Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[STADO] Kopulacja w stadzie między szczurami jednej płci
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 11:44   
   Zwierzątka: ogony


Asaurus napisał/a:
Syfon raczej nie tryskał takim intelektem na lewo i prawo...

:)
To widać, był atrakcyjny bardzo :)
Koniec offa.

Chyna napisał/a:
Haha, a czy mogłabyś przybliżyć, o ile nie jest to dla Ciebie krępujące, jak ów "wykład" wyglądał?

Well, to było dawno temu...
Po przyjeździe Alifek był bardzo dziki, więc nie puszczałam go na podłogę (bo bym go w życiu nie złapała). Siedział na półkach.
Raz chciałam zobaczyć, jak na tych półkach wyjdzie z Henią. A ta na widok Alifka (bez jajek od miesięcy) dostała mega rujki. Samiczka w rujce ustawia sie do samca tyłem i podnosi dupkę. Więc zrobiła tak i Henia. A tutaj zero odzewu. Więc ta sie obróciła, sadząc z ustawienia szczurów "cos tam" nagadała na tych ultradźwiękach, po czym spróbowała jeszcze raz się ustawić tyłem. I tak do skutku. Za jakimś kilkunastym razem Alifek zaczął ją "tam" wąchać. I nic więcej. Henia niezadowolona odwróciła się znów do niego i kontynuowała wykład. Za którąś kolejną próbą Alifek wszedł na nią. Ale idiota wszedł wszystkimi czterema łapami :) Potem skończyła się rujka, Henia nie była zadowolona.
Za następną rujką poprawiono, Alifek zatrybił o co chodzi.
A po połączeniu chodził od panny do panny, wąchał je "tam" i sprawdzał, która ma rujkę. I był zawiedziony bardzo, gdy nie miała żadna...
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 27, 2007 13:33   

Asaurus napisał/a:
(...)ale Syfon raczej nie tryskał takim intelektem na lewo i prawo...




Asaurus napisał/a:
(...) a mądry samiec dominujący wie, że więcej uzyska czasami ustępując.


Mądry samiec dominujący Frankie był aspołeczny i musiał czasem łapą walnąć w budę jedną i drugą, co by zdobyć posłuch. Mądry samiec dominujący Frankie zabierał żarcie i chował jak chomik. Inni nie ważyli się mu podskoczyć. Mogli się tylko bronić iiikaniem i podnoszeniem łapek i wystawianiem ząbków.
I mądry samiec dominujący wielce się zdziwił, gdy pojawił się Oli wielkości zapałki i zaczął: "Kłi, chodź kolego się ooobawić, kłi, no chodź posssarpię cię trochę".
Najpiękniej facjatę Frankiego z tamtego czasu, a czasami jeszcze z teraźniejszych, gdy Oli mu włazi na łeb dosłownie, wyraża:

Mruży oczy i zezwala czterokrotnie mniejszemu Oliemu miziać się na wszystkie strony.

Czasami, gdy razem leżą Oli leżąc na boczku kontrolnie podnosi nóżkę, co by "kolega" Frankie go o domek nie rozklapcił, gdy ten się myje.

I jeśli o nich chodzi nie widziałam jeszcze prób "nasiadania" - no chyba, że można powiedzieć, że Oli na Frankiego. Ale to jak jeździec na słoniu.

Za to Kuodzio dziś znowu coś kombinował. B)

[ Dodano: Wto Mar 27, 2007 13:36 ]
Nisia napisał/a:
(...)
Raz chciałam zobaczyć, jak na tych półkach wyjdzie z Henią. A ta na widok Alifka (bez jajek od miesięcy) dostała mega rujki. Samiczka w rujce ustawia sie do samca tyłem i podnosi dupkę. Więc zrobiła tak i Henia. A tutaj zero odzewu. Więc ta sie obróciła, sadząc z ustawienia szczurów "cos tam" nagadała na tych ultradźwiękach, po czym spróbowała jeszcze raz się ustawić tyłem. I tak do skutku. Za jakimś kilkunastym razem Alifek zaczął ją "tam" wąchać. I nic więcej. Henia niezadowolona odwróciła się znów do niego i kontynuowała wykład. Za którąś kolejną próbą Alifek wszedł na nią. Ale idiota wszedł wszystkimi czterema łapami :) Potem skończyła się rujka, Henia nie była zadowolona


Muchachacha...... ROTFL!!!
 
     
Nymphadora 


Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 1
  Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:28   Sprawy damsko-damskie(zabawy, wojny)
   Zwierzątka: 2 ogonki: Sandra & Dora(Nymphadora)


Od 3 tygodni mieszkają ze mną 2 nowe szczurki. Tak, miałam już wcześniej te zwierzątka, więc powinnam się domyślić rozwiązania mojego problemu, ale problem w tym że nigdy nie miałam więcej niz jednego szczura.

Problem polega na tym, że od pewnego czasu zauważyłam, że jedna z moich dziewczyn po prostu... bierze drugą od tyłu. Jestem pewna że to samica, a jednak zachowuje sie jakby chciała odbyć kopulację z drugą panienką. Czy to normalne?? Czy może trafiły mi się szczurki- homo??

