Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczur nie oswojony i malutkie szcurki - pomocy!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Brukselka 



Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 21
Skąd: Bruksela
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 20:10   
   Zwierzątka: Tad Cooper, Richard i Gal


Hej,

Zdaję relację z dnia trzeciego: nie jest źle. Były piski i kolejne próby dominacji - pomiędzy Tadziem a Richardem. Poza tym głównie śpią - często Richard przytula Tadka ale ten jest raczej zestresowany i średnio mu się to podoba - a jak nie śpią to wiszą na prętach klatki z nadzieją że je stamtąd zabiorę.


teraz martwi mnie Gal: cały czas w kącie, apatyczny, nie podchodzi ani do Richarda ani do Tadka. Je najmniej i jest najmniejszy. Tadek go zdominował raz a porządnie, a Richard na niego skacze i przypiera do ziemi/ ściany klatki od czasu do czasu. Czy to jest normalna sytuacja? Czy powinnam zainterweniować i malutkiemu jakoś pomóc?


No i chciałabym Was jeszcze prosić o opinię: jutro mam imprezę firmową a mojego męża nie ma w domu na weekend, impreza będzie długa, czy mogę zostawić moje ogonki na ten czas? Trochę się martwię. Dziś mija trzeci dzień kiszenia. Nie chce niczego zepsuć. Dotychczas były non stop pod nadzorem (mistrz organizacji :) ) no ale jutro muszę iść na tę imprezę. Rozdzielić je na czas mojej nieobecności do osobnych klatek? co radzicie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 11