Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o PlanecieZoo?
Autor Wiadomość
Nihasa 



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 21:27   
   Zwierzątka: Dwie szczurzyce.


Super :) Zamówiłam ,prawie natychmiast zakup przeszedł do realizacji :) Kontakt przemiły, dopytałam się kiedy będzie paczka i dostałam jasną i rzetelną odp. że jak tylko dojdzie transport z jedną z rzeczy której akurat nie było, to albo jeszcze dziś zostanie wysłana, albo będziemy się dogadywać jak nie dojdzie :wink: i faktycznie już dziś przesyłka wysłana :D Szczerze polecam P-Z :mrgreen: Zobaczymy ile będzie szła przesyłka :mrgreen:
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 08:18   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Jestem w szoku. Zamówiłam w niedzielę i od razu zrobiłam przelew, a wczoraj zamówienie zostało już wysłane. Poprzednia paczka także przyszła szybko, a to ważne, jak zamawiamy żarełko :P Drobne upominki też były miłą niespodzianką. Rewelacyjny sklep :mrgreen:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
ogonowa 



Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 19:41   
   Zwierzątka: szczury, pies


Kocham planetę. Po prostu super. Pani Kasia to w ogóle profesjonalistka jest.

Zamówiłam jedzenie i dwie miseczki w niedzielę. Dzisiaj zrobiłam przelew, więc gdzieś jutro rano dojdzie. Napisałam z zapytaniem do Pani Kasi czy przelew doszedł i czy jest skompletowane zamówienie. Przelew nie doszedł (pewnie jutro, jak wyżej), a z zamówienia nie ma tylko misek, które najpóźniej mogą dojść za tydzień. Trochę się zmartwiłam ,że tak długo, bo niestety kończą nam się zapasy jedzenia, które miały wystarczyć na jeszcze kilka dni. Pani Kasia od razu zaproponowała ,że wyśle mi to co jest ,czyli jedzenie a miseczki dośle na swój koszt. Nie znam innego sprzedawcy który naciągnąłby się na koszta (małe, ale jednak) tylko dlatego ,że czyjeś zwierzaki nie będą miały jedzenia kilka dni. I najprawdopodobniej paczka dojdzie jutro kurierem.

Kocham planetę-zoo i nigdy nie zmienię tego sklepu na żaden inny :mrgreen:
 
 
     
Anouk 


Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 1912
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:19   

W czwartek zamówiłam duży zapas XtraVitalu i smakołyków. Godzinę później dostałam mail z informacją, że zamówienie jest w trakcie realizacji, 5 godzin później mail, że paczka została wysłana :) Jestem ciekawa kiedy dojdzie paczka, bo zamówienie zrealizowane ekspresowo ;)

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 14:58 ]
Pozwolę sobie sama podnieść temat ;) Paczkę zamówiłam w czwartek, z najtańszą przesyłką płatną przy odbiorze i doszła już dziś! :shock: Cieszy mnie to, bo dzisiaj skończyła mi się karma. Dużo gratisów: dwa numery "czterech łap", pełno ulotek, reklamówka Versele Lagi i wapienko jabłkowe. Jestem bardzo zadowolona, mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep!
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 12:34   

Również bardzo polecam . Rewelacyjny konakt z p.Kasią, odpowie błyskawicznie na każde pytanie.

Paczki przychodzą bardzo szybko, zawsze w środku jest jakis prezencik gratis.
Dziś w paczce znalazłam kartkę świąteczną, z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Było mi naprawdę miło.

Nie doszukałam się żadnych minusów! Zdecydowanie najlepszy sklep w jakim kiedykolwiek zamawiałam.
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 12:53   

nutaka napisał/a:
Dziś w paczce znalazłam kartkę świąteczną, z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Było mi naprawdę miło.

To samo miałam, jak zamawiałam przed Bożym Narodzeniem i również mi się bardzo miło zrobiło, właśnie ze względu na te własnoręcznie napisane życzenia. :)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 23:10   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa. Nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak powinno ( niestety nie zawsze i nie na wszystko mamy wpływ ) - ale bardzo się staramy.
Tym, którzy nie dostali kartek oczywiście również życzymy zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wszystkiego, czego z tej okazji można życzyć :)

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 23:07 ]
Nie wiem, czy to jest odpowiednie miejsce, ale ........ zapraszamy WSZYSTKICH do zapoznania się z aktualnymi PROMOCJAMI ( Rat Complete w cenie, jakiej jeszcze nie było !!! ) :wink:
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
Mangalarga 



Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 275
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 13:17   

Ja również jestem zadowolona z zamówienia w Planecie.
Co prawda przesyłka szła 3 dni, bo pocztą i akurat był weekend, ale to taki mały szczególik, liczyłam się z tym wybierając PP ;)
Zamawiałam przede wszystkim nową miskę dla psa, przy okazji smakołyki dla moich ogonów.
Paczka zapakowana solidnie, miałam aż problemy z otwarciem :mrgreen:

Na pewno jeszcze kiedyś zamówię coś w Planecie :)
_________________
Ze mną: Ilo, Emi
Za TM [*]: Tequila, Nezu, Panya
 
     
LaCoka 



Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 17:39   
   Zwierzątka: <:3)~, kocina i dwa żabulce :)


