Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 22:19
Plusy bycia członkiem SHSRP!
Autor Wiadomość
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 16:47   

Viss napisał/a:
To o czym pisała Azi ma miejsce, gdy hodowcy mają do czynienia z ludźmi spoza for. Nie każdy jest obywatelem forum.
No to chwileczkę, w takim razie każdy obywatel naszego forum i każdego innego będący znanym, sprawdzonym i dobrym domkiem me zniżkę na rasowe szczury? Bo ja zrozumiałam, że tylko członkowie stowarzyszenia z wcześniej wymienionymi przeze mnie zaletami mają takie prawo...
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 16:57   

Nisia napisał/a:
Doprecyzuj którego forum.
każdego szczurowego, nie mówimy o forach kmputerowych czy świnek morskich, bo jesteśmy szczuromaniakami. :roll:
Olimpia napisał/a:
No i wtedy zonk, jest to niesprawiedliwe.
niesprawiedliwe? :D To oznacza tylko, że widocznie jesteś lepszym klientem niż ja, bądź z jakiś innych powodów bardziej podobasz się sklepowi. Przykra prawda jest taka, że ci co rozdają zniżki mają prawo wyboru i wpływać może na to wiele spraw. ;)
Olimpia napisał/a:
Chodzi o to, że skoro zniżka na szczury jest dla dobrych domków, tych sprawdzonych i znanych, to osoby znane, z dobrym domkiem, sprawdzone także powinny mieć zniżkę nie będąc członkami SHSRP. Nie napisałam przecież nigdzie, że każdy ma mieć zniżkę na szczura.
Oli, jesteś świetnym domem, każdy hodowca ci to powie. Dlatego miło by było mieć cię w szeregach Stowarzyszenia, jako Członka. Jesteś dla nas ważna i wybacz, wartościowa rynkowo i w ramach odwazemnienia proponujemy zniżki. Dokładnie tak działa mechanizm. :)
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:02   
   Zwierzątka: ogony


Viss napisał/a:
Dlatego miło by było mieć cię w szeregach Stowarzyszenia, jako Członka.

A jak nie chcesz, to spadówa. Nie ma co, miło to brzmi. Akurat cholernie zachęcająco.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:03   

Cytat:
A jak nie chcesz, to spadówa.
ty to pwiedziałaś, nie my. A ty to nie stowarzyszenie. ;)
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:07   
   Zwierzątka: ogony


Viss napisał/a:
ty to pwiedziałaś, nie my. A ty to nie stowarzyszenie.

Zgadza się, dokończyłam zdanie, na podstawie poprzednich Waszych wypowiedzi.
"Nie chcesz zostać naszym członkiem, choć chętnie byśmy cię przyjęli? To figa z makiem, niezależnie, co dla nas robisz, ile nam pomagasz - nic nie dostaniesz. Albo jesteś z nami - albo nie z nami"
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:12   

Nisia, przykro mi, że taką politykę uprawiasz, ale to twój problem, nie nasz.
My proponujemy standardowy biznesowy układ. Każdy ci powie, że nie ma czegoś za nic i żeby jakikolwiek biznes się kręcił potrzeba współpracy.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:17   

Viss napisał/a:
Oli, jesteś świetnym domem, każdy hodowca ci to powie. Dlatego miło by było mieć cię w szeregach Stowarzyszenia, jako Członka. Jesteś dla nas ważna i wybacz, wartościowa rynkowo i w ramach odwazemnienia proponujemy zniżki. Dokładnie tak działa mechanizm. :)

Dziękuję za słowa uznania, choć dam sobie rękę uciąć, że nie jest to zdanie całego "Stowarzyszenia"... :wink:

W takim razie dwie sprawy - mogę prosić o odpowiedź na wcześniej zadane przeze mnie pytanie? Od razu mówię, że zniżki dla mnie nie są korzyścią realną, bo składki musiałabym płacić co miesiąc, a wystawy nie są co miesiąc (nawet jeśli by były to jako niehodowca nie mam obowiązku w nich uczestniczyć) i nie kupuję co miesiąc szczura (raz na pól roku, rok jak dobrze pójdzie).

Cytat:
Jako szary członek SHSRP, nie mający hodowli, jakie będę miała realne korzyści?



Druga sprawa to to:
Viss napisał/a:
Cytat:
A jak nie chcesz, to spadówa.
ty to pwiedziałaś, nie my. A ty to nie stowarzyszenie. ;)

Postarajcie się więc jako stowarzyszenie sprecyzować co mówicie i o co Wam chodzi, bo zdania Wasze się wykluczają:

Cytat:
wiem ze to można i bez uczestnictwa, ale powiedzmy sobie szczerze, z uczestnictwem ma sie glos, a bez juz nie


[ Dodano: Pon Cze 30, 2008 17:19 ]
Viss napisał/a:
My proponujemy standardowy biznesowy układ. Każdy ci powie, że nie ma czegoś za nic i żeby jakikolwiek biznes się kręcił potrzeba współpracy.

