Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?
Autor Wiadomość
Łosoś 



Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:17   

Zamawiałam po raz pierwszy i co prawda czekałam 8 dni aż paczka dojdzie ale i tak jestem zadowolona :mrgreen:
Dostaliśmy gratisowo czarne proso hp, etui na kolby, zeszycik z pieskiem :D , próbke Rat Complete i wafelki dla gryzoni :) Do tego oczywiscie ulotki i Cztery Łapy.
Następnym razem tez zamawiam w Planecie :P
_________________
ZPINOM, skarbiemój
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 22:20   

My też (czyli ja i szczury) po raz enty jesteśmy zadowolenia z Planety. Szkoda tylko, że taka droga wysyłka. Jednak ustawiłam dietę smrodom tak, że teraz będziemy zamawiać dużo naraz to i kurier będzie się opłacał. :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 12:52   
   Zwierzątka: ......


Olimpia napisał/a:
My też (czyli ja i szczury) po raz enty jesteśmy zadowolenia z Planety. Szkoda tylko, że taka droga wysyłka. Jednak ustawiłam dietę smrodom tak, że teraz będziemy zamawiać dużo naraz to i kurier będzie się opłacał. :mrgreen:


My identycznie, nadal zadowoleni, a dziś Nata z paczką dostała zeszyt :D . Zaczynamy sobie z dzieckiem paczkę wyrywać z ciekawości jakie gratisy nam p. Kasia nawkładała :D .
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 30, 2008 13:40   

Zamówiłam w środę, zapłaciłam w czwartek i dzisiaj rano mam już paczkę u siebie. Standardowo już gratisy, ulotki i wszystko jak należy. Bez pomyłek i bez łaski. Za każdym razem nieodmiennie mnie to cieszy.
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 13:50   
   Zwierzątka: ogony


helen.ch napisał/a:
Zaczynamy sobie z dzieckiem paczkę wyrywać z ciekawości jakie gratisy nam p. Kasia nawkładała :D .

Ja tam nikomu wyrywac nie musze, ale tez mnie to zawsze niezmiernie interesuje. I nie zwlekam z otwieraniem paczki. Szczury tez chetnie nosa wsadzaja, ale te maja podejscie czysto konsumpcyjne - co dobrego do jedzenia?
Ja tez dostalam zeszyt :) A ze ostatnio nie uzywam, a jedna z forumowiczek kolekcjonuje rzeczy z PONami...
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:17   

To jaki jest koszt wysyłki, że tak narzekają wszyscy?
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:23   

Bema, kurier kosztuje 19 zł. Ale nie wiem o co tyle krzyku, bo pocztą, paczką priorytetową kosztuje o 3-4 zł mniej. Trzeba zamawiać po prostu większe ilości, wtedy się opłaca.
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:27   

Viss, jasne, zgodzę się z Tobą, nie opłaca się zamawiać dla jednej rzeczy....Muszę się wstrzymać z jakimkolwiek zamówieniem do następnej wypłaty...
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 12:48   

Viss napisał/a:
Bema, kurier kosztuje 19 zł. Ale nie wiem o co tyle krzyku, bo pocztą, paczką priorytetową kosztuje o 3-4 zł mniej. Trzeba zamawiać po prostu większe ilości, wtedy się opłaca.

Ja narzekam dlatego, że jak zamawiam z krakvetu to mam kuriera za darmo, a w animalii dostawa do domu na określoną godzinę i dzień kosztuje mnie 5 zł niezależnie od wielkości paczki. :wink: Jednak w planecie mogę dostać wszystko co chcę i wiem, że opłaca mi się jeśli zamówię większą paczkę. :)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 13:18   

Olimpia napisał/a:
a w animalii dostawa do domu na określoną godzinę i dzień kosztuje mnie 5 zł niezależnie od wielkości paczki.
oczywiście, ale zarówno animalia jak i zoolandia są warszawskimi firmami, chyba nie ma sensu porównywać ich ze sklepami z innych miast. ;)
Olimpia napisał/a:
jak zamawiam z krakvetu to mam kuriera za darmo,
ale najpewniej za coś, więc tak czy inaczej coś poświęcasz. ;)
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 13:38   

Viss napisał/a:
ale najpewniej za coś, więc tak czy inaczej coś poświęcasz. ;)

No nie wiem czy za coś. Kupuję 15 kg worki x2 karmy dla psów dla własnej wygody. :wink: A karmę mi przywożą z Krakowa, więc nie wiem czy im się za te 300 zł opłaca (dodam, że mają najniższe ceny za karmy psie dobrych firm wśród sklepów i za tyle samo w animalii np. wliczając moją zniżkę zapłaciłabym ok. 450zł).

