Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:22
Miot A Valhalla Rattery!
Autor Wiadomość
Savash 



Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 19:35   
   Zwierzątka: 5 ciu szalonych chłopaków ^^ pies i koty


Hmmm... niedobry dom... no muszę przyznać sachma, że troche mnie to zabolało, bo w moim domu zwierzętom wiedzie się czasami lepiej niż ludziom. Mogą o tym poświadczyć osoby, które kupiły ode mnie koty - obie jesteśmy hodowcami i obie dokładamy wszelkich staran by nasze zwierzeta były zadbane zdrowe i szczęśliwe. Pieniądze zostały wysłane - po 10 bo dopiero 10 dostaje wypłatę. Na PW wytłumaczyłam dlaczego. Mam nadzieję, że jak wrócisz to je będziesz miała na koncie... i mam nadzieje, że zmienisz zdanie co do " domu ", bo ja nie lubię gdy ktoś wyraża nieprawdziwą opinie na temat warunków jakie mają moje zwierzęta.

Anael rośnie jak na drożdżach. Uwielbia mojego psa - i odwrotnie, pies uwielbia Anaela i pilnuje małego jak zwiedza mój pokój. Słodki szczur, chociaż nie tak bardzo chętny do pieszczot jak BerBer od Justki.
_________________


2004-2006 Szczypulinek - najukochańszy
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 19:38   
   Zwierzątka: małe stadko


Tak.Nie tylko twoj dom jest zlym domem ale i moj rowniez..troche to dziwne :? .
Chce potwierdzic,ze Savash domek jest jednym z najlepszych domkow jakie moga byc ;) .
A czy pieniadze o tym maja swiadczyc,kilka dni spoznienia?Chyba nie :) .
 
 
     
ntliee 
czyli Natalia



Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 23:41   
   Zwierzątka: Elroy


Off-Topic:
Savash napisał/a:
chociaż nie tak bardzo chętny do pieszczot jak BerBer od Justki.

czy to jest jakaś licytacja który maluch jest lepszy? :roll: naprawdę robi się to niesmaczne..


sachma, a ja melduję że Capi śmiga jak błyskawica właśnie po kanapie, szersze sprawozdanie znajduje się w temacie o moich chłopakach, a ja w końcu odnalazłam dowód i wysłałam pw w tej sprawie :mrgreen:
_________________
w :serducho: : Melvin, Cheddar, Spike, Bloo, Capi, Remus
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 11:37   

Nie dobry dom to taki ktory nie informuje o tym co dzieje sie z malcem - reszte dopowiedzcie sobie sami.

Z tego co wiem klopoty sa tylko z malcem Justki, jesli nie spelnia twoich wymagan, mozesz mi ja oddac. U mnie mala nie robila kupek na rekach, nigdy mnie nie obkupkala, mojego chlopaka tez nie. One przez chwile panikowaly u obcych a pozniej byl juz luz, to prawda ze nie uczylam ich reagowania na imie, bo ja ucze na cmokanie i one lecialy, nie uczylam ich tez dawania buziakow, ale mizialismy sie, drapalismy i ganialismy - u mnie w domu nie bylo z tym klopotu, a dzieciaki pierwsze lecialy do drzwiczek kiedy wchodzilam do pokoju.

Pracuje i jestem chora i w tym okresie nie próżnowałam w domu calymi dniami tylko zarabialam pieniazki i siedzialam w szpitalu, ostrzeglam ze trzeba im poswiecic wiecej czasu, bo mialy mnie tylko godzinke dziennie, na wiecej ani czas ani zdrowie nie pozwalaly - nie sadze zeby byla to zla socjalizacja, czy jej bark, raczej slaba, bo przewaznie z miotami siedzialam dwa a nawet trzy razy wiecej..
Justyna, jesli ktos nie pracuje to moze odchuchac malce, nauczyc kazde reagowania na imie i zwiazac je z czlowiekiem, mnie nie stac nie odchowywanie miotu i siedzenie w domu, bo stadko kosztuje.

Off-Topic:
Idealnie zsocjalizowany szczur w moim stadzie to Pequena i Bójka - Nemi nie jest idealna ;) nie przesadzalabym i nie przecieniala twojej pracy.
 