Viss, chyba sobie kpisz! Jaki to biznes, gdzie tylko jedna strona czerpie realne zyski? To się nazywa oszustwo. Oczywiście przypomnę, że mówimy cały czas o relacjach stowarzyszenie - członek niehodowca. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:27   

Skoro zniżki i wystawy cię nie interesują, to w takim razie nasza oferta zakłada jeszcze możliwość uczestnictwa w wewnętrznym życiu SHSRu. Co to oznacza? Mając prawo głosu wpływa się na samo stowarzyszenie. Na jego kształt, władze itp sprawy.

Natomiast jeśli żadna z tych spraw nie jest dla ciebie interesująca, to bardzo żałuję, ale nie zechcesz zostać członkiem. Jesteśmy stowarzyszeniem małym, mamy bardzo ograniczone możliwości. Mam nadzieję, że to się zmieni i wtedy z pewnością nasza oferta będzie bardziej złożona i ciekawa. Póki co, robimy co możemy.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:35   

Mam jeszcze dwa posty potwierdzające wypowiedź Nisi a propos tego "spadówa"

sachma napisał/a:
Olimpia, ciebie to nie zacheca, to trudno, blagac cie nie bedziemy ;)

sachma napisał/a:
korzystają ci ktorzy naleza do organizacji, placa skladki, pomagaja, osoby na ktore wiadomo ze mozna liczyc ;)


To co piszesz Viss kłóci się całkowicie z wypowiedziami sachmy. Mało tego, mam pełne prawo podejrzewać, że jej wypowiedzi nie są dyktowane dobrem Stowarzyszenia, które według Twoich wypowiedzi powinno starać się o dobrych i wartościowych członków (a jako taką osobę mnie określiłaś), a jedynie jej prywatnymi uprzedzeniami i niechęcią do mnie. :] To dla mnie także argument przeciw wstąpieniu w Wasze szeregi. Dlaczego mam się pchać gdzieś, gdzie mnie nie chcą (prezes stowarzyszenia nie jest tylko, a raczej nie powinien być tylko na papierku prezesem) i gdzie wyraźnie dają mi do zrozumienia, że jestem zbędna oraz jeśli się nie podporządkuję to do widzenia i nie mam prawa głosu. Może bym i chciała coś wnieść w życie stowarzyszenia, jego poczynania, bo od liceum jestem "społkiem" i działam w jakiś organizacjach, ale takie argumenty mnie nie zachęcają, a postawa Waszego prawnego przedstawiciela w stosunku do mnie wręcz odstrasza. Nie wydaje mi się, aby moje jakiekolwiek pomysły były przyjmowane przy takiej postawie sachmy... :]
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:41   

Olimpia, ze względów mam nadzieję oczywistych, nie będę się wypowiadać za sachmę czy kogokolwiek innego. :)

Od siebie mogę powiedzieć spokojnie, że nigdy nie odczułam niechęci któregoś z hodowców w stosunku do ciebie.
Natomiast nie rozumiem dlaczego chciałabyś aby ktoś cię błagał o wstąpienie. Przecież to musi być tylko twoja, całkowicie świadoma decyzja, a nie z litości, czy pod wpływem chwili. :)
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:43   

Nie chodzi o błaganie, a o fakt, że uzyskałam taką odpowiedź po tym jak wyraziłam swoje zdanie i zaczęłam pytać. :] Dla mnie to równoznaczne z faktem - nie podoba się to spadaj. Wyraziłam swoje zdanie, że to do mnie nie przemawia, a w odpowiedzi dostałam parsknięcie. :roll:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:47   

Bardzo mi przykro, że tak wyszło, osobiście bardzo chciałam, żebyś była w SHSRze. Jednak jeśli poczułaś się znieważona, to pozostaje mi przeprosić cię, bo nie takie są zapatrywania Stowarzyszenia. Mimo iż teraz myślisz inaczej.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 17:56   

Off-Topic:
Poczułam się nie tyle znieważona, co zlekceważona. Domyślam się jakie są cele Stowarzyszenia, bo nie jedna osoba je tworzy, ale uważam, że stanowiska powinny być z większym rozmysłem rozdawane. Może się mylę i oby, ale jak narazie nie widzę siebie w SHSRP. Pomoc przy wystawach/pokazach nadal mogę ofiarować, bo zależy mi na uświadamianiu ludzi w kwestii szczurów (nie tylko rasowych), ale jak narazie nie mogę się podpisać pod wszystkim co tutaj przeczytałam, gdyż jest to niezgodne z moimi przekonaniami i poczuciem sprawiedliwości oraz konsekwencji w tym co się mówi/pisze i robi. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 30, 2008 18:17   

Off-Topic:
Oczywiście, rozumiem. Mam nadzieję, że za jakiś czas będziesz mogła zmienić zdanie i będziemy mogły współdziałać. :)
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 18:23   

Off-Topic:
Współdziałać możemy zawsze. :wink: A rozwoju SHSRP nie omieszkam obserwować. :)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 12