Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEM Z OKIEM ?
Autor Wiadomość
karla158 


Dołączyła: 20 Paź 2019
Posty: 2
  Wysłany: Wto Sty 14, 2020 05:26   PROBLEM Z OKIEM ?

Mam 2 szczury niestety z zoologa bo u mnie nie mam gdzie za aadoptowac, kupilam 2 szczurki , lubia sie (nie jestem w stanie napisac ile ma ta 1na pewno mniej niz rok a ta 2 chyba kilka tygodni miala gdy ja wzielam,byla mala i po kilku dniach miala juz ruje to powinno sie oddzielac , jak nie to przepraszam nie znam sie na wieku szczurach) wczoraj bylo wszystko ok , byly na wybiegu i po poludniu 2 szczurzyca pila i jej oczko mnie zabiepokoilo ma sine i spuchniete od oka i konczy sie kolo ucha , pyszczek z prawej strony ma spuchniety przemylam jej rumiankiem i troche zeszla opuchlizna ale sine jest nadal , probuje chodzic ale te oczko chyba jej przeszkadza , w 100% nie jest oswojona ze mna bo sie jeszcze troche boi wchodzi na mnie itp jest plochliwa, zawsze lezala jak byly na wybiegu i lubi spac pod poduszkami a terac czasami na koldre wejdzie polezy chwile i wraca pod poduszki , oddycha normalnie czy to cos powaznego ? Nie skaleczyla sie bo nie ma jak polki na klatce sa z plastiku prety nie wystaja , pomozcie prosze bo sie martwie o nia
 
     
angelus 
garota



Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 2327
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 14, 2020 21:26   
   Zwierzątka: szczurowadła


karla158, Powinnaś ją zabrać do weterynarza, przez internet nic nie poradzimy. Problemy z okiem jej nie powinny przeszkadzać w chodzeniu, za to uraz głowy już jak najbardziej.
Tutaj masz listę polecanych weterynarzy http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=126
Skoro jest duża opuchlizna i dodatkowo problemy z chodzeniem to najbardziej prawdopodobne, że się mocno uderzyła. Proponuję się pospieszyć z wizytą u weta, urazy głowy mogą być bardzo groźne.
_________________
angelusowe aniołki
Zdecydowanie za szybko opuściły ten świat, ale nigdy nie opuszczą mojego serca...
Denga, Dżuma, Sepsa, Ebola, Plaga, Vena, Febra, Xerxes, Yakuza, Coma, Coli

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12