Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Sty 08, 2015 23:37
Przyjmę