Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: limomanka
Pon Lut 23, 2015 12:54
[Warszawa] Dwóch 3 - miesięcznych panow do adopcji
Autor Wiadomość
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 17:21   [Warszawa] Dwóch 3 - miesięcznych panow do adopcji
   Zwierzątka: szczur(y), koty


1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: 3 miesiace

4. Miasto: Warszawa
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: tylko grzecznościowy

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: dumbo diluted platinum ma strupki - już zakroplony biomectinem, oczywiscie do powtórki. Drugi chłopak czysty acz też zakroplony

7. Charakter, usposobienie szczurów: dumbo diluted platinum nieco wystraszony na razie, balck fuzz ciekawski i z typowym fuzzim adhd

8. Stosunek szczurów do człowieka: lekko wystraszone ale mają zadatki na miziaki

9. Stosunek do innych szczurów: mieszkali w większej grupie samcow w hodowli karmowej - więc bezproblemowy

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: pochodzą z hodowli karmowej, oddane przez jej właścicielkę do wyadoptowania

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: pochodzą z hodowli karmowej, oddane przez jej właścicielkę do wyadoptowania

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: n/d

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: oczywiście lepiej by dla nich było jakby poszli razem, ale jeśli ktoś ma odpowiednie stado mogę przemyśleć rozdzielenie

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: tak jak w przypadku moich maluchów z rodowodem - dostępne do zapoznania się >>TU<< (oczywiście poza warunkami dotyczacymi opłat i rodowodów) Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia - będę je zbierać przez minimum tydzień i po tym czasie wybiorę najlepszy wg mnie dom.

16. Zdjęcia szczurów:

black fuzz



dumbo diluted platinum



17. Kontakt: zirraelrattery@gmail.com

18. Kilka słów o szczurze: Włascicielka hodowli karmowej czasem miewa ulubione szczury, których jej szkoda usypiać i sprzedawać na karmę. Wtedy oddaje je do adopcji. Zazwyczaj są początkowo nieco wystraszone ale szybko przekonują siędo człowieka. Nie są agresywne a wyrastaja na fajne miziaki.
_________________
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 18:37   

Omatkobosko :serducho:
_________________


 
 
     
szlajfka 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 417
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 23:19   
   Zwierzątka: szczurzaste


Chciałabym łysola, jeśli się załapię :) . Jeśli potrzebna ankieta to doślę jutro.
_________________
Moje kluseczki :)

Przy mnie: Rubin wymarzony, słodki królewicz, Fiołek mały świrek z własnym pomysłem na życie
W szczurzym niebie: Niuniuś naleśnik, Lukrecjusz nerwusek, Diana moja dostojna królewna, Iskierka ta, która miała prześcignąć śmierć...:(, Kropeczka jedwabna dama, Ącek szalona dusza, Leon autystyczny i zagubiony w zawiłościach życia, Stefan męczennik, który stoi w kącie
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 23:31   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


osoby które już kiedyś wysyłały mi ankietę wystarczy że przyślą ze dwa zdania na maila
_________________
 
 
     
zirrael 



Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 828
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 12:45   
   Zwierzątka: szczur(y), koty


Przeanalizowałam wszystkie propozycje domu dla chłopców. Wśród wszystkich zostały 3 praktycznie identyczne pod względem warunków i moim zdaniem wszystkie 3 godne polecenia. Ponieważ było mi trudno podjąć ostateczną decyzję zadecydowało losowanie. Osoby, które w ich sprawie do mnie pisały zostały powiadomione mailem. Myślę że temat można zamknąć.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13