Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:29
Miot "C" Ratteria Rataty
Autor Wiadomość
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 22:29   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Waży juz ponad 300 gramów tak ją upasłam! :serducho: :twisted:

 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 22:49   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


polna, świetne to zdjęcie,już się zachwycałam jak je wstawiłaś jako avatar OO

Ja postaram się małej zrobić zdjęcia i wrzucę :) U mnie tylko Nejka(Cherry) dobiła do 300g a Cappuccino ma koło 250-60g :) Dość szybko się zadomowiła i nagle zobaczyłam,że z ostrożnego i przestraszonego ogonka zmieniła się w małe ADHD i wariatkę w porównaniu do statecznej i raczej spokojnej Nejki :D Zawsze próbuje usilnie wyjść z klatki i wejść wszędzie.Ze mną nie siedzi za dużo,bo oczywiście ma ważniejsze sprawy,ale przybiega chętnie :) I lubi mnie myć,no bo przecież trzeba,żebym czysta była :D jak biegają po pokoju to zazwyczaj Cappu goni Nejkę i ją zaczepia. I to ona jest większą wiercipupą podczas rujki,które ma i tak stosunkowo spokojne :)Jest dość wybredna jeśli chodzi o jedzenie i generalnie nie je jakoś dużo. Kochana, beżowa księżniczka :tummykiss:
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
  Wysłany: Nie Mar 16, 2008 12:39   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


w święta dorzucę zdjęcia Comy, bo narazie aparatu brak. Czy urosła- ciężko stwierdzić :D mnie się wydaje że nie, natomiast wszystkim wokół- ze to mały słoń xD przyjaźń z Zumi wielka.
Comciak reaguje na imię, jest wyjątkowo towarzyski i ciekawski. Trochę przytulaśny. Podkochuje się w moim młodszym bracie, kiedy go widzi, szaleje i nie ma możliwości ściągnięcia jej z ramienia.
Rozważam zakup trzeciego szczurka do towarzystwa ;) Zdjęcia wkrótce. Pozdrawiam wszystkich opiekunów sióstr i braciszków Comy ;)
_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 16:43   
   Zwierzątka: Zoo


Super, czekam niecierpliwie na więcej zdjęć :mrgreen:

Coral jest małym sobowtórem nieodżałowanej Holly- wiecznie radosna, niecierpliwa, szalenie sprawna i ruchliwa. To ona zawsze na mnie czeka przy drzwiczkach, zawsze chce wyjść, na wybiegu przybiega i wdrapuje się po nogawce, żeby ją wymiziać. Jest przy tym bardzo inteligentna, szybko się uczy, jest bardzo odważna. Jest troszkę większa i masywniejsza, niż była Hollisia.





Ceylon to typowy misio pierdółka. Raczej bezkonfliktowy, strachliwy, krzykacz. Najbezpieczniej czuje się u człowieka na rękach. Włochaty i loczkowany od czubka nosa po koniec jajek :mrgreen: Rośnie jak na drożdżach wzdłuż i wszerz, wygląda na to, że niedługo osiągnie rozmiary taty :roll:





Oboje są okazami zdrowia.
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 17:07   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Ratata napisał/a:
Super, czekam niecierpliwie na więcej zdjęć :mrgreen:

Coral jest małym sobowtórem nieodżałowanej Holly- wiecznie radosna, niecierpliwa, szalenie sprawna i ruchliwa. To ona zawsze na mnie czeka przy drzwiczkach, zawsze chce wyjść, na wybiegu przybiega i wdrapuje się po nogawce, żeby ją wymiziać. Jest przy tym bardzo inteligentna, szybko się uczy, jest bardzo odważna. Jest troszkę większa i masywniejsza, niż była Hollisia.


Jakbym o Coli czytała. :P

Jest jakiś miocik planowany po Coral? :twisted:
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 19:15   
   Zwierzątka: Zoo


Jest planowany, na koniec maja, tylko nad ojcem się jeszcze zastanawiam ;)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 19:48   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


:falover:
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 21:57   

O mamo mamo mamo.
Ceylon jest jak jego dziadek! Wymiękam! :serducho: :serducho: :serducho:
To futerko, pyszczek, gabaryty, barwa....

:falover:

Coral jak Coral ale on mi w głowie zawrócił... :oops:
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 22:53   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Cappuccino jest też bardzo ruchliwą,radosną istotką,szybka,też niecierpliwa,ale dość płochliwa. Jak dziewczyny dostają jedzenie to nie rzuca się od razu tylko czeka przy drzwiczkach,żeby zobaczyć co robię,czym dziś pachnę i czy ją może pomiziam :) Notorycznie wdrapuje się po nogawce spodni,rajstopach i Bóg wie czym jeszcze kiedy ja stoję a ona biega, czego nie robi jej koleżanka :P Co czasem doprowadza do białej gorączki jak jestem czymś zajęta :twisted: Bardzo mądra i kochana. Jest szczurem naramiennym i jak już tam siedzi to uważa za swój obowiązek,żeby umyć mi twarz i uszy :D Straszynie zabiegana jest i zajęta swoimi sprawami więc nie przesiaduje ze mną zbyt długo. Czasem dostaje małego "szaleja" i walczy z moją ręką albo skacze wszędzie ;) Generalnie jest bardzo delikatna i moja mama ją polubiła,bo jak jej daje jedzenie nie rzuca się na nie od razu no i nigdy nie łapie palców ząbkami :) Ciężko mi powiedzieć czy jest duża,bo jest mniejsza od Cherry,ale ma koło 270g. Poza tym jest śliczną księżniczką :serducho:




Chwilowo nie mam ładniejszego zdjęcia..
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 09:53   
   Zwierzątka: Zoo


nezu napisał/a:
Coral jak Coral ale on mi w głowie zawrócił...

Więc musisz koniecznie przyjechać i zobaczyć go na żywo ;)
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 22:21   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


kilka uchwyconych zdjęć nieuchwytnej, bardzo ciekawskiej i bardzo towarzyskiej comci:
(razem z towarzyszką, zumi)

klatka wygląda jakby była zardzewiała...hmm..w każdym razie jest koloru złotego :D ojciec próbował ją 'zretrować" xD

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 07:32   
   Zwierzątka: Zoo


Ależ z niej diablątko wyrosło :shock:
Prawie w ogóle blejzika nie widać, boska jest :serducho:
Wymiziaj i wycałuj ją ode mnie koniecznie :tummykiss:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
dimi 



Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Bytom.
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 08:32   
   Zwierzątka: <:3)~~ Zumi, Coma<:3)~~ Ciri, Fuzzy<:3)~~


hmm, na zdjęciach faktycznie, ale w rzeczywistości blazik dość wyraźny. ;P
_________________
Coma&Zumi
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 16:01   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


bardzo przepraszam, nie tu chciałam napisać post, czy ktoś może go usunąć? :roll:
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 22:22   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


Już 7 miesięcy mają nasze ogony z miotu C! :) :serducho: :urodziny:
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 14