Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:22
Miot A Valhalla Rattery!
Autor Wiadomość
Fauka 
Don't worry, be happy.



Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 655
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 13:10   
   Zwierzątka: Szczur x4, pies x2, mysz, kot


Zazdraszczam Ci Aweszki :serducho:
_________________
"Nawet nasze kocham nie jest idealne, bo trwa przez sześć liter, sześć sekund nawet mniej, nic więcej. Nawet Ty nie jesteś idealny kiedy całujesz mnie po skrawkach mojego poświęcenia, kiedy wplatasz palce między moje rzęsy. A ja pustym wzrokiem błądzę po suficie. Idealna jest miłość prawdziwa. Bo idealna trwa najkrócej. Tak krótko, że nawet nie masz czasu zachłysnąć się błędami"
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 13:11   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Aweszka, mój szczur z przyspieszeniem geparda ma już pół roczku. A sama zainteresowana zdaje się zapomniała o tym, bo wywierciła (tak jak ona chce się gdzieś dostać pod ubranie, a nie ma jak, to całą swoją masą napiera aż miejsce się znajdzie) sobie miejscówkę pod bluzką i usnęła. :serducho: :serducho:




Mój pięknooki przyjacielu żyj mi co najmniej z 4 lata.
Aweszka przesyła buziaki swojej prababci Bójci, babci Lueczce, mamusi Nemi i rodzeństwu. :*

A co tam u reszty?
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 13:21   

:urodziny: Dla wszystkich klusek!
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 02, 2009 14:01   

Stalowego zdrowia wszystkim cudakom. :urodziny:
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 14:58   

no to wszystkiego naj :urodziny:
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 12:44   

jak się mają chłopcy?
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 22:20   
   Zwierzątka: małe stadko




U Ati wszystko w jak najlepszym porządku.Jest zdrowa,nie chorowała nigdy,ze stadem dogaduje się bardzo dobrze.

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 03:21 ]
Zdjęcie Anaela.U niego wszystko w porządku,prócz tego,że ostatnio mocno dominował Berbera i była już decyzja o jego odjajceniu ale chłopak zmienił trochę swoje nastawienie i nie będzie ciachany.


[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 20:50 ]
Nowe z dziś Ati.


Zdrowie dopisuje,ma lekki tylko katar ale to chyba normalne przy obecnej pogodzie.
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 20:51   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Piękna jestem :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 23:28   

Wyczyściłam temat, wszelkie spory proszę wyjaśniać na PW.

Justka dostaje ostrzeżenie za ignorowanie uwag moderacji oraz prowokowanie kłótni. Jeśli usuwam posta, to znaczy, że jego treść budzi wątpliwości, a opcja "edytuj" nie upoważnia do wklejania go w treść poprzedniego postu.

Sachma dostaje ostrzeżenie słowne za prowokowanie kłótni.


Każdy następny post nie dotyczący miotu będę wycinała.
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:22   
   Zwierzątka: małe stadko


Dziś dzwoniła do mnie savash i przekazuję,że Anael waży 438 g ;) .Jest zdrowy,wszystko ok
tylko zdjątek brak.Savash jest zabiegana pracą i studiami oraz innymi sprawami dlatego nie ma czasu napisać sama ;) .
Pozdrawia.
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:27   

Justka, a może Savash byłaby tak miła i sama skontaktowała się z sachmą pisząc co u Anaela?

W umowie kupna - sprzedaży nic nie ma o pośrednictwie informowania co u szczura. Kontakt ma być bezpośredni. Ten temat nie istnieje sobie ot tak. Kontakt do sachmy znajduje się także na stronie jej hodowli i w umowie i jeżeli savash nie stosuje się do umowy, łamie zasadniczy jej punkt.

Anael nie jest twój, tylko Savash i to ona a nie ty podpisywała z sachmą umowę.
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:43   
   Zwierzątka: małe stadko


Ja tylko przekazuję informacje :) .Reszta mnie nie dotyczy.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:49   

justka jak tak lubisz przekazywać informacji, przekaż jej żeby do mnie zadzwoniła - 509 980 212.
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 01:04   
   Zwierzątka: małe stadko


Ktoś chyba zapomniał złożyć maluchom z miotu życzenia...
Więc ja składam spóźnione co prawda ale szczere,DUŻO zdrowia przede wszystkim, wszystkim (bo aż trzem) maluchom :) :urodziny: .
Swoją drogą,Ati ma się bardzo dobrze,jest tylko agresywna wobec nowych przybyszy.
Z jej zdrowiem jest ok,do mnie stała się porzez bardzo rzadkie branie na ręce,nieco bardziej proludzka :) .
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 09:34   

o lol... jak to szybko minęło! dla mnie to jeszcze takie dzieci.. przecież niedawno miały pół roczku...
Wszystkiego najlepszego dla moich dzieciaczków z okazji pierwszych urodzin!! :urodziny: :urodziny: :wavexxs: :grouphug:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12