Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Internat - trzymanie szczurów
Autor Wiadomość
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 15:21   

moze ta dziewczyna po miesiacu zajmowania sie Negra pokocha szczurki i zdecyduje sie zostawic ja u siebie, jesli tak, ja sie nie pogniewam ;)

no ale zobaczymy, w razie czego jestem i moja propozycja pozostaje aktualna :)
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 16:32   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Zobaczymy, jeszcze do Września trochę czasu. ;]
_________________
 
     
toreadorek 


Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 37
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 18:22   
   Zwierzątka: koty, Buschschwanz Rennmause


a propos internatu, to czy w akademiku, takim studenckim, można trzymac jakieś zwierzęta?? myślę tu przede wszystkim o kocie
_________________
..........................................................................
Ostatnio zmieniony przez Pon Maj 21, 2007 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Elbereth 


Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 136
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 19:46   
   Zwierzątka: szczury, psy, patyczaki


toreadorek, chyba w niektórych można, a w niektórych nie. Byś musiała się zapytać jego mieszkańców, jak to tam wygląda/sprawdzić w regulaminie, albo napisać tutaj, o który dokładnie Ci chodzi, może ktoś z forum się orientuje :roll: .
_________________
Moje ogoniaste słoneczka:
Dziewczyny: Kora, Bella, Nela
Chłopaki: Ferdinand, Kit, Nevis
Po Drugiej Stronie Tęczy: Nora, Vani, Franz
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 14:52   
   Zwierzątka: ogony


Regulamin, regulaminem. Jakoś tak rzadko kto go zna i przestrzega.

toreadorek, przede wszystkim zapytaj mieszkańców, jak jest. Czy administracja/portiernia bardzo się czepia? Czy Rada Mieszkańców nie jest za nerwowa?.
No i tolerancyjny współlokator/ka....

Ale, patrząc na akademiki PW, łatwiej jest mieć zwierzątko w akademiku, aniżeli w internacie.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
toreadorek 


Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 37
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 17:32   
   Zwierzątka: koty, Buschschwanz Rennmause


jeszcze nie wiem, ktory. jesli wyladujew Bydgoszczy(a bardzo bym nie chciala)to w gre wchodza tamtejsze akademiki
_________________
..........................................................................
 
 
     
Fanka Sczurka 


Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 6
Skąd: z Nieba..
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 19:13   
   Zwierzątka: brak zwierzątka :(


ja bym z chęcia przygarneła twojego ogonka ale do Olsztyna jest kuupe drogi.. :( a szkoda..

Pozdrawiam
_________________
Kochająca Gryzonie i nie tylko :) )
 
     
Savash 



Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 19:24   
   Zwierzątka: 5 ciu szalonych chłopaków ^^ pies i koty


A ja właśnie złożyłam papiery na UWM w Olsztynie. U mnie w grę wchodzi tylko wynajęcie mieszkania. Jakbym sie dostała to bardzo chętnie pomogę :mrgreen:
_________________


2004-2006 Szczypulinek - najukochańszy
 
 
     
ukiluki 



Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 44
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 13:35   
   Zwierzątka: ma dwie ogoniaste dziewczynki Czikę i Blu


Lepiej w akademiku niż na mieszkaniu prywatnym , wynajętym.
Po prostu wyposażenie pokoju w akademiku jest skonstruowane wprost idealnie pod szczury. Zazwyczaj jest bardzo mało miejsc za które mogą wleźć i się zkitrać . Mało rzeczy które mogą zniszczyć, a jeśli już to łatwo jest to jakoś podrobić i nikt się nie czepi.
A właściciele mieszkań wynajmowanych przy wyprowadzce tylko szukają powodu do zagarnięcia kaucji ( no przynajmniej w Krakowie )
pozdro
_________________

 
     
krysztalowy_noz 



Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 37
Skąd: Tomaszow_Maz
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 11:40   
   Zwierzątka: psy szczury


Szczerze mówiąc, to mimo iż drożej by wyniosło(zależy od miasta), to wolałabym wynająć kawalerkę i zamieszkać tam z moim zwierzyńcem. Niedługo i ja bd szukała miejsca do zamieszkania, zależy gdzie się dostanę na studia. Poza tym, cenię sobie osobistą przestrzeń, spokój, ciszę, a współlokatorzy niestety by mi uniemożliwiali to wszystko. :-P
_________________
"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego, że są nieme dla je­go tępej percepcj."
 
 
     
ukiluki 



Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 44
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 11:46   
   Zwierzątka: ma dwie ogoniaste dziewczynki Czikę i Blu


oj mylisz się, studia to akademik , studia to ludzie studia to życie ...
wiesz w stadzie (:
_________________

 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 11:47   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


ukiluki, nie każdy się odnajduje w takim życiu. Poza tym, znając niektóre studenckie pomysły na zabawę, nie wiem, czy chciałabym tak trzymać jakiekolwiek zwierzęta jednak.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Czw Sty 10, 2013 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 11:49   
   Zwierzątka: brak


W akademiku może i nie ma problemu z pogryzionym wyposażeniem pokoju (zwłaszcza w tym, w którym mieszkałam - metalowe meble :P ), ale jest problem ze współlokatorami. Kolega/koleżanka z pokoju może nawet uwielbiać szczurki, ale zazwyczaj do czasu pierwszej pogryzionej rzeczy. Tak było też w moim przypadku. Pogryzione kable, ubrania itp. wybaczyć może ogonom tylko właściciel :P
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Entreen 



Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 270
Skąd: Racibórz
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 12:08   
   Zwierzątka: szczury, psies


Albo szczurolubni współlokatorzy :) Przez 3 lata mieszkałam w akademiku. Wprawdzie drugie dziewczę było z wety i miała świnkę morską i królika, które robiły więcej szkód niż moje chłopaki (one poprzegryzały kable, a oni tylko wykopywali jej kwiatki :P ), ale druga już nie była z naszych studiów - a mimo to zaakceptowała ten nasz majdan (a miałam jeszcze myszki i myszy kolczaste!)
Wszystko zależy od ludzi.
Mi nie przeszkadzały zwierzaki w akademcu - bo wszystkie byłyśmy spokojnymi ludźmi, żadnym imprez czy czegoś, a w razie nalotów ludzie z niższych pięter do nas dzwonili i na szybko chowaliśmy do szafek i łóżek zwierzaki (a ukryć taką ilość klatek... na szczurzą, nieskładaną, narzucałam duży obrus i udawałam, że to stolik ;) ) .

Inna sprawa, znajoma mieszkała przez rok w internacie przy liceum we Wrocławiu i tam zaglądali do szafek.
_________________
Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura Cynamon
 
 
     
ukiluki 



Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 44
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 12:09   
   Zwierzątka: ma dwie ogoniaste dziewczynki Czikę i Blu


no moja gryzła tylko buty galowe Jareczka znaczy się bardzo jej guma mokasynów pasowała, potrafiła nawet z szafki pod sufitem go zedrzeć . Ale Jaro był wyrozumiały (:
Mieszkanie samemu na studiach nie jest dobre. Zwłaszcza w pierwszej fazie jakbyście nie mówili ,że was rodzina wkurza, zakazy , nakazy jednak za nią tęsknimy , za domem, za miastem zapachem sosny , ludźmi .
Człowiek tez potrzebuje drugiego do życia (:
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13