No ja niestety nie mogę podzielić tych wszystkich pozytywnych opinii ;/ paczkę zamówiłam w czwartek, w piątek tydzień później (nie następnego dnia) zapytałam kiedy mogę się jej spodziewać i dostałam odpowiedź, że jeszcze nie została nawet wysłana ;/ doszła do mnie dopiero w czwartek czy piątek w następnym tygodniu. Dodam, że byłam wtedy chora i skończyła mi się ściółka i bardzo zależało mi na jak najszybszej dostawie bo nie miałam jak wyjść z domu (ostatecznie i tak musiałam przez co rozchorowałam się jeszcze bardziej).
Jedynym plusem były gratisy, które bardzo smakowały moim ogonom ;)
_________________
<:3)~ Fecia Koka, Hera, Banshee, Neytiri, Nanami, Calypso, Balder, Hoder, Zgredka, Rosalie of AR, Amishi, Nisha, Yuki, Tamika
Za TM: Kirunia, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, dwie Zgredzie, Tadzio, Fuzyjka, Enkeli, Pasio, Psiutka, Rubi, Keiko, Chiyo, Osama, Agutka, Wielka Szu - na zawsze w moim sercu maleństwa ;(
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 09:32   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Przykro mi, że "przez Planetę Zoo" jeszcze bardziej się Pani rozchorowała :( Czy mogę prosić o numer zamówienia ? Sprawdzałam historię zamówień składanych w czwartki ( w październiku ) i nie znalazłam żadnego z takim opóźnieniem w realizacji, więc w żaden sposób nie mogę się do tej wypowiedzi ustosunkować.
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
LaCoka 



Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 10:02   
   Zwierzątka: <:3)~, kocina i dwa żabulce :)


To zamówienie było składane bodajże we wrześniu
_________________
<:3)~ Fecia Koka, Hera, Banshee, Neytiri, Nanami, Calypso, Balder, Hoder, Zgredka, Rosalie of AR, Amishi, Nisha, Yuki, Tamika
Za TM: Kirunia, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, dwie Zgredzie, Tadzio, Fuzyjka, Enkeli, Pasio, Psiutka, Rubi, Keiko, Chiyo, Osama, Agutka, Wielka Szu - na zawsze w moim sercu maleństwa ;(
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 11:28   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Z czystej ciekawości wrzesień również sprawdziłam i "niestety" nic takiego nie znalazłam, więc temat pozostawiam ocenie obiektywnym Użytkownikom Forum i Klientom.
Nie twierdzę, że wszystkie zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie - niestety nie zawsze jest taka możliwość. Jest naprwdę wiele sytuacji ( których czasami nie sposób przewidzieć ) wpływających na opóźnienia.
Każdą opinię ( pozytywną i negatywną ) bierzemy pod uwagę, ale fajnie jest, gdy ma ona realną podstawę.
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
LaCoka 



Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 12:20   
   Zwierzątka: <:3)~, kocina i dwa żabulce :)


Na prawdę nie mam teraz ochoty i czasu na to żeby udowadniać Pani ile czasu czekałam na paczkę. Rozumiem, że różne czynniki mogą wpłynąć na czas realizacji i nie mam zamiaru tego negować, wiele osób wyrażało na tym forum swoje opinie, ja również (po to chyba został założony ten wątek).
To, że nie może Pani znaleźć mojego zamówienia niestety nie jest zależne ode mnie, żałuję jedynie, że wyczyściłam archiwum na gg, miałam tam zapisaną rozmowę na temat mojej paczki z jednym z Państwa pracowników.
Myślę, że dyskusję można zakończyć na tym etapie.
Pozdrawiam
ps. Nie widzę żadnego logicznego powodu dla którego miałabym wypowiadać się negatywnie o Państwa firmie ot tak sobie (nie mam takich fanaberii więc proszę mi wierzyć, że jakiś powód musiał zaistnieć)
_________________
<:3)~ Fecia Koka, Hera, Banshee, Neytiri, Nanami, Calypso, Balder, Hoder, Zgredka, Rosalie of AR, Amishi, Nisha, Yuki, Tamika
Za TM: Kirunia, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, dwie Zgredzie, Tadzio, Fuzyjka, Enkeli, Pasio, Psiutka, Rubi, Keiko, Chiyo, Osama, Agutka, Wielka Szu - na zawsze w moim sercu maleństwa ;(
 
 
     
Planeta Zoo 



Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 14:33   
   Zwierzątka: długa lista - braknie miejsca


Nie mogłam znaleźć Pani zamówienia ponieważ nie zostało ono złożone w czwartek, tylko w piątek ( dokładnie o godzinie 19.10 ). Kopię rozmowy na GG również znalazłam, ale na szczęście nie mam zwyczaju dzielić się ze wszystkimi prywatną korespondencją - choć w tym przypadku pewnie powinnam.
_________________
Serdecznie pozdrawiam, Planeta Zoo
www.planeta-zoo.pl
 
 
     
LaCoka 



Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 14:58   
   Zwierzątka: <:3)~, kocina i dwa żabulce :)


Właśnie zauważyłam, że zamówienie złożyłam w piątek a nie czwartek, mój błąd. Nie zmienia to faktu, że czekałam na nie ok 2tyg.
Jak już napisałam, uważam dyskusję za zakończoną.
_________________
<:3)~ Fecia Koka, Hera, Banshee, Neytiri, Nanami, Calypso, Balder, Hoder, Zgredka, Rosalie of AR, Amishi, Nisha, Yuki, Tamika
Za TM: Kirunia, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, dwie Zgredzie, Tadzio, Fuzyjka, Enkeli, Pasio, Psiutka, Rubi, Keiko, Chiyo, Osama, Agutka, Wielka Szu - na zawsze w moim sercu maleństwa ;(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 11