Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczurze upodobanie do ust - szczur liże, zagląda do buzi
Autor Wiadomość
blackowca 
zwariowałam



Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 280
Skąd: Chorzów
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 18:36   
   Zwierzątka: <:3


Mój Bizou jest strasznym całuśnikiem, podczas mizianka musi co chwilkę się wspiąć, żebymi dac buziaka :* Soleil czasem też postanowi się pofatygować, ale to niestety wymaga wspinania, a on zdecydowanie woli nie wchodzić za wysoko, a Hemi wogóle buziaków nie lubi i tyle... trzy małe ogony, a każdy zupełnie inny :D
 
 
     
Arsen 


Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 21:58   

Krejzol nawet kiedy ucinam sobie drzemkę przyłazi do mnie i daje mi buzi. Ogólnie ma jakieś upodobanie do moich otworów twarzowych - dziurki w nosie i uszy też zawsze nie są mu obojętne :P .

A Borys? Tylko raz dał mi buziaka, chyba w niekontrolowanym przypływie uczuć. Teraz stoi obok Krejzola, przypatruje się sytuacji i chrumka (wyczuwam zazdrość ;] ).
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 13:00   

Moja trójka ( z czterech) piła moją ślinę, dosłownie piły moją ślinę!
Gorzej było, gdy dobierały się do gości ;p
 
     
ciacho 



Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 217
Skąd: Stargard
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 11:14   

Bema, bleeeeeeeeeee chyba bym zwymiotowała, moje chciały lizć mnie po ustach jedynie jak jadłam np. kiełbache :D
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 11:37   

ten mały szorstki zwinny języczek ;p
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 15:38   
   Zwierzątka: małe stadko


Jezyczek jezyczkiem,moja Nana łapie mnie za dolna warge zebami i tak chwile trzyma.Zastanawiam sie,co to oznacza,mimo,ze wie co znaczy "Daj buzi" badz "Buzi" i czeto daje ale czasami tak sie wlasnie zachowuje ;) .Czyzby tym mowila "Odwal sie,nie chce ci dawac teraz buzi" ?
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:40   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Justka1, :lol: Widać wtedy nie ma ochoty do całowania xD Albo tak wlaśnie daje Ci buzi^^
_________________
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 21:19   
   Zwierzątka: małe stadko


Buzi to ona praktycznie wcale nie daje,predzej moim rekom jak ja drapie po pleckach :P .
Najwyrazniej daje znac,ze ona wogole nie lubi sie calowac,choc nie zawsze jak to JA jej daje buziaki w nosek czy pysio,łapie mnie za warge ;) .
 
 
     
Amelia 


Dołączyła: 07 Gru 2006
Posty: 55
Skąd: Brzesko/Kraków
Wysłany: Śro Lip 30, 2008 12:20   

Moja Dori [*] lubiała mnie całowac najczesciej robiła to gdy miałam zły humor badz jej mowilam jak ja bardzo kocham .Pozatym reagowała na zdanie "daj mi buzi"

Narmi nie lubi całowac i byc calowana
_________________
odeszły Dori, Narmi ,Chocko,Sarai , Set ,Lady
Ze mną Ra Re plus pies i 2 koty
 
 
     
NMR 



Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 51
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 16:32   
   Zwierzątka: ukochany królas i dwie sciurasy


Nasze maluchy nie cierpią jak się je unieruchamia i mizia nosem po pyszczku. Od razu się odpychają małymi łapkami, rozpaczliwie, ale tak totalnie delikatnie, bez pazurków, jakby wołały "nieeee, tylko nie to" ;)

Za to wąchać im się zdarza, najczęściej w połączeniu z wsadzaniem brudnej łapki na twarz i wdrapywaniu się z pazurami na głowę :?
_________________
Algo i Ferro - fotki
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 18:32   

NMR napisał/a:
Od razu się odpychają małymi łapkami, rozpaczliwie,
łojej to mi sie śp. Arala przypomniała. jak sie ją chciało pocałować w łepek to odpychała sie łapkami i robiła minę mniej-więcej taką X[ jakby mówiła "ło bosh, zabierzcie to ode mnie!"

nie przystawiam szczurów do ust od czasów Bii, której ulubioną rozrywką jest gryzienie w wargi i powieki, po czym czekanie na reakcję gryzionego.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 21:25   

jak ja daję moim agutkom buzi a (robię to często bo takich pyszczków nie da się nie całowac), to za kazdym razem oddają mi buziaka :P
zawsze jest to 1-2 liznięcia :P , a potem moge tylko całowac ich łapki :] które tez są cudne :zakochany: :zakochany:
 
 
     
Semena 



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 990
Wysłany: Śro Sie 13, 2008 11:32   

Ja mam problem. Nigdy nie mieliśmy jakichś problemów z tym zaglądaniem do ust, co najwyżej krótki całusek i dość. Ostatnio Mars się rozbestwił i to tak, że jak tylko się zorientuje, że w pobliżu są moje usta, wsadza łapki i bardzo boleśnie otwiera mi jamę gębową :roll: używa do tego pazurków. Czasem, też ugryzie mnie w wargę. Może nie ma takiego zamiaru, ale to bardzo bolesne. Co mam z tym zrobić? Staram się unikać kontaktu mojej twarzy z jego pyszczkiem, ale czasem tak się złoży przy zabawie, że zbliżę do niego twarz i od razu to zachowanie :| Czy powinnam go przewracać na plecki? Jak go oduczyć tego zachowania?
_________________
Zakochana bez pamięci! (Mars [*], Mefisto [*], Nils[*])
Na zawsze w naszych sercach: Marsik [*], Nilsik [*], Mefiś [*]
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 13, 2008 11:34   

Semena, ja swoje nauczyłam robić to delikatnie, bo wyplenić się tego nie dało. Ja piszczałam gdy bolało, odsuwałam tez ich łapki z warg i karciłam głosem ("nie wolno"). Jak robiły delikatnie, to pozwalałam na to przez chwilę.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sie 13, 2008 11:49   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Moja Nanka też tak robi, uwielbia robić dentystyczne przeglądy. Też nauczyłam ją większej delikatoności, o dziwo w miarę załapała :D
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 11