Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Layla
Śro Lis 25, 2009 19:28
Przygarnij wacika...
Autor Wiadomość
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 10:57   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Nisia,
Ja już bym żyć bez bałasków nie umiała. Uzależniłam się. Ale dziwne, bo tylko od wacikowych samców. Kocham wielkie białe smoki, tłuste, ciężkie, miziaste kluchy. :serducho:
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 11:26   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ja mam jedną wacikową samiczkę, sklepową. Zawsze podobały mi się albinotyczne zwierzaki, nie miałam nigdy uprzedzeń co do oczu. A moja Becia to moja pupilka, najbardziej rozbiegana z moich bab (no, może Euri szybsza, ale Euri jest o rok młodsza ;) ). Kocham waciki, i marzy mi się kiedyś kluchowaty wacikowy samcol :serducho:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
merch
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 21:28   

No cóż ja jestem wrogiem albinosków w sensie rozmnażania - uważam ,że gen albinizmy to gen wadliwy - ale szczurki ztym genem są tak samo inteligentne , przytulaste i ogólnie jak kazde inne , jeśli więc juz są, to patrzenie na kolor futerka i oczek jest dla mnie niestosowne. Te , które są u mnie na tymczasie były na tymczasie i sa na stałe są CUDOWNE przemiziaste i przekochane a wacik który wywędrował do Izabelli oraz ten który zostaje ze mną na stałe to były największe rozrabiary :)
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 17:20   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


merch napisał/a:
to patrzenie na kolor futerka i oczek jest dla mnie niestosowne

Wybacz, ale ja nie uważam za niestosowne, że albinosy mi się podobają. Sama nazwa wacik wzięła się od ich futerka. Ja nie wnikam w genetykę - nie muszę bo nie rozmnażam swoich zwierząt. Gdybyśmy nie patrzeli na futro to twój banner, merch, miałby napis: "przygarnij szczura" ;)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
merch
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 18:05   

Zdaje sie ,ze mnie nie zrozumiałaś - mój baner jest taki bo tak sie złozyło ,że akurat nie ma chetnych na interwencyjne albinoski - i jest dla mnie niestosowne patrzenie na kolor futra jak szczur w potrzebie , podobnie jak niezależnie jaka ludzka rasa podoba mi się bardziej lub mniej - prawdopodobnie starałąbym się uratować człowieka - gdybym mogła i znlazł się w potrzebie - niezaleznie od koloru skóry. Gdyby zostały same czarne szczurki za pewne banerek krwiopijki miałby hasło przygarnij krecika lub jakoś podobnie.
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 19:02   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Ok, zwracam honor. Aczkolwiek akurat ja nigdy nie kieruję się kolorem, mam zbieraninę najbardziej typowych umaszczeń. Bo mi się podobają :)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 17:01   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


A ja się kieruję kolorem, a co... :P Jestem tylko człowiekiem. Pewnie, że potrzebującego będę ratować bez względu na kolor, ale gdy szukających domów jest wielu i w różnych kolorach, to będę się kierować kolorem :twisted: .
Tak samo jak płcią też się kieruję. :wink:

...a białe kocham! :serducho:
 
     
krwiopij 
członek SPS



Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Łódź/Lublin
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:56   
   Zwierzątka: 2 jamniki, 2 i pół kota + przeróżne podrzutki..


Uwaga, uwaga! Niestety pojawiły się kolejne małe waciki do adopcji. To młode samiczki w wieku 5-7 tygodni, zabrane z laboratorium. Niestety dwie z nich były w ciąży i urodziły dzieciaki. Za kilka tygodni będę więc do oddania mali chłopcy i małe dziewczynki. Pilnie poszukujemy dla nich domów! W tej chwili szczurki przebywają w warszawie, pod koniec sierpnia będą także w Lublinie.

Szczegóły: http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=871

Kontakt: Ania (tel. 693 376 306, gg 6772708, e-mail farasi@op.pl)
_________________

 
 
     
zjawa 



Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 92
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 22:23   
   Zwierzątka: szczurki: Hella, Layla i Kropka


Część samiczek okazało się SAMCZYKAMI i obecnie 10 malutkich chłopców mam u siebie w domu - czekają na adopcję!
_________________
w innym stanie istnienia: Isis (14.08.06) Łatka (28.12.06), Gryzulka (02.04.07), Łatka II ...
 
     
FURIA 


Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Poznań :P
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 23:36   
   Zwierzątka: mam szczurcia i kocura


Ja chciałabym przygarnąc drugiego szczurka, chętnie wezme albinoska, byle był juz oswojony z ludźmi. Chce przygarnąc drugiego bo mój pierwszy szczur (a właściwie szczurzyca -Dżuma ) jest dzika i nieznosi ludzi i dotyku. Słyszałam ze 2 szczur może pomóc w oswajaniu. Przy Dżumie zrobiłam ten błąd ze wziełam ją z zoologa, teraz chce szczurka bezpośrednio od dobrego hodowcy. chce szczurka oswojonego z ludźmi!!! Kolega dla mojej dżumy, który wytłumaczy jej ze jej nie zjem.
Szczurka chce kupic dopiero za jakiś miesiąc bo w tej chwili mam za małą klatke na dwa żyjątka. Musze poczekac na duża klatke i wtedy biore dla Dżumki koleżanke.
Jesli ktoś z was zna jakiegoś odpowiedzialnego hodowce (poznan lub okolice bo nie mam auta) to prosze o jego namiary!!!
_________________
"...a ja wierze, że to co robie ma sens.."
 
 
     
zjawa 



Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 92
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 23:44   
   Zwierzątka: szczurki: Hella, Layla i Kropka


Furia, te albinoski za miesiąc na pewno będą wspaniale oswojone i odchowane - napisz do Ajlii to możesz dostać nawet takie urodzone u niej w domu (czyli dopieszczane od urodzenia).
_________________
w innym stanie istnienia: Isis (14.08.06) Łatka (28.12.06), Gryzulka (02.04.07), Łatka II ...
 
     
FURIA 


Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: Poznań :P
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 00:08   
   Zwierzątka: mam szczurcia i kocura


ok, dziekuje. mam nadzieje ze Ajlii mieszka gdzies w okolicach Poznania. ma ktos do niej moze numer gg?
_________________
"...a ja wierze, że to co robie ma sens.."
 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 00:12   

Kontakt z Ajlii przez pw: KLIK.
 
 
     
martuha
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:43   

witam pisalam w watku wyzej ale narazie zednych zmian.chetnie przygarnelabym 1 samiczke tylko musialby byc transport legnica,polkowice ewentualnie wroclaw.szczury hoduje od 6 lat i jestem posiadaczka jednego szczurka jak narazie.zawsze u mnie w hodowli bylo kilka szczurkow,dlatego chcialabym towarzyszke dla mojej malej aby niebylo jej smutno:)
 
     
Gość

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 20:30   

martuha zadzwon do gryzaj lub ajili. One tu raczej nie zagladaja. :wink:
Powodzenia zycze :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12