Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Sob Sty 10, 2015 19:23
Szczecin - 5 młodych samców szuka dobrych domków (5 tyg)
Autor Wiadomość
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 16:02   Szczecin - 5 młodych samców szuka dobrych domków (5 tyg)
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


1. Liczba szczurów do oddania: 5

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: ur. 02 grudnia 2014

4. Miasto: Szczecin, adopcja wyłącznie w Szczecinie i okolicach. Wyjątek: osoby polecane poprzez doświadczonych forumowiczów -wtedy mogę oddać do innych miast.

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: zdrowe

7. Charakter, usposobienie szczurów: łagodne, ciekawskie, oswojone, radosne, rozbrykane jak to dzieci :wink:

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazne, łagodne, chcą się bawić, lubią "podgryzać" za palce :wink:

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazne

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: --

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: szczurki niespodziewanie urodziła jedna z dwóch samic, które wzięliśmy ze sklepu, teraz wiemy, że to samo zło, aczkolwiek, może uratujemy dzięki temu te 5 maluszków, które mogłyby w sklepie pójść na karmę :(

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy bo to sami chłopcy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Oddaję tylko po 2-3 szczurki na raz, chyba że osoba adoptująca ma szczurka w podobnym wieku, z którym maluch będzie mógł się bawić (wtedy mogę pojedynczo wydać).

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: chciałabym znać warunki jakie przyszły właściciel ma do zaoferowania dla szczurków, z chęcią zobaczę ich nowy dom, jeśli to możliwe, bardzo bym chciała też raz na jakiś czas dostać zdjęcie na maila jak się miewają chłopcy. Szczególnie chciałabym oddać szczurki osobom, które mają/miały szczurki (ze strachu, żeby nikt ich nie wyrzucił jak mu się znudzą).

16. Zdjęcia szczurów: Zdjęcia wszystkich szczurków pod tym linkiem: https://plus.google.com/photos/105626361684616096500/albums/6100529882438189601?banner=pwa



17. Kontakt: pw lub email ela-szymanska@hotmail.com

18. Kilka słów o szczurze: są przesłodkie, żal nam się z nimi rozstawać, są socjalizowane, więc do człowieka są przyzwyczajone od pierwszych chwil życia, a ich mamusia pozwalała od początku brać je na ręce, karmiła i opiekowała się nimi wspaniale, jestem z niej dumna, że tak wywiązała się ze swojej roli, pomimo tego, że sama była młodziutka jak je urodziła.

Szczurki są tzw kapturki, dwa szaro białe, jeden czarno biały, dwa dumbo brązowo białe w tym jeden dumbo ma kręconą sierść. Są cudowne :serducho:
Ostatnio zmieniony przez ela Nie Sty 04, 2015 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 16:27   
   Zwierzątka: królinka i szczury


ela, dodaj zdjęcia chłopaków, to bardzo ułatwia znalezienie domów ;)
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 18:31   
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


W opisie dodałam linka do wszystkich zdjęć szczurków, jednak tutaj dodam i opiszę je numerami gdyby ktoś chciał rezerwować.

M1 biały z szarym kapturkiem i szarym paskiem na plecach

M2 biały z szarym kapturkiem i kreseczką na pupie

M3 biało czarny kapturek z czarnym paskiem (taki jak mamusia)

M4 biało brązowy kapturek uszka dumbo

M5 biało brązowy kapturek uszka dumbo identyczny jak M4 tylko ma kręconą sierść

Zdjęcia robione dzisiaj, chłopaczki we wtorek kończą 5 tygodni

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

 
     
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Śro Sty 07, 2015 20:21   
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


M1 i M3 znalazły już domek :)

Do adopcji polecają się nadal M2 oraz M4 i M5
_________________

 
     
Wiewiórka 



Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 9
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 00:48   

Czy maluchy do oddania są dalej aktualne ? : D Szukam dwóch chłopaczków :)

Jeśli mogła bym prosić o zaklepanie ich i jak najszybsze skontaktowanie się z tobą ;3
Interesuje mnie M2 i jeden dumbo. Obojętnie, i tak będę kochać i miziać. Może dwójka która lepiej się ze sobą dogaduje? Wedle uznania.
Napisz do mnie na telefon, lub zadzwoń, albo odzwonię, lub skontaktuj się ze mną na skype (syaan.dei) zdjęcie z papuzią, tylko tak mnie można ostatnio złapać :D
_________________
''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh
Ostatnio zmieniony przez tgategav Nie Lip 08, 2018 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 11:06   
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


Pozostała trójeczka jest zarezerwowana.
_________________

 
     
Wiewiórka 



Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 18:07   

Ojejku, no trudno, w takim razie niech im się wiedzie :D (szybko jak na 4h od mojej odpowiedzi ;)
_________________
''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh
 
     
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 19:01   
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


Wiewiórka, pisałam do Ciebie wiadomość dzisiaj o 10 rano z pytaniem czy chcesz jednego szczurka bo mam chetną parę która miała wziąć dwa szczurki, ale że smutno zostawić jednego osamotnionego to po przedyskutowaniu sprawy postanowili adoptować 3 jeśli nikt nie jest chętny na 1.

Dlatego napisałam, że już są zarezerwowani, żeby nowe osoby do mnie nie pisały, ale nie odpisałaś w jakim wieku masz szczurka? Może moja wiadomość nie doszła, sama nie wiem, ale mam w skrzynce Wysłane tą wiadomość i czekałam też na Twoją odpowiedź.
_________________

 
     
Wiewiórka 



Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 19:31   

Ogólnie to nie było mnie dziś w domu od 10 do 16 bo pracuję więc nie byłam ci w stanie odpisać na tę wiadomość, liczyłam raczej na wiadomość na telefonie, gdyż na forum nie siedzę 24/7 :) no trudno, przecież mały będzie miał dobrze :) Ogólnie byłam zainteresowana dwoma szczurkami, bo nie mam aktualnie już żadnego stadka. Może innym razem, albo gdzie indziej znajdę ogonki.

Trzymam kciuki żeby małym było dobrze ;3

Sprawdziłam skrzynkę, nigdzie nie mam żadnej wiadomości od ciebie.
_________________
''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh
 
     
ela 


Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 10
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 10:55   
   Zwierzątka: dwie szczurzyce + 5 młodych


Wiewiórka, Przepraszam pomyliłam Cię z inną osoba, z forum, która napisała do mnie tutaj na forum na priv, i ona właśnie pisała o jednym szczurku, myślałam, że to Ty, ale pomyliłam się, przepraszam raz jeszcze za zamieszanie, a szczurki zarezerwowane, dzisiaj ma po nie przyjechać osoba, która może zabrać całą 3

edit:

Wszystkie szczurki znalazły już kochające domki, dziękuję za zainteresowanie i pomoc :)
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14