Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Wto Cze 09, 2015 21:55
Psiaki XX
Autor Wiadomość
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 23:11   

Ehh dzisiaj mi puściły nerwy i suka dostała po dupie za zlanie się kolejny raz na kanapę. Żeby jeszcze to było po długiej przerwie między spacerami ale nieeee dosłownie 20 minut po siku na spacerze odlała się znowu na półkę za kanapą. I na swój materac a 20 minut potem na miejsce po materacu. Wszystko w ciągu godziny po spacerze. W całym domu wali moczem psim :evil: Parkiet już wyskakuje od tych siurów, kanapa wali tak że chyba ją wywalę a była kupowana pół roku temu :/ Wiem że młoda potrafi wytrzymać bo jak zostaje 7 godzin w klatce to sucho, a potem jest luzem na mieszkaniu, wychodzę z nią co dwie godziny a i tak naświni. Mam załamkę dziś, jestem przemęczona pracą, umęczona dwoma psami i ciągłymi spacerami a w perspektywie mam jeszcze dwa tygodnie siedzenia z nimi w domu. Oszaleję ;(
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 23:38   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Sorgen dalej w tamto miejsce co musieliście zabezpieczyć? Potrafią worki na pchły wkurzyć człowieka mocno :glaszcze: Trzymaj się i głowa do góry - nauczy się wyrośnie i będzie spokój.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 08:28   

No dokładnie tam, zabezpieczenia pokonuje jak się uprze :roll: Nie mogę się doczekać weekendu bo wywożę małego trolla do hodowli :twisted: Lubię ją, nawet już chyba kocham trochę ale cholerka już wiem czemu nie chciałam szczeniaka tylko podrostka :roll:
Do tego się martwię bo goni za ogonem a to duży problem u bulli. Goni jak jest znudzona lub nakręcona :?
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 13:05   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Sorgen dla mnie też okres szczenięcy też nie był taki cudowny jak to ludzie się rozczulają nad posiadaniem takiej małej kluski. Owszem słodkie to to jest ale kojarzy mi się tylko z sikami i gównami w chacie, rozwalonymi rzeczami :P Dlatego kolejny plus tego miotu - odbiór szczyla na początku lipca czyli wywalanie młodzieży na ogród na 3 miesiące jak nic - mocno to przyspiesza naukę lania poza domem w moim przypadku.

Czytałam o różnych paskudnych odchyłach u bulw - kiedyś w ogóle nie byłam świadoma, że tak często się to zdarza - więcej się mówiło o konsekwencjach 'białego'. Jeśli dobrze pamiętam to w książce 'Pies który kochał zbyt mocno' jest trochę o tym.

Btw.
Nessie jest 100% burkiem podwórkowym - młode ziemniaki mają większe powodzenie jak mięsne kości. Oczywiście znów łajza głodowała 2 dni, przeszła na normę żeby znów zacząć żreć jak porąbana (czyt. pół kilo indyka na jeden posiłek). Oczywiście zaraz jej przejdzie zanim waga skoczy w górę więcej niż 200 gramów.

Wczoraj maluchy pierwszy raz podreptały za szarpaczkiem :serducho: :serducho: :serducho: Bardzo ciekawa jestem co z tego wyrośnie. Dwie dziewczynki wyglądają jak kosmitki (po tatusiu) :P Powoli widać które są krótkowłose a które będą miały ciut futerka. Ciekawa jestem jak koszmarnymi maszynkami do pracy będą. Tu pół siostry i wyobrażenie jak cenny w UK jest pastuch http://www.fginsight.com/...epdog-sale-3594
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
katasza 


Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 826
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 23:59   
   Zwierzątka: pies#szczur


Ja lubię szczeniaczki do 3-4 miesiąca bo wtedy to to takie słodkie że i gówna i siki można wybaczyć. Po 4 miesiącu zaczyna się dramat i trwa do roku, wrrrr.
Mój szczeniak był grzeczny ale lał i srał po mieszkaniu do 11 miesiąca życia, masakra.