Przeniosłam do odpowiedniego działu. Kluska
Ostatnio zmieniony przez Kluska Pon Mar 26, 2012 12:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:54   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Nymphadora, wszystko jest najzupełniej normalne, pewnie jedna z samic miała rujkę. To u szczurów norma i u samic, i u samców 8)
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
natka-100 
szczury na Wyspach



Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: UK
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 22:58   
   Zwierzątka: szczurki2


Ja w podobnej sprawie, wydaje mi sie ze to tez rujkowe zachowania, otoz:
mam dwie samiczki i wiadamo co jakis czas na zmiane maja rujke ale ostatnio zauwazylam ze podczas niej jedna szczurzyca ciagnie druga dosc mocno za futerko i doslownie przeciaga ja po calej klatce. Mysia-ta ciagnieta, nie wyrywa sie za bardzo, troche piszczy, no ale skonczyla z calkiem sporym kawalkiem wyrwanej siersci. Generalnie staram sie nie ingerowac w ich gierki ale troche mi ciezko patrzec na targana Mysie. :cry:
Czy ktores z waszych samiczek tez tak maja?
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 00:17   

natka-100 napisał/a:
co jakis czas na zmiane maja rujke
samica szczura ma regularną ruję co 3-4 dni, to, że nie zawsze widać, nie oznacza, że nie ma ruji.
Samice różnie się zachowują w tym czasie, czasem są bardziej agresywne, "porywcze". U mnie Juko tak się zachowuje i raczej nic z tym nie zrobisz. Karcenie nie ma sensu, a środki uspokajające są nie na miejscu.
 
     
natka-100 
szczury na Wyspach



Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: UK
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 14:21   
   Zwierzątka: szczurki2


jak napisalam ingerowac nie zamierzam w jakikolwiek sposob, przeciez to ich natura, tylko az szkoda patrzec czasem...
ale dobrze wiedziec ze Moje nie sa jedynw w targaniu sie po klatce :mrgreen:
dziieki
 
 
     
Bernadeta
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 19:19   

Moja Fiki w takich dniach ciągnęła Miki za ucho nie dając jej spać,rzeczywiście było ciężko na to patrzeć.
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 21:41   

ja tam czasem klasnę, jak widzę, że jedna drugą zbyt mocno przydusza i mam chwilę spokoju....
 
     
irmina85 



Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 41
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:21   
   Zwierzątka: Sasza, Milka, Misza


to mój pierwszy post na tym forum..
ale właśnie znalazłam temat pasujący do moich dwóch samiczek..
mam je od prawie 3 tygodni, ale właśnie od dwóch dni widzę, że Hella namiętnie szarpie Łatkę, nie wiem czy to tylko kwestia rui, czy jakiejś dominacji, bo też jak są w klatce obserwuję, że Hella iska Łatkę (w innym poście czytałam, że to dominujące szczury iskają)
zastanawia mnie też, dlaczego początkowo (przez 1 tydzień) Łatka była bardziej odważna i to za nią chowała się Hella, a teraz jest zupełnie odwrotnie..
Łatka stała się wycofana i nawet nie zaczepia Helli, no i zawsze to Hella "wygrywa" sparingi
_________________
za TM
Śnieżka (09.2005r. - 12.2007r.)
Hella (1.11.2008r. - 21.10.2010r.)
Inka (5.10.2010r. - 24.01.2012r.)
Łatka (1.11.2008r. - 1.05.2012r.)
Delicja
 
 
     
Bema 



Dołączyła: 26 Lip 2008
Posty: 2783
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 11:10   

Iskają się, przepychają, nie martw się to wszystko całkiem normalne! irmina85, u mnie też sytuacja się zmieniła - to szczuplejsza Mania okazała się po jakimś czasie tą o silniejszej pozycji, zresztą pozycja w stadzie nie jest stała, może się zmieniać, moje sparingi też teraz wygrywa Mańka, choć to wydaje się niewiarygodne porównując ich postury ;)
 
     
Jira 
bura suka



Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 9
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 08:11   Re: Zabawy damsko-damskie

Nymphadora napisał/a:


Problem polega na tym, że od pewnego czasu zauważyłam, że jedna z moich dziewczyn po prostu... bierze drugą od tyłu.



U mnie się to samo dzieje.... I to już nawet nie sporadycznie, co jest nieco żenujące przy gościach...
Dodam że takie pomysły ma tylko ta młodsza... Możlie że jak będzie starsza to się nieco uspokoi??
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 08:14   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Rany, to są zwierzęta, co tu może żenować? :roll:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 08:20   

no dokładnie, co w tym żenującego? :roll:

trzeba było się dokształcić wcześniej, zanim się wzięło szczury...
bo takie zachowanie jest całkowicie normalne i nie radzę łudzić się, że to 'przejdzie z wiekiem'. moje samice półtoraroczne nadal dobierają się do koleżanek z taką samą radością jak wtedy, gdy były młodymi siksami.
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 08:44   

Moj mlodszy swietej pamieci samiec tez probowal starszego brac od tylu. Niestety byl za maly i nie dosiegal, a poza tym zawsze dostawal becki :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12