Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:23
Miot -A- Rattie's Love
Autor Wiadomość
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 11:24   
   Zwierzątka: Kot


persefona4 napisał/a:
No i oczywiście tak sie ciesze Mi ze w końcu doczekałaś sie swojego łysiolka http://img140.imageshack....braz1036jz2.jpg a szkrab cudniasty :slinisie: tutaj macha i się uśmiecha:)

ja też się cieszę!!! :DD

persefona4 napisał/a:
Oj Mi, ale nie wybacze ześ sie nie przyznała :P

:oops: wybaczysz :D
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 11:45   

Pituophis, no.. nie wiem. ;)
Ma ciemne w okolicy dróg rodnych, chyba że to tylko gra światła, a ciemny kolor w okolicy szczurkowych genitaliów u znaczonego malca przeważnie oznacza blazeda... to z moich własnych obserwacji...
Jeśli to tylko cień, to faktycznie ma szanse...shaszczeć
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 12:21   
   Zwierzątka: małe stadko


W takim razie dodaje kilka fot Ajrowego podwozia,co by sie upewnic.Ja sama mialam watpliwosci i wydaje mi sie,ze jednak ona nie jest husky :) .
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 17, 2008 12:35   

jaaaki brzunio :serducho:

wiecie, szczerze mówiąc jest mi obojętne, czy mycha jest blazed czy husky ;)
Milvunia była husky aguti... :)

Off-Topic:
Justka, masz wiadomość na gadu :oops:
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 23:24   
   Zwierzątka: małe stadko


Zdjecia z klatki :) .Maluchy juz tak rozrabiaja ze szok :D .

Napisala bym,2 zwisy ale napisze ladniej,2 wisiorki :D

Wspolna toaleta-po lewej oraz wspolne zabawy-po prawej :D

"Troche to lozeczko za ciasne,trzeba wprowadzic poprawki" :D

"A co tam jest?.." :)

"Mamooooo,gdzie jesteeeeś.." :D

Atak na siorke :)

"No nie pchaj sie tu grubasie,ciasno tu.. "

Bijatyki...

"Gdzie pchasz mi ta łapę!!"

Nozka na sufit? :D

"I jak ja mam stad zejsc?.. "
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 23:32   
   Zwierzątka: Kot


http://img405.imageshack....braz1204xl2.jpg - rozpłynęłam się... :serducho: :serducho: :serducho:

piękne fotki! rozkoszne bobaski!!! Justka, wymiziaj Paskudy :*
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 23:38   
   Zwierzątka: małe stadko


Wymiziam,one ciagle skacza jak pchly :D .Nacieszyc oczu nie moge jakie one maja adhd ;) .
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 23:39   
   Zwierzątka: Kot


Justka1 napisał/a:
Nacieszyc oczu nie moge jakie one maja adhd :wink: .
Justka, nie znęcaj sie nade mną!!! ;( ja tez chciałabym popatrzeć!!! ;(
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 18, 2008 14:10   

Ja się załamię, takie słodziaki ;( Dlaczego tylko DWA fuzziki, dlaczego? ;(
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 15:38   
   Zwierzątka: małe stadko


Ren-nie zalamuj sie :) .Beda niedlugo duuuze fuzziki ;)

Dzis maluszki byly wazone.

Alisa-32g :shock:
Apple-30g
Ajra-29g
Aisza-27g.

Mam taka mala prosbe.Chciala bym uzupelnic metryki,a nie mam przodkow pradziadkow ze strony Beasta.Jezeli ktos zna ich,wie,badz ma jakies dane na ich temat bardzo prosze o kontakt.Z zirr nie mam kontaktu przez neta wiec malo mozliwe przeslanie mi tych danych,a na jej stronie nie ma rodowodu dalej ;) .Bede wdzieczna.
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 17:39   
   Zwierzątka: Kot


sporawe Łobuzki! choć mój mencizna przegrywa z ALiską ;P
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 20:08   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Ren napisał/a:
Ja się załamię, takie słodziaki Dlaczego tylko DWA fuzziki, dlaczego?

