Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczurze upodobanie do ust - szczur liże, zagląda do buzi
Autor Wiadomość
Natalia 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 993
Wysłany: Śro Mar 05, 2008 21:02   Szczurze upodobanie do ust - szczur liże, zagląda do buzi

Czy wasze szczury też was całują i lubią lizać usta, a także zaglądać do buzi?
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pią Lip 26, 2013 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gam 



Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Będzin/Kraków
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 07:58   

mój Bubok to właśnie bardzo całuśny jest. Jak sobie leży koło mnie jak czytam książkę to wspina się i daje buziaki :)
Co do zaglądania do buzi,to jeszcze nie zauważyłam,ale pewnie tak,bo szczurki bardzo ciekawskie są, jak tylko pojawia się coś nowego to od razu chcą wiedzieć co to jest :)
 
 
     
zw0lus 
(-: serwus @ll.!



Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Norwich/UK
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 15:14   
   Zwierzątka: <:3 )~ Dumbo o imieniu Co-co :)


moja jest czasami bezczelna :-P jak uslyszy szelest papierka to leci do ust i z calej swojej sily je otwiera, a co za tym sie kryje: po chamsku kradnie! :-|

gdy ja odganiam to nie daje za wygrana- zadziora. Zaskakuje mnie z innych stron :)

buziaki mile widziane, ale jesc wolalabym bez jej pomocy :-P
_________________
:lapa:
Ja dawno wracam z tamtad gdzie Ty dopiero idziesz...
 
 
     
Ka$ka9141868 
(==$=Kaśka=$==)



Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 47
Skąd: z Łomży
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 19:07   
   Zwierzątka: .


gam napisał/a:
mój Bubok to właśnie bardzo całuśny jest. Jak sobie leży koło mnie jak czytam książkę to wspina się i daje buziaki :)
Co do zaglądania do buzi,to jeszcze nie zauważyłam,ale pewnie tak,bo szczurki bardzo ciekawskie są, jak tylko pojawia się coś nowego to od razu chcą wiedzieć co to jest :)

ja mam dokładnie tak samo :) Moja Niuńka także tak robi i zdarza jej się to bardzo często :) Do buzi mi jeszcze nie zajrzała ale jak to mówią na wszystko przyjdzie czas :mrgreen:
Mała w ogóle bardziej lubi przebywac w okolicy mojej głowy, niż na kolanach ;)
_________________
:* !!Świrek!!!!Firek!!!!Wacik!!!! Fotki xD Klik!! :*
 
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 19:25   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


Dla szczurów zupełnie naturalnym zachowaniem jest sprawdzanie co jadł inny członek stada. W ten sposób badają czy dana rzecz jest jadalna czy nie. U naszych chłopaków gdzie w stadzie jest 7 szczurów to zachowanie było bardzo dobrze widać jakiś czas temu gdy dostały bulwy, których nigdy nie jadły. Wszystkie powąchały po czym najstarsze się odsunęły i czekały gdy najmłodsze wezmą się do jedzenia. Gdy spróbowały, Farai z Fadirem [alfy stada] biegali i sprawdzali pyszczki młodziaków. Dopiero po chwili jak się upewnili, że żarcie jest ok to sami się wzięli do jedzenia.

Co do samego zaglądania do ust, to naszym chłopakom ja raczej na to nie pozwalam bo wiem jak potrafią być delikatni, szczególnie wbijając pazury obu łapek w usta i rozchylając je na siłę. Za to Angelsdream usilnie uczy je całowania...
 
 
     
Bernadeta
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 20:15   

U mnie tylko Fiki lubiła dawać mi całusy :wink: ,próbowała,co pani jadła,nawet jak nic nie jadłam. :)
 
     
S 


Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 357
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 20:17   
   Zwierzątka: brak


Moje kochane szczurcie przy próbie pocałowania ich w pyszczek odwracają się z obrzydzeniem i odpychają twarz człowieka łapkami, czasem można dostać nawet kopniaka w twarz.
Ciekawe co jest tak obrzydliwe? Może smród pasty do zębów, która jest przez nas nadużywana.
 
     
Bulletproof 
...i wish i was



Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 823
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 00:46   
   Zwierzątka: Minitygrys


Moje też często chcą mi do paszczy zaglądnąć :wink: Najgorsze jest to, że mnie śmieszy jak one tak tymi łapkami czasem na siłę chcą otworzyć gębę :mrgreen: Przez to, że zdarza mi sie wtedy śmiać strasznie(z otwartą gębą oczywiście) już parę razy udało ich się na chwilę wepchnąć chyba z 3/4 głowy :roll: :lol1:
A pocałować czasem się dadzą a czasem nie, ale w końcu nie każdy zawsze ma ochotę :mrgreen: :wink:
_________________
Za TM: Yoga, Kei, Hikari, Rohini, Dilja, Isleen, Bessi, Lana, Gama
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 19:30   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


A mnie zastanawia to co napisał Asaurus...

Skoro to osobniki alfa zaglądają w pyszczki niżej w hierarchi położonym członkom stada, to czy powinniśmy pozwalać na takie zachowanie względem nas? Czy nie jest to próba okazania dominacji?

Efki całować się nie nauczyły i ja ich nie uczę. Czasem tylko obwą:cenzura:ą moje usta, ale nigdy nie liżą. Za to Nessa z tym lizaniem uparta jest... Nigdy jednak, żaden szczur, nie próbował otwierać mi ust i sądzę, że gdyby spróbował, to nie przyjęłabym tego pozytywnie, te ich pazurki... ech ;)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 21:43   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


Azi, z tą dominacją to raczej bym nie przesadzał, zwierzęta nie knują i nie kombinują jak tu nas zdominować ;) Ale możliwe, że to upodobanie do sprawdzania jamy ustnej jest uwarunkowane hierarchią w stadzie czyli tym jaką pozycję mamy wypracowaną wobec szczurów.
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 21:55   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Obie dziewczyny mam całuśne, lubią podcohdzic do mojej twarzy i całować w usta - to wszystko, nie próbują ich otwierać :)
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 09:34   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


A moje to raczej olewają :P Nawet jak coś dobrego zjem to specjalnie się tym nie interesują , chyba je za dobrze karmię :rotfl:

Za to ciekawia się moimi powiekami O_o
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
zw0lus 
(-: serwus @ll.!



Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Norwich/UK
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 11:29   
   Zwierzątka: <:3 )~ Dumbo o imieniu Co-co :)


no niebezpiecznie wypuszczac szczura z klatki gdy w pomieszczeniu spi np. niemowle, bo powieki drgaja, a szczur moze podrapac, albo ugrysc :|

co do ust: nie uczylam jej tego, ale tez nie bede oduczac, bo smieszne to jest jak ja odganiam a ona zaparcie walczy :P cieszy mnie jedno. Caluje tylko mnie :)
_________________
:lapa:
Ja dawno wracam z tamtad gdzie Ty dopiero idziesz...
 
 
     
Natalia 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 993
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 13:19   

zw0lus napisał/a:
Caluje tylko mnie :)


Mam nadzieję, że cię nie zdradza :rotfl: .
 
     
zas 
Bow before Cthulhu!



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 81
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 17:55   
   Zwierzątka: Szczury, Większy Przedwieczny w piwnicy, pies


Moje szczurki też lubią mnie całować, co bardziej mnie ciekawi to fakt, iż uwielbiają zaglądać do moich dziurek w nosie ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12