Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Mar 07, 2016 17:48
[Łódź] Pomocy! Dom Tymczasowy potrzebny od zaraz
Autor Wiadomość
Marmolada 



Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 00:40   

Hej! :) Czy to aktualne? Ja mogę pomóc, jeśli Twoje szczurki to dziewczyny. Jestem z Warszawy. Mam dwie swoje samiczki. Nie jestem na forum częstym gościem, ale znam forumową Dori - miałam od niej dwa szczurki, możesz ją spytać. Nie chcę żadnych pieniędzy i wezmę je dopóki nie znajdziesz nowego lokum.
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 09:05   
   Zwierzątka: brak


olgapsiara napisał/a:
Oznajmiłam jej to. Myślę, że jeśli na pewno będą to +/- 3 tygodnie to się zgodzi, bo ostatnio miałam DT na 3 tygodnie, a zostały na 3 miesiące. A

Ostatnio na gwałt trzeba było szukać szczurom nowego DT, bo Twoja mama zagroziła, że je wyrzuci z domu. Poczekaj z oferowaniem pomocy aż będziesz pełnoletnia.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 10:00   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Dlatego, że szczury zamiast na 3 tygodnie zostały na 3 miesiące.
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
Alive 


Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 17:44   

Hej, chciałam tylko powiedzieć, że znalazłam już dom tymczasowy dla moich maleńkich. Osoba jest obeznana ze szczurami - sama ma ich kilkanaście :D Jestem bardziej niż zadowolona, dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w tym temacie.
Trochę nie dopisała pomoc ze strony zadeklarowanych użytkowników Alloszczura w dziale o tymczasach w danych województwach - irytuje mnie strasznie kiedy ktoś nie odpisuje mi tygodniami na wiadomość, mimo iż wcześniej był online i wiem, że ją przeczytał. Nie dostałam nawet głupiego "nie". Słabo.
No ale najważniejsze, że tymczas się znalazł. Kamień z serca. :serducho:

PS: w sprawie współlokatorki.. najchętniej bym głupiej łeb ukręciła, cudem się powstrzymuję. Od samego początku marca przeprowadzam się do mieszkania, gdzie żaden osobnik nie będzie już mi (ani szczurkom) przeszkadzał.

PPS: osoba, której powierzyłam maluchy pod opiekę sprzedała mi cynk na temat targów szczurów u mnie w mieście. Myślę, że jak już się uporam z problemami przejściowymi to zawitam na ów targ z zamiarem uratowania kilku maluchów. Wspominałam już, że zakupiłam nową klatkę na dt? W razie czego będzie jak znalazł przy łączeniu. :D
 
     
czartoria 



Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 1341
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 18:10   
   Zwierzątka: Gucio, Bryś, Amorek, psy i rybki


Alive, kupując w takich miejscach nie pomagasz szczurom tylko nakręcasz biznes tym rozmnażaczom :( Lepiej adoptuj
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606
Za TM: Dumbusia, Tchórzyczka, Tentej, Drechu, Tfety, Zygmunt, Borsuk, Sylwuś, Malinka, Maciusiu, Suszi, Sziszunek, Kreciu, Nesti, Abies, Holly, Czili, Liczi, Kofi
 
     
Alive 


Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 16:16   

czartoria, a kto mówi o kupowaniu? :D Zamierzam je tylko pożyczyć na czas nieokreślony. :wink: Podobno zresztą szczury, które się nie sprzedadzą idą na karmówkę dla węży. Chore to wszystko.
 
     
czartoria 



Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 1341
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 17:16   
   Zwierzątka: Gucio, Bryś, Amorek, psy i rybki


Alive, a kto oddaje albo wypożycza towar, którym handluje...
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606
Za TM: Dumbusia, Tchórzyczka, Tentej, Drechu, Tfety, Zygmunt, Borsuk, Sylwuś, Malinka, Maciusiu, Suszi, Sziszunek, Kreciu, Nesti, Abies, Holly, Czili, Liczi, Kofi
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 17:06   
   Zwierzątka: brak


Alive, aktualne?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 17:39   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Już nie. Pani znalazła im domek na pewien czas :-)
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 8