Wracając do tematu to bardzo sobie cenię podejście pani Kasi do klienta. :) Jest bardzo dobry i bardzo bezpośredni kontakt. W żadnym ze sklepów internetowych tak nie miałam, chociaż z animalii przyjeżdża zawsze ten sam miły kurier. No i zaufanie do stałych klientów - bardzo dobre. Przy tylu pozytywnych rzeczach, można przymknąć oko na ceny dostawy, co też robię. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 13:56   

Olimpia napisał/a:
Kupuję 15 kg worki x2 karmy
no właśnie za to. :D Mało jest sklepów oferujących transport za darmo powyżej pewnej kwoty?

Off offtopując. Pani Kasia jest boska, jako klientka czuję się dopieszczona, nikt mi też nie robi łaski, czego nie znoszę. Pani Kasia jest po prostu profesjonalną biznesłuman. :)
Dla mnie najważniejszy jest kontakt. Dowiem się o wszystko i zawsze. Mogę pytać do woli. To jest super luksus, bo oszczędza mój czas, pieniądze i nerwy, a tego się nie da przecenić.
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 17:38   

oj tak :) ja z pania Kasia lubie sobie pogadac nawet jak nic nie zamawiam :D tak po prostu :) i mimo ze przez pewien czas bylam bardzo przywiazana do animalii, wiem ze jesli cos bede mogla dostac w planecie zamowie to wlasnie tam a nie w animalii..
zauwazylam to przy kontakcie w sprawie klatki.. jeden sklep odpisal mi po trzech dniach, drugi z wyrzutem przekopiowal mi opis klatki z ich strony www (pytalam o dokladne wyposarzenie) w animalii czekalam kolo 24h na odpowiedz, a jak zamawiam w planecie to uderzam na gg i w ciagu kilku chwil mam odpowiedz.
kurier jest drozszy, to prawda, ale powiem szczerze, ze w tym sklepie jestem pewna ze ten kurier przywiezie mi towar w dniu ktory powie mi pani Kasia - nie ma sciemniania, jestem uprzedzana ze na cos trzeba dluzej poczekac, co wiecej kiedy poczta polska zagubiła moja przesylke pani Kasia i jakis pan z planety poruszyli niebo i ziemie, prześledzili cala trase paczki i odnalezli ja :)

ja zlego slowa ani o towarze, ani o transporcie ani o obsludze powiedziec nie moge ;)
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 09:10   

Do Panety trafiłam po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na forum. Ponadto dystrybutor karm JR Farm poinformował mnie, że współpracuje z tym sklepem internetowym, a ja szukałam JR Uczty dla młodych szczurów. Napisałam więc do p. Kasi, czy i kiedy będzie można kupić tę karmę, otrzymałam bardzo szybko odpowiedź, która mnie ucieszyła, że czekają na dostawę. Jak tylko produkt został dodany do oferty, p. Kasia napisała do mnie e-mail.
Transakcja przebiegła błyskawicznie:
04/09/2008 Zamówienie przyjętę
05/09/2008 W trakcie ralizacji Dziękujemy za dokonanie wpłaty
05/09/2008 Wysłane Numer nadania przesyłki : ( 00 ) 159007733365478136
Przesyłkę dostałam wczoraj (8.09), chociaż wybrałam ekonomiczną, więc poczta też się popisała. Ponadto dostałam kilka ciekawych gratisów, jeden szczególnie przypadł do gustu (Versele-Laga Rat Complete), więc już wiem, co kupię następnym razem :P . Jestem zachwycona tym sklepem. Jedyne, czego mi brakuje, to bonusu przy dużych zamówieniach (np. powyżej 150 zł) w postaci zerowych kosztów przesyłki, przy takiej ilości szczurów wolałabym raczej dużo naraz zamawiać.
 
     
Tatyka 
szczurolubna



Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 279
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 22:48   

Ja złożyłam dzisiaj zamówienie.
Jeżeli chodzi o panią Kasię, to ją bardzo lubię.
Kiedyś pisywałam z nią na gg, w sprawie myszy :lol:

[ Dodano: Pon Gru 08, 2008 18:28 ]
Paczka przyszła dawno, ale nie było kiedy napisać.
Bardzo zadowoliły mnie gratisy z paczki i ogólnie gazetki :) )
_________________
Ariel - 8.06.2010.. {*} Nataniel - 9.09.2010.. {*} Arseniusz - 2.04.2011 {*} Capri - 22.12.2012 {*} Cahirek - 14.06.2013r.
GALERIA
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 11