Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[STADO] Kopulacja w stadzie między szczurami jednej płci
Autor Wiadomość
kasia2406 


Dołączyła: 05 Lut 2015
Posty: 100
Skąd: spod Wrocławia
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 12:11   
   Zwierzątka: NIE MAM NO!


Bardzo przepraszam za odświeżanie wątku . Nie musicie odpowiadać bo poczytałam troszkę tutaj o tym :)
_________________
IDŹCIE BO !
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 22:32   

Mój niewykastrowany szczur molestuje wykastrowanego. Na wybiegu łazi za nim, dominuje, przewraca na plecy, a przy tym maniakalnie zagląda pod ogon, dosłownie chodzi za jego tyłkiem, nie jestem pewna, ale chyba też liże po penisie. Prób kopulacji jednak nie zauważyłam. Widać, że drugi szczur jest tym zachowaniem zdenerwowany, ucieka, ale nie ośmiela się bezpośrednio sprzeciwiać alfie. Trwa to już od paru tygodni, praktycznie od kiedy się poznali. O co chodzi, czy to jest normalna forma dominacji?
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 22:38   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Senthe, pewnie jest silnie naładowany hormonami i trochę zdezorientowany. Na pewno to nie jest nic dziwnego, ale może być uciążliwe dla Pixa.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 23:44   

No trochę wygląda jak "wtf wtf co to za nowy rodzaj istoty gdzie twoje jądra pix o co chodzi wtf" :lol: . Mam nadzieję, że mu przejdzie w końcu. Co ciekawe zachowuje się tak wyłącznie na wybiegu, w klatce daje sobie spokój.

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2017 12:39 ]
Hmmm... teraz z kolei Solkan gwałci Pixa (biedny Pix nie ma lekkiego życia jednak), ale co mnie w tym interesuje, to fakt, że zawsze, gdy akurat postanowi go ganiać i molestować, wydaje przy tym głośne gruchanie. Brzmi to jak problemy z oddychaniem i byłoby niepokojące, gdyby nie fakt, że pojawia się tylko w tym kontekście. Spotkałyście się z czymś takim?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12