 
     
pituophis 
( . )( . )


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1431
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 16:49   
   Zwierzątka: węże, koty, jeż, rogatki, eublefary i sporo gryzoni


Ja w ogole nie wiem, co to za pomowienia o "dzikie szczury". Zdziczale szczury gryza, drapia, kwicza i uciekaja w ciemne katy.
Jakos zdjecie na otwartej przestrzeni dalo sie zrobic bez przyszpilania szczura...
_________________
Love is a flaw, love never completely under will :]
 
 
     
Savash 



Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 11:23   
   Zwierzątka: 5 ciu szalonych chłopaków ^^ pies i koty


A ja chciałam napisać, że nic nie licytuję :lol:
Zarówno Anael jak i Berberek są kochane i słodkie i wymarzone - ale ze szczurami tak jak z ludźmi, każdy ma inny charakter i nigdy nie będzie dwóch identycznych ogonków. Ja nie mam żadnych pretensji, ani nie piszę, że jeden jest lepszy od drugiego, bo wcale tak nie uważam. Kocham obydwu takich jacy są :mrgreen:
Więc ntliee wiedz, że nie masz racji, bo ja nie miałam zamiaru nikogo urazić ani licytować.
_________________


2004-2006 Szczypulinek - najukochańszy
 
 
     
ntliee 
czyli Natalia



Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 239
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:00   
   Zwierzątka: Elroy


Savash, to bardzo mnie to cieszy że nie mam, widocznie źle to odebrałam, zdaję sobie sprawę że każdy jest niepowtarzalny i właśnie to jest w nich takie fajne

khm, to może jakieś fotki? :mrgreen:
_________________
w :serducho: : Melvin, Cheddar, Spike, Bloo, Capi, Remus
 
 
     
Savash 



Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 15:14   
   Zwierzątka: 5 ciu szalonych chłopaków ^^ pies i koty


:lol: foty będą jak wygram bój z tym ...



Jak uda mi się wyrwać aparat z łap mojej mamy, która w tej chwili foci miot rusków :)
_________________


2004-2006 Szczypulinek - najukochańszy
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 16:20   

Jakby ktos chcial wyrobic rodowod dla ktoregos malca z miotu A to mam u siebie gotowca - mozna sie po niego do mnie zglosic.
Ostatnio zmieniony przez sachma Pią Wrz 19, 2008 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 17:03   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


sachma, ja skorzystam.Myślę,że najwyższa pora postarać sie o rodowody paszczaków. :wink:
Bo czekałam na metrykę Wuni,ale trudno,ona nie dostanie :?
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 17:20   

Off-Topic:
sachma, czyli wszystkim ogonom można już wyrobić rodowody?
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 18:02   

Off-Topic:
Ren, niby nie :P bo wzor jeszcze nie oficjalny, ale nie bylo zastrzezen. wiec za kilka dni wzor bedzie ogolnodostepny i bedzie mozna zaczynac wypelniac i slac. z tego co rozmawialam z L. od stycznia rodowody maja byc obowiazkowe i na wystawy i do rozmnazania


[ Dodano: Czw Lis 27, 2008 00:41 ]
Prosze domki o jakies aktualne zdjecia i wage dzieciaków!

Bo słysze ze AlCapone waży juz prawie 400g!
Aweszka, najmniejsza z miotu wazy 260g :)

A jak reszta? No i prosze Ntliee o zważenie Capiego bo az mi sie wierzyć nie chce :D
Ostatnio zmieniony przez sachma Czw Lis 27, 2008 00:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 00:42   

Podrzucam na prośbę
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 01:41   
   Zwierzątka: małe stadko


Wagę co prawda pisałam w moim temacie ale skoro trzeba i tu-215g.
Zdjęcia.


Reszta zdjęć w naszym temacie.
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 20:34   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Aweszka...hmm...co ja mogę powiedzieć, są momenty, że rozbawia mnie do łez. Ona ma takie pomysły. Potrafi uciekać za wszelką cenę, żebym jej nie złapała a po chwili, żeby pokazać mi kto tu rządzi wskoczyć mi na plecy całkiem niespodziewanie z ukrycia.
Ciągle jest w ruchu, ciągle coś robi. Ona nie ma czasu na chodzenie ona musi przemierzać odległości z prędkością światła. I za każdym razem jak cos do niej mówię, to robi takie miny, że ja turlam się po ziemi. "Ale ty do mnie mówisz?" i wytrzeszcz
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13