Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Wrocław] Tomasz Piasecki
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Cze 07, 2008 10:28   [polecam] [Wrocław] Tomasz Piasecki
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Wiem, że jego nazwisko wymieniane jest w innym wątku, ale uważam, że zasługuje na własny temat ;)

Polecam teraz i polecać będę chyba zawsze. Miałam już swoje chwile "zwątpienia", ale po wczorajszym i dzisiejszym, Piasecki zasłużył na wielkiego plusa. Owszem, najtańszy to on nie jest, ale ma serce do zwierząt i jest dobrym specjalistą.

Dodatkowo - wczoraj o godzinie 22:30 wysłałam mu smsa z zapytaniem o bardzo niepokojące objawy u Fniszki, prośbą o telefon do dobrego całodobowego weta. Poprosiłam o sygnał, że zadzwonię. Oddzwonił sam, pół godziny później. Umówił się ze mną na klinikach dawnej AR, poza godzinami przyjmowania. Wielki plus, przede wszystkim za całodobowe serce, nie tylko od 8 do 16.

Kontakt:

Strona www http://wet.wroclaw.pl/
Adres:
ul. Głogowska 2-4
53-621 Wrocław
tel.: (71) 790-14-99
e-mail: lecznica@wet.wroclaw.pl

dr Piasecki przyjmuje w takich godzinach:

Pon. 16.00 – 20.00
Czw. 16.00 – 20.00
Pt. 16.00 – 20.00
Sob. 10.00 – 13.00 - tylko umówione zabiegi chirurgiczne
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Sob Mar 31, 2012 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
strup 



Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 246
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro Wrz 10, 2008 14:00   

Azi, Czy ten lekarz ma możliwość zrobienia rtg, i pobrania szczurkowi krew? Ile to moze u niego kosztować?
_________________
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. bless ya. puff. bella. dorotka.

(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Śro Wrz 10, 2008 14:13   
   Zwierzątka: Brownie


strup,
Ja do doktora Piaseckiego chodzę na kliniki przy placu grunwaldzkim. Zdjęcie RTG kazał mi zrobić w klinikach obok, zdjęcie wykonywał radiolog. Bez drukowania zdjęcia ta przyjemność kosztuje 50zł (dwa zdjęcia płuc, od góry i z boku).
Nie wiem jak jest na Głogowskiej.
Natomist, jesli chodzi o pobieranie krwi, to zdaje się, że u szczurów tego się nie robi, ponieważ do badań jest potrzebna zbyt duza ilość krwi jak na tak malutkie zwierzątko.(ale pewne nie jestem, może coś się zmieniło)
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
strup 



Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 246
Skąd: Wołów
Wysłany: Śro Wrz 10, 2008 14:59   

Pacyfka, Dziękuję za odpowiedz. :wink:
_________________
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. bless ya. puff. bella. dorotka.

(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

 
 
     
pixxa 
uwaga gryzę :)



Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 00:04   
   Zwierzątka: 3 koty, 4 fretki, szczurzasty, chomisiowa, krab i rybki


dr Piasecki do 22 września jest na urlopie.
_________________
http://fretkipi.webd.pl/WordPress
Stronka już gotowa ;) Zapraszamy
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 14:01   

Jak u niego cenowo wygląda wizyta ze szczurkiem? Nie śmierdzę kasą ale raczej nic innego mi nie pozostaje jak się wybrać.

I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 14:24   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Chyna, cenowo wygląda to tak, przynajmniej ja tak miałam, że za kontrole jako-taką chyba nic się nie płaci (nie wiem, bo ja zawsze cos jeszcze dodatkowo biorę) i płacisz tylko za podanie leków, zabieg, rtg.

Chyna napisał/a:
I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?
co znaczy niezbędny?

na Głogowskiej ma RTG i wszystko co potrzebne do operacji i zabiegów. Zresztą operuje tylko na Głogowskiej. Nie ma USG.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 14:40   

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Azi napisał/a:

Chyna napisał/a:
I jeszcze pytanie: czy na Głogowskiej ma wszelki niezbędny sprzęt czy tylko na "Grunwaldzie"?
co znaczy niezbędny?


Em, to co dalej, czyli:

Azi napisał/a:
na Głogowskiej ma RTG i wszystko co potrzebne do operacji i zabiegów. Zresztą operuje tylko na Głogowskiej.


O wiele drożej jest na Głogowskiej?
Ty chodzisz na Grunwald czy na Głogowską?
(Dzięki)
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 18:15   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Dr Piasecki jest najlepszym weterynarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Widać, że kocha zwierzęta i jego praca sprawia mu przyjemność. Bardzo dobrze zna sie na szczurach.
Za samą wizyte ze szczurem nie zapłaciłam u Niego nic. Za operacje pod narkozą wziewną i Ivermektyne dla całego stada (na ponad dwie dawki) zapłaciłam 70zł (za samą operacje u innego weta płaciłam więcej).

Bardzo cenie też to, że otwarcie mówi o tym, co myśli o danym przypadku.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 19:39   

Sama wizyta nic nie kosztuje. Dopiero placi sie za zabiegi i leki :) Nie jest drogo i dr Piasecki sam zajmuje sie szczurami, wiec mu ufam :) Zna sie na rzeczy jak nikt inny i jest super mila atmosfera. Zawsze pogada itd.
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 19:44   

Dzięki. Okazuje się, że jednak nie będę raczej musiała do Niego jechać teraz bo z powodów podanych w moim temacie musiałam dzisiaj jechać szybko do innego weta i z nim konsultowałam przypadek Adrianka. Ale dziękuję Wam bardzo za wszelkie wypowiedzi. PS. Na Głogowskiej sama wizyta też jest bezpłatna jeśli tylko stawia diagnozę ale nie biorę leków i nie ma zabiegu?
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 09, 2009 11:05   

Tak :) Wizyta jest bezplatna jesli nie bierzesz lekow i nie robisz zabiegu
 
     
yes 



Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 1013
Skąd: Wrocław - Warszawa
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 22:27   
   Zwierzątka: juz tylko haszczak i ... stitch:)


ja jedynie chciałam dodać, że na głogowskiej przyjmuje też żona doktora Piaseckiego. więc można iść rano do 14:00. ja akurat trafiłam na ten w/w urlop i przyjęła mnie dr. Piasecka. chwalę sobie bardzo. szczurkowi z nowotworem przysadki ofiarowała dzięki swojej wiedzy, a niewątpliwie i intuicji, 4 miesiące życia
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas
www.yes.posadzdrzewo.pl
 
     
Carmilla 
przyszły zootechnik :)


Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 22:37   
   Zwierzątka: dwa szczurasy, psa i masę rodzeństwa :)


A ja chciałam dodać, że ostatnio dr Piasecki zajmował się szczurzynką mojego kolegi, miała operację wycinania guza, ale po wybudzeniu z narkozy nagle wyszło, że ma kłopoty z płucami, niestety nie udało jej się odratować, mimo że doktor robił co mógł...

Rozpłakał się, kiedy wręczał nam jej ciałko... Powiedział, że to był w jego karierze pierwszy śmiertelny przypadek szczurka...

Naprawdę, uważam, że to dusza, nie człowiek. Serdecznie go polecam, widać, że zależy mu na małych pacjentach i do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie.
_________________
Rubin i Gonzo *30 stycznia 2008, u mnie od 5.marca2008 :)
 
 
     
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 19:25   

Dr Tomasz Piasecki przyjmuje tylko we WTORKI od 8.30-10.00 Na placu Grunwaldzkim 45
Ostatnio zmieniony przez Biała Czw Mar 26, 2009 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14