Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Półki
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pon Lis 19, 2007 18:42   

Off-Topic:
Chyba, ze ma sie takie grzeczne szczury jak moje i robia kupy do kuwety :P
 
     
Naciol 
twój koszmar senny



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 1511
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 18:59   
   Zwierzątka: trzy czterołapy


Ja miałam takie coś, tylko głębokie.
Nie polecam - po miesiącu wymontowałam. Nie dawałam rady z czyszczeniem - tak śmierdziało, że aż odrzucało... :roll:
Miałam dziurkę w rogu, ale mimo wszystko - jak szczur nasikał i nakupkał, to się robiła mokra maź, śmierdząca jak diabli i nie do wyczyszczenia. Poza tym szczury całe w tym uwalone...
Stanowczo odradzam!
_________________

ze mną: Freya, Mokka, Ąnygsia Qchana WWW

za TM: Thor, Toxic, Rashne, Reggae, Catti-brie, Mii
 
     
Matrix 


Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 343
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 19:09   
   Zwierzątka: Nejka,Cappuccino i kot:)


ojej..:( Bo ja chce na coś zmienić drewniane..ale na coś taniego..Lepiej plastikowe deski do krojenia?:(Chyba,że ktoś mi powie jakim lakierem mogę pomalować(oprócz akrylowego na bazie wody),bo mam pomalowane 5 razy pokostem i niewiele daje - -
_________________
Creo que puedo volar...
------------------------------
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.."
Ostatnio zmieniony przez Matrix Wto Lis 20, 2007 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 23:51   
   Zwierzątka: dobermanka


Moje mają głęboki koszyk plastikowy i garść drewnianego żwirku w nim, wymienianego razem ze spodem, średnio dwa razy w tygodniu. Nie śmierdzi.
 
     
sue 



Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 215
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 06:53   

Cytat:
ojej..:( Bo ja chce na coś zmienić drewniane..ale na coś taniego..Lepiej plastikowe deski do krojenia?:(Chyba,że ktoś mi powie jakim lakierek mogę pomalować(oprócz akrylowego na bazie wody),bo mam pomalowane 5 razy pokostem i niewiele daje - -


Od malowanych drewnianych półek 10 razy lepsze plastikowe deski do krojenia ;)
_________________

Za TM.. : ['] Pestka ['] Zuzu

nobody is perfect. my name is nobody.
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:53   

wczoraj przyszła rogówka ferplastrowa :D wygląda super :) strasznie mi sie podoba.
na dniach jak bede szorować klatkę to ją zamocuję. :mrgreen:
_________________

 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 16:39   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Ja chyba pod choinke jeszcze z dwie zamówie... :P
Kupilam koszyki i teraz będę się z nimi mocować, ciekawe co z tego wyjdzie. :lol1:
 
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 07:37   
   Zwierzątka: ogonki, smok


Moje mają do dyspozycji dwa małe, ażurowe koszyki. Z odchodami radzę sobie tak, że wyścielam dno papierowym ręcznikiem, który zmieniam rano i wieczorem. Jest git, a szczury lubią w nich spać, szczególnie w jednym (bo drugi jest na dole klatki i jest mniej oblegany). Na raz mieszczą się dwa dorosłe (i to z trudem) i czasami zaśmiewam się do łez, jak jedna drugą wywala z koszyka :lol1:
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
Ostatnio zmieniony przez Izabela Śro Lis 21, 2007 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 09:18   
   Zwierzątka: Zoo


Matylda, moje też kupkają do kuwet, ale najwidoczniej koszyczek uznały za kolejną kuwetę :/
Izabela, Twoje szczury nie wynoszą nigdzie tych ręczników :shock: ? Ja też próbowałam wyścielać, i półki i koszyczki, ale zaraz wszystko lądowało w domku lub hamaku :roll:
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Izabela 
zwierzomaniaczka


Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 610
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 16:25   
   Zwierzątka: ogonki, smok


Dziwne, ale nie. No, może raz na jakiś czas im się to zdarza, ale naprawdę rzadko. Inna sprawa, że one mają dużo ręczników we wszystkich domkach - też je wymieniam dwa razy dziennie, przez co niej śpią we własnych sikach. Tak się skubane tego wymieniania nauczyły, że jeśli spóźnię się i na czas im nie wymienię, to wyrzucają wszystkie zasikane ręczniki na zewnątrz domków. Takie są mądrusie :wink:
_________________
u nas legwan Bazyli ; 2 ogonki z Merchowego Pola (Aayla i Ylesia) oraz Paja, Tea, Milka, Ashna, Dela, Nita, Navi, Ktosio, Misia, Gabi, (Celia i Chanel) of Anahata
TM:Gucia, Fela, Mela, Jaga, Vani, Buba (Erato of Zirrael), Blusia (Kiara Rat's Troop), Bonita, Kiva (Electra of Zirrael), Tola, Tanita of Zirrael, Kola, Estelka Merchowe Pole, Klarysa, Elwirka MP, Edgar MP, Rolfik Rattery Rattonia, Jadzia MP, Enya MP, Klemens, Jula MP, Geminia MP, Pela Baltic Rats, Gotika MP, Felisia MP, Karina, Irenka MP, Inka MP, Pola MP, Petra MP, Żytnie Ziarko of Smeagolie, Selonia MP, Zubejda of Smeagolie, Korina, Stefek [*][*] [*]
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 18:04   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Ciekawe czy gdzies mozna dostać taki taras http://www.happyanimals.c...fretka-freddy-2 wygląda o wiele ładniej niż ten szary. :P
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 25, 2007 10:58   

uch, kurka, chyba się będę musiała zakręcić po gwiazdce koło tarasów ferplasta, bo te drewniane półki to masakra jakaś... już są kompletnie zalane i niby jak to doczyścić :/ bleeeeeech.

plastki tysiąc razy lepszy.
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 04, 2007 19:00   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Zamówiłam jeszcze dwa tarasy. Chyba trzy będą akurat w klatce 70x40x80, troche się wykosztuje, ale będą długo słuzyć. :P


Swoją drogą to często w ofercie sklepów internetowych nie ma tych tarasów, a jak się w mailu zapyta to są, dziwne jest to, że nie wstawiają na strony. :roll: Już trzeci raz się z tym spotykam. :P
 
 
     
Natalia 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 993
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:03   

Hm, chyba kupię choć jeden taras Ferplasta...;). Do przyszłej 70siątki.
 
     
polna 
uciekło...



Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 477
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 16:39   
   Zwierzątka: Cola, Tea, Ice, Drań, Padme i dwa psy...


Doszły tarasy, biore się za przebudowe. :twisted:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 11