Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Śro Kwi 13, 2016 18:36
Franek i Staś
Autor Wiadomość
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 12, 2016 12:07   Franek i Staś
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce: Franek- kapturek agouti, Staś-black berkshire

3. Wiek szczurów: okoł 6 miesięcy

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: możliwy blablacar

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: zdrowe

7. Charakter, usposobienie szczurów:
Franek-ciekawski,zawsze pierwszy do wyjścia z klatki,jednocześnie bojaźliwy,gdy przestraszy go jakiś dźwięk. Potrafi zębami sprawdzić,czy zbliżony przedmiot nie zrobi mu krzywdy,jednak nie jest to mocne dziabnięcie.
Staś-lubi obserwować z zaciekawieniem, ale jego problemem jest agresja. Na początku pobytu u mnie podbiegał i podgryzał,aktualnie niestety gdy zbliżam się do klatki strasznie fuczy. Wskazana kastracja.
8. Stosunek szczurów do człowieka: jak wyżej-obaj są nieufni, Franka można wziąć ostrożnie na ręce,Stasia niekoniecznie

9. Stosunek do innych szczurów: nie miały kontaktu,więc nie potrafię stwierdzić

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Szczury trafiły do mnie w lutym od osoby,która była jakby DT-miała je przetrzymać do momentu przekazania do domu docelowego. Twierdziła,że nie może ich dłużej u siebie trzymać,bo nie ma dla nich czasu i nie mają wybiegów. Wtedy trafiły do mnie.Gdy dom docelowy dowiedział się,że szczurki lubią łapać za palce-zrezygnował. Były DT rozważał więc kastrację Stasia,podobno miał ją nawet umówioną-miała przyjechać po samca dzień przed,jednak od kilku dni ignoruje moje wiadomości,choć widzę,że udziela się aktywnie na facebooku.
U mnie szczurki miały wybiegi,niestety odkąd Staś ugryzł mnie 2 razy bez powodu,boję się do nich zbliżać, przez co niewątpliwie cierpią. I niestety Franek zaczyna przejmować złe nawyki kolegi. Chciałabym znaleźć im odpowiedni dom,który da im dużo miłości i pokaże,że człowiek nie jest zły. Sama podjęłabym się kastracji Stasia,ale miałam sporo wydatków związanych z operacją mojego szczura i nie wyrobię się finansowo.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie dotyczy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: szczurki są ze sobą zżyte,wolałabym jeden dom

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: ankieta, rozmowa, DOŚWIADCZENIE z agresorami

16. Zdjęcia szczurów:












17. Kontakt: Priv lub gg 11015090
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 12, 2016 12:33   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Kastraty? :-)
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 12, 2016 12:36   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


olgapsiara, napisałam przecież wyraźnie,że WSKAZANA KASTRACJA.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13