Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszty eutanazji + utylizacja
Autor Wiadomość
nimka 



Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 1652
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 18, 2015 11:25   
   Zwierzątka: Pies, 3 Koty + u rodziców: Kot i Pies


fatamorgana napisał/a:
Powinnam sprostować moją wypowiedz,zbyt szybko przelałam swoje myśli na "papier".Konkretnie chodzi o słowa: lecznice "podciągają"utylizację gryzoni pod zgony innych zwierzaków.
Już tłumaczę-powiedzmy,że zostaje poddany eutanazji i kremacji pies bądz kot,czyli zwierzak który waży ileś tam kg.Do niego "dokładany"jest gryzoń,gryzonie.Waga i tak jest spora.W związku z tym,My nie płacimy za kremację naszego szczura,lecz za samą eutanazję.Wniosek-tak,czy siak zależy to od indywidualnego podejścia danej kliniki.

O, tak... i chyba tylko od tego, niestety :(


W tej samej lecznicy (taka tam lecznica pod domem, która nie zna się na leczeniu niczego), w której orżnęli mnie na 45 zł za utylizację 170g szczura jakoś bez problemu mogli "podciągnąć" pod inne martwe zwierzę ciało gołębia, którego im przyniosłam (martwego już), bo leżał na chodniku 20 metrów od ich lecznicy. Jakoś gołębia mogli dokleić do psa, a tej samej wagi szczura nieeeeeee, bo oni nie przechowują ciaaaaał, nieeeeee, nie ma moooowy. :roll:
_________________
Nasz wątek: [KLIK]
 
     
aniucha0711 



Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Ujście/Piła/Złotów
Wysłany: Śro Lis 18, 2015 19:33   

nimka napisał/a:
W tej samej lecznicy (taka tam lecznica pod domem, która nie zna się na leczeniu niczego), w której orżnęli mnie na 45 zł za utylizację 170g szczura jakoś bez problemu mogli "podciągnąć" pod inne martwe zwierzę ciało gołębia, którego im przyniosłam (martwego już), bo leżał na chodniku 20 metrów od ich lecznicy. Jakoś gołębia mogli dokleić do psa, a tej samej wagi szczura nieeeeeee, bo oni nie przechowują ciaaaaał, nieeeeee, nie ma moooowy. :roll:



Miałam podobną sytuację, tylko, że ze szczurem. W tej samej klinice w której wzięli ode mnie te 120 zł. Przyniosłam 2 siostry do operacji nowotworu. Niestety jednej przestało bić serduszko w trakcie zszywania rany ( oczywiście poinformowali mnie o takiej możliwości, bo ten guz był strasznie blisko tętnicy ). Zapytałam czy mogę zostawić ciałko, odpowiedzieli, że oczywiście, nie ma sprawy i dołażą je do lodówki. Nic za to nie zapłaciłam. A jak przyniosłam Lizaka na uśpienie to wzięli 90 zł za przechowanie i oddanie do utylizacji. Może dlatego, że była sobota? Chociaż nie, bo co to za różnica :|
_________________
Ze mną szczurki: Ugryź, Blix, Ciastuś.
Mąż: Michał
Za TM: Berserker, Urwij, Lizak, Zgredek.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 12