10.2009-25.09.2011; Avi; Saurac BM 11.09.2009-13.10.2011; Efuselm BM 23.06.2009-14.01.2012; Manolito BM 13.09.2009-07.03.2012; Fiona Be 23.04.2010-03.07.2012; Leto TZ 03.07.2009-04.07.2012; Qashmere Qimi EM 16.02.2010-11.09.2012; Cinteotl SR 28.02.2010-05.12.2012
 
 
     
myaku 
samo zuo



Dołączyła: 17 Lut 2007
Posty: 298
Skąd: Ełk/Bielefeld
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 09:24   
   Zwierzątka: pies


Ozesz! To juz niedlugo przeciez beda do odbioru :d No, miesiac jeszcze, ale to szybko minie. Trzymam kciuki za udane maluchy :kciuki:
_________________
już ni ma...
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 22:09   

Podobno u Holy dobrze, karmi dzieciaki, sama się rusza ;] więc żyje.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 8