Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Layla
Śro Lis 25, 2009 19:28
Przygarnij wacika...
Autor Wiadomość
zjawa 



Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 92
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 23:05   
   Zwierzątka: szczurki: Hella, Layla i Kropka


Ha!
Ogłaszam, że dzisiaj zostało zarezerwowanych 3 ostatnich chłopców z 10 którzy byli u mnie na tymczasie!!!! Czary jakieś, bo nawet nigdzie nie ogłaszałam :) ))
_________________
w innym stanie istnienia: Isis (14.08.06) Łatka (28.12.06), Gryzulka (02.04.07), Łatka II ...
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 23:17   

Ale my oglaszamy! :mrgreen: Ja nawet nieswiadomie - ostatnio jedna dziewczyna na dogomanii zobaczyla baner o wacikach w moim podpisie i wiem ze wziela od Ciebie 5 chlopakow! :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
zjawa 



Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 92
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 23:20   
   Zwierzątka: szczurki: Hella, Layla i Kropka


O proszę;) to już wiem jakie czary;)
Ale te 3 dzisiaj zglosila sie do mnie dziewczyna której ponad 2 lata temu pomoglam ze znalezieniem ogonkow - chciała dwóch chłopców -różnokolorowych, ale przecież albinoski są najwspanialsze no i nie można zostawiać jednego samiutkiego :) )))
_________________
w innym stanie istnienia: Isis (14.08.06) Łatka (28.12.06), Gryzulka (02.04.07), Łatka II ...
 
     
Dagus 


Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 139
Skąd: Zduńska Wola/Lublin
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 18:24   Bianka
   Zwierzątka: dwa psy...dwa szczury...


Być może to zdjęcia przekona wszystkich do albinosów :) tez nie chciałam...a zobaczcie jakie cudo wzięłam jakiś czas temu :)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
 
     
falka 
['] ['] ['] [']



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 1957
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 00:32   
   Zwierzątka: kotka Puma


Dagus, :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 15:36   
   Zwierzątka: ogony


Jeziu jaka ślicznota :sirwwt:
Potem urośnie... i też będzie piękna. I taka... wyjątkowa. Wciąż ten przesuwający się łebek mnie powala.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Gość

Wysłany: Pią Paź 19, 2007 23:33   

Sliczna :serducho:

Pamietam jak jeszcze Frania zyla i mama zadzwonila do mnie przerazona ze jej cos jest, zebym szybko przyjezdzala, przyjechalam pytam sie co sie stalo, a mama, ze Frania sie jakos dziwinie bujala :D
 
     
CzarneSłoneczko 



Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: podlaskie
Wysłany: Śro Paź 31, 2007 22:44   
   Zwierzątka: Bardzo Dużo:)


A ja mam dwie! Jakie one sa śmieszne, mówię wam! Jak zobaczyłam owo kiwanie się na boki, to myślałam, ze umrę że śmiechu (co za szczęście, ze wiedziałam o tym wcześniej, bo inaczej to ja bym umierała ze strachu:P)
Wszystkim polecam takie szczurki, jak ktoś za dużo wypije to można mu pokazać, i wyjdzie ze białe myszy widzi (następny krok to już różowe słonie)

A pomyśleć, ze miał być rasowiec i póldzikus. Nie żałuje, co one sa takie fajne że szok. Jak otworzyłam pudełko (jechały z Warszawy w takim pudełku z kocykiem) a tam dwie mordki obok siebie, spod tego kocyka wyglądają i do mnie węszą... Takie dwa klony :D
Ja jechałam z psem. Pies nosa wsadził, one go obwąchały. Zaraz je na ręce wzięłam, zero jakiejkolwiek tremy.
A teraz śpią w misce, bo sa jeszcze małe i się mieszczą. One są z tego ostatniego ogłoszenia, o stąd
Tam zostały ich siostrzyczki, bierzcie je!
A oto One, Krysia i Basia (albo odwrotnie:P)
:) 1:) 2

A tu spanie w misce:


Kuleczki:)
Ostatnio zmieniony przez CzarneSłoneczko Śro Paź 31, 2007 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 31, 2007 22:47   

Jakie blizniaczki! :shock: Strasznie do siebie podobne, zwlaszcza ze na zdjeciach jest jeden i ten sam szczur - to samo zdjecie. :lol1: :wink:

EDIT/
No i sie naprawilo... :? A tak zabawnie wygladalo. :wink: :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
CzarneSłoneczko 



Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: podlaskie
Wysłany: Śro Paź 31, 2007 22:56   
   Zwierzątka: Bardzo Dużo:)


Olimpia napisał/a:
Jakie blizniaczki! :shock: Strasznie do siebie podobne, zwlaszcza ze na zdjeciach jest jeden i ten sam szczur - to samo zdjecie


Ah! Myślałam ze przez przypadek sfotografowałam jedną dwa razy! Tylko ciekawe jakbym się poznała... wiesz, niczego uciąć nie dam, ze na drugim zdjęciu jest druga:D To jest takie w nich fajne, ze nie można ich rozpoznać:D
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:07   
   Zwierzątka: ......


CzarneSłoneczko napisał/a:
To jest takie w nich fajne, ze nie można ich rozpoznać:D
dokładnie ;)
a wiecie jak my poznajemy waciki, Pixi podniesiona do góry po paszkami tylne łapki trzyma szeroko na boki, a Dixi podkula je zawsze pod brzuszek. Poza tym one zupełnie inaczej się zachowują. CzarneSłoneczko, wycałuj białaski słodkie.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:16   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ja tez chcę!
Chcę wistarka z labu., płci męskiej, w wieku 2-6 mies i nie mogę znaleźć ;(
 
     
sue 



Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 215
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:22   

Gorąco zachęcam wszystkich, którzy zastanawiają się nad adopcją szczurków. Tydzień temu przyjechały do mnie cztery interwencyjne albinosy. Są naprawdę wyjątkowi, każdy ma swój charakterek, np Emo jest strasznie ciekawski, a Callisto, jego przeciwieństwo, woli sobie pospać w rurze :) Fitz ma niepohamowaną ochotę na zwiedzanie pokoju, a Gonzo jest łasy na pieszczoty :)

Każdy szczur zasługuje na odrobinę miłości, własny dom i własne stado. Każdy z nas może pomóc..
_________________

Za TM.. : ['] Pestka ['] Zuzu

nobody is perfect. my name is nobody.
 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 19:45   
   Zwierzątka: ......


http://pl.youtube.com/wat...feature=related przypomniał mi się mój filmik z małymi wtedy jeszcze wacikami. :serducho: :serducho:
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
zasadzkas 



Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 1214
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 22:43   
   Zwierzątka: dobermanka


jak były młode, szczupłe, itp. :serducho:
załączam na dogomanię, niech reklamuje waciki:
http://www.dogomania.pl/f...429#post8946429
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 14