Chyba widzę pierwsze efekty kastracji, psy od paru dni nie były na porządnym spacerze, bo w pracy byłam, wczoraj chciałam je wybiegać ale jak dochodziliśmy nad staw to zaczeło lać i wróciliśmy..no ale do rzeczy.
I wczoraj i dzisiaj zauważyłam, że Blues mimo nadmiaru energii próbuje ją rozładować w pozytywny sposób, dzisiaj na spacerze lazł przy nodze z miną 'aaa poróbmy coś bo zwariuje' albo zaczepiał Froda do zabawy, gdzie jeszcze 2 tygodnie temu bez spaceru wiecznie próbował Froda atakować i wychodził na osiedle z nastawieniem pt 'zabije wszystkich którzy staną mi na drodze'.
Myślę że jeszcze troche pracy nad jego móżdżkiem, jeszcze trochę hormonów mu zejdzie i wyjdzie na porządnego psa ;)
_________________
"Zarozumia?o?ci? oraz bezczelno?ci? cz?owieka jest mówienie, ?e zwierz?ta s? nieme, tylko dlatego ?e s? nieme dla jego t?pej percepcji. " Mark Twain
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 21:14   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


katasza, super, trzymam kciuki. :) :kciuki:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 07:24   

My spędziliśmy noc z Coma u hodowcy, Coma ustawiła sobie swoja matkę i babcię w 10 minut :roll:
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 10:19   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Sorgen, no to ładnego diabełka macie :D

A ja oszalałam. Psa nie będzie w tym roku, a ja już kminię nad imieniem, oglądam puchate kocyki i ogólne wariactwo uprawiam :lol: Chcę szczeniaka!
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 12:40   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Lavi, łączę się z Tobą w tym wariactwie. :lol: Jeszcze nic nie wiem, a imiona już obmyślone, obroże i smycze obejrzane, miejsce w mieszkaniu wygospodarowane. Szaleństwo. :lol:
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 13:20   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


olus_165, to chyba najfajniejszy moment z planowania psa :D Ja już nawet treningi obmyśliłam, w zeszyciku sobie pozapisywałam jak wygospodarować czas na dwa oddzielne treningi dla dwóch psów. Szaleństwo :DD
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 22:57   

Wiecie, tak mi przyszło do głowy...

Przygotowywania do nowego, wyczekanego i wymarzonego psa to trochę jak oczekiwanie na dziecko... Tylko nauka nie sikania na podłogę łatwiejsza :lol: .

Żeby nie było, piszę to jako matka, i to ciężarna na dodatek :twisted:
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Nie Cze 07, 2015 23:02   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Trochę Maszy spacerowo po okolicy i z jej ukochanym kotkiem :) :
https://www.facebook.com/...211?pnref=story
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Cze 08, 2015 09:41   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


japro nienawidzi momentu kiedy planuję i gdybam. Zanim pojawiła się Nessie w domu już była pełna wyprawka plus "zapas" jak to nazywałam :D "Bo jak będzie większa to tooo się przyda...".

Teraz znowu mam bicie na głowę i kupowałabym po prostu po pachy rzecz dla szczeniaka. Ale już parcie jest mniejsze - do dzisiaj mam prawie nietknięte rzeczy po Nes plus fakt, że wyprawka będzie bycza ;)

limomankawidziałam fotki na fb wczoraj :D i puma na drzewie hehe

W ten weekend były duże zawody pasterskie ale o tym napiszę na funpage'u Nessie - jak ktoś będzie chciał poczytać to zapraszam - tu nie będę zaśmiecać.

Przy okazji zawodów miałam w końcu okazję wymacać szczyle które już teraz częściej wychodzą i poznają kawałek świata. Są małe, śmieszne i piszczą :mrgreen:
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 18:38   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Pojutrze na 20 idziemy na pierwszy trening agility - mam radochę, nie mogę się doczekać :mrgreen:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 18:41   

Mao zazdroszczę... Z Kudłatą też ćwiczyłam, ale niestety to już starucha i to po poważnych kontuzjach łap - już nie możemy ćwiczyć :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13