Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Lis 19, 2015 21:01
[Trójmiasto][Warszawa][Kielce]- dwie samice fuzz i dumbo rex
Autor Wiadomość
Cietrzew 



Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 19:41   

W ten piątek 18.09. Potem robię sobie szereg badań na NFZ w swoim mieście, a potem wracam jeszcze do Trójmiasta. Do UK lecimy jakos w październiku, ale pewnie mniej więcej w drugim tygodniu miesiąca-w połowie. Jakby był jakiś transport z Trójmiasta do Poznania w ten weekend to byłoby super.

Zakładam,że najprędzej jedziecie autem z Poznania do UK za kilka miesięcy? :roll:
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 20:19   

Cane, a gdzie Ty mieszkasz i jaka trasa Twoj maz (?) jezdzi do Dusseldorfu (ktory niestety nie jest wcale blisko, ale moze dalabym rade gdzies podjechac pociagiem albo autobusem, np. do Hannoveru)?

Cietrzew, bede probowala cos znalezc. Do/z Poznania w ogole nie jezdzimy, tylko tym razem maz bedzie w poniedzialek odbieral lawete ;) , zeby nia polskie auto przetransportowac z Niemiec do ojczyzny :P . To bylaby znakomita okazja, bo niestety autobusem z Zielonej do mnie jedzie sie bardzo dlugo i pewnie musialabym udawac, ze wcale szczurow nie wioze. A tak moglyby przyjechac razem z klatka i maz tez by z Polski szczurze akcesoria mogl przewiezc, bo tutaj nic nie mamy :o . Nie wiem, jak dlugo bedziemy bez auta... Do UK podrozujemy regularnie, ale samolotem i to glownie Ryanairem (przewoz zwierzat tanimi liniami lotniczymi jest zabroniony), bo to jedyna opcja bezposredniego polaczenia od nas.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Cietrzew 



Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 20:36   

Szczerze mówiąc to ja średnio widzę przewóz szczurów do Ciebie. Nie jestem pewna czy mieszkasz w UK czy w Niemczech :D Najchętniej bym je po prostu oddała komuś na DT w miejscu z którego możesz je zabrać- jeśli sama nie zdążę ich oddać osobiście.

Najlepiej by było oczywiście gdyby chciał je ktoś z Trójmiasta albo miast po drodze do mojego domu.

Trzynastka- czy Ty nie chcesz ich wziąć czy po prostu w tym momencie nie możesz?
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 20:56   

Cietrzew, mieszkam w Niemczech, latam regularnie do UK (i innych krajow tez ;) ) i jezdzilam tez co mniej wiecej 3-4 miesiace do Polski zanim auto nie padlo. Bede w Trojmiescie w listopadzie, ale samolotem, a WizzAir nie zezwala na przewoz zwierzat na pokladzie. Na razie sprobuje znalezc transport do Poznania w ten weekend lub do Zielonej Gory pozniej (meza kuzynka jezdzi z Trojmiasta do lubuskiego, ale nie wiemy jeszcze, kiedy bedzie nastepny "kurs"). Oczywiscie nie chce blokowac dziewczynom adopcji i wycofam, jezeli uznasz, ze to za duzo komplikacji, tak wiec nie czuj sie zobowiazana. Znam realia szukania szczurom domow i zrozumiem :) . Nie wiem, co na to moj maz, bo na pewno bedzie plakac do monitora :P .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 21:03   

Devona, w Gdyni :wink: .

Ale niestety Luby mógłby tylko je przewieźć, z odbiorem natychmiastowym [jeśli dałby się namówić] :(
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 21:10   

Cane, ale ja odebralabym je od razu od niego, musialabys tylko zapytac, jaka trasa jezdzi. Google Maps twierdzi, ze wszystkie prowadza przez Hannover i moglabym dojechac np. na dworzec w Hannoverze (bez samochodu raczej niemozliwe bedzie spotkanie np. gdzies na zjezdzie na autostradzie :( ). Dziewczyny potrzebowalyby tylko transportera, ja musze jak najszybciej wiedziec, ze przyjezdzaja, zeby klatke zamowic :P .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 21:21   

Devona, pogadam z nim jeśli nie załatwicie niczego szybciej - najbliższy zjazd dopiero za miesiąc, więc to raczej opcja awaryjna :roll: .
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 22:21   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Devona, w Warszawie mogę je przetrzymać ile trzeba i podrzucić na jakiś transport do Poznania czy gdzie tam potrzeba, jeśli znajdziecie ;)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 22:26   

mmarcioszka, dzieki bardzo, ale transport z Poznania do Niemiec mam tylko w poniedzialek, wiec marne szanse na przewiezienie ich do Ciebie, a pozniej do Poznania do tego czasu.

A juz znalazlam Royala na ebayu :P .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 22:31   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Devona, zawsze mogą u mnie siedzieć do znalezienia wkrótce innego transportu do Ciebie (ewentualnie mogą czekać do listopada :P ).
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 22:38   

Off-Topic:
mmarcioszka, jak juz pisalam, nie zabiore ich w listopadzie :( - WizzAir
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 23:07   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Off-Topic:
Devona, a! Fakt. Ale może w międzyczasie coś się znajdzie ;)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Cietrzew 



Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:40   

Devona- jesli jestes na 100% pewna to chętnie je zostawię na jakimś tymczasie dopóki nie przyjedziesz. Myślałam,że to takie gdybanie ;) Poniedziałek i Poznań odpada- powiedz tylko w jakim mieście miałabym je zostawić żeby umówić DT jeśli sama nie zdąże Ci ich przekazać. Teraz wyjeżdżam - szczury zostają w Trójmieście- po powrocie za jakiś tydzień sprawdze co z nimi u weta żeby nie było niespodzianek.
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 21:17   

Cietrzew, jak juz pisalam - odbior/transport to jedyny problem. Dlatego tez jezeli znajdziesz zdecydowana osobe, ktora Ci bedzie odpowiadac i mieszka blizej, po prostu wyadoptuj dziewczyny. W ich wieku nie powinny czekac kilku tygodni/miesiecy, az ja znajde rozwiazanie.

Dzisiaj nie udalo mi sie niczego dowiedziec, bo mnie jakas choroba tak zmiotla, ze rano prawie zemdlalam, a pozniej przespalam prawie caly dzien. Mam nadzieje, ze jutro lub pojutrze dam znac, czy mam ten z Trojmiasta transport do Zielonej i kiedy.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
Miqchi 


Dołączyła: 20 Wrz 2015
Posty: 0
Skąd: Malbork
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 14:55   
   Zwierzątka: Yumi


Witam!
Od wielu tygodni poszukuję szczurków do adopcji w okolicach Trójmiasta, a tu taka niespodzianka! <3 Jeśli dziewczynki jeszcze nie są zarezerwowane, lub jeśli nie znalazły jeszcze domku, to bardzo chętnie je przygarnę. Transport nie jest potrzebny, ponieważ mieszkam naprawdę blisko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13