Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miot X Rotta Taivas
Autor Wiadomość
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 25, 2016 20:54   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Okej, z dobrym poślizgiem, ale w obecnym tygodniu uczelnia zawładnęła całym moim życiem i snem, więc niespecjalnie miałam czas ani możliwości odpisywać.
Łobuziątka wyruszą w świat po 03.12, ponieważ z góry założyłam, że tak liczny miot może potrzebować trochę więcej czasu na nabicie odpowiedniej wagi..., ale jak widać po malcach niepotrzebnie, bo wszystkie są tłuściutkie i rozbrykane :D Co do zdjęć... hm, może, acz mam dziką obawę, że będą to zdjęcia głównie uciekających tyłków i ogonów, bo gonitwy z rodzeństwem i zabawa z ręką są wg. dzieci super fajne :P
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Ogoniasta 
<:3 )~<:3 )~



Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 1026
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 20:49   
   Zwierzątka: 11 szczuraskowych piękności :)


Co tu tak cicho?? :P Co tam u rodzeństwa? :)
Xavi ma się świetnie. Ogromna łobuziara :P ale poza tym to największe i najjaśniejsze Słoneczko mamuni :serducho: :serducho: :mrgreen: Żabcia kochana :) Wszędzie jej pełno, skacze i bryka radośnie :) Moje dziecko szczęścia :mrgreen:

Tutaj ze swoją dziką koleżanką :) Xavi puszcza oczko :)
_________________
ODYSEJA spod Husarskich Skrzydeł, DZIKA BERTA, XAVI Rotta Taivas, FREYA, LADY SNOW, ZORRO, VENUS, KARMEL, BONNIE BLUE, MONA, LISA,

W sercu: Meggy [*], Pampuszek [*], Fibi [*], Rossa [*], Vilemo [*], Sasha [*], Celica vel Chunni SunRat's [*], Lexi [*], Seventh Heaven [*], Delicja [*], Izzie [*], Lily [*], Muffinka [*], Foxy Lady [*], Brook [*], Brandy [*], Shandy [*], Lucynka [*], Whisky [*], Bajka [*] Daisy [*], Morelka [*], Impala [*], Tessa [*], Tequila [*], Iliada HS [*], Wydra Serduszko [*], Brie [*], Mary [*]
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 16, 2017 20:28   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Cicho, bo mam nadzieję nie ma o czym szczególnym raportować, poza tym, że dzieciarnia z każdym dniem coraz bardziej wyrasta i szaleje :P

Xavi to się siostry nie wyprze, ma dokładnie taki sam charakter (co mnie niezmiernie cieszy, bo uwielbiam łobuziary :D ). Xipil zawsze wybiega jako jedna z pierwszych na eksplorację terenu, ale spójrz na nią i zacmokaj to biegnie na złamanie karku, coby dać się pomiziać. Bardzo ładnie i szybko wyrosła, ale siostry Xenochicy w tym nie przebiła (Xeno w wieku około 3 miesięcy ważyła 400g, kiedy Xipil 320-330g).
Ach! No i powinnam się chyba w sumie pochwalić... Xena, mieszkająca w Holandii, zdobyła na wystawie BISa i brała udział w kręceniu filmu :D
Braciszkowie na wystawie w Czechach też zaszaleli, Xoramen także wygrał BISa, a Xochipili zajął III miejsce w pointach.

Ogoniasta, koniecznie wymiziaj ode mnie obie jajeczne aguciny :serducho:
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12