Ja tez też
Maluchy cudowne :] :] Tylko pozazdrościc
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 21:03   
   Zwierzątka: małe stadko


Dzis łapsudry mialy dzien wielu nowych wrazen :) .
Nowa ciocia i babcia i domek i gerberek :mrgreen: .Niektore z tych rzeczy byly fuuj :twisted: .
FOTY z ciocią i babcią.


Nanie nie przeszkadzala obecnosc jej wlasnej mamy oraz cioci w karmieniu dzieci :) :serducho:


Ciotka i babka zniesmaczone widokiem i obecnoscia tych malych i spokojnych w ich obecnosci pchelek,postanowily sie ewakuowac ale z jakimi minami :D .


A Nana dalej karmila... :)


Nie wiem,ktory to maluch sie tak oblizal ale mleczko chyba bylo dobre :D .


Domkowe foty :)


Dzis maluchy 1 raz dostaly normalne jedzenie,gerberka danie.Oczywiscie bylo to fuuj,ble i takie ochydne,ze nawet nie ruszyly,a przechodzily oboj jakby chodzily kolo kupy :D :D .
Pozniej po paru h przekonaly sie-nie wszystkie nadal-,ze jednak smakuje choc wola nadal deserki z kaszka ryzową :D .
Z nowosci wczoraj dostaly po malutkiej krewetce-bo zamowilam sobie pizze-i to bylo taaaaaakie pyyyycha :D .Wiec dzis kupilam im filecika z kuraka i dostaly po kawaleczki.Zrekompensowalam im tego gerberka fuujowego :) .
Oczywiscie z rana ok 6 h miseczka tzn podstawek od gerberka,na ktorym jedza,byl pyyycha,gdzie ja szalu dostalam ,bo mam problemy ze snem ale wybaczylam wnusi/owi fuzzowemu :) .
Z nowosci,powiesilam im dzis tunelik polarowy i..... oczywiscie spią tam z mamusią ale sa zadowolone :) .Jak nie spią,przebieguja przezeń ;) .
Ogolnie dzieciaczki fajne,nie bojace sie,owszem ktores sie balo niektorych odglosow ale socjalizacja zrobila swoje,nie boi sie juz zadne niczego :) .
Alisa wychodzi sobie przez kraty i lazi po klatce,szukajac miejsca,z ktorego mogla by wejsc obok do babci i cioc.Nakrzyczalam na nia,bo mogla by sie stac jej wielka krzywda,gdyby chciala tam wejsc i... o dziwo zrozumiala i poszla spac grzecznie w klatce,po uprzednim wlozeniu jej tam.Klatke odsunelam od cioć. ;) .
 
 
     
Mała Mi 
belfer ;)



Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 1702
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 21:12   
   Zwierzątka: Kot


http://img508.imageshack....braz1423qu3.jpg - Kiepawo leci, Mama, muszę wycisnąć...

http://img357.imageshack....braz1451tx3.jpg - Zabieraj nas stąd jak najprędzej!!!

http://img508.imageshack....braz1483zm3.jpg - Ej, czekajcie na mnie!!! ja chcę z Wami iśc!!! ;(

http://img357.imageshack....braz1480hy8.jpg - ;P a ja się najadłem a Ty niee!!! ;P

proszę wytarmosić robaczki :*
_________________
Ratowe Rudości [*] , Kuzcowe Czarności [*] , Jabłuszkowe Łysości [*] , Elwusiowe Rexowości [*], Camisiowe Odd-eye'owości [*], Elektronowe Russianowości [*], Kenzowe Cinamonowości [*], Cacibowe Fawnowości [*], Lucky Luck'owe Agutowości [*], Jackowe Huskowości [*] , Neptunowe Varieberkowości [*], Ogryzkowe Doublowości [*] i Velvetowe Kocurowości
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 22:59   

Ajra jest wspaniała! Ależ to będzie piękna dziewuszka :] http://img210.imageshack....braz1418ul2.jpg :serducho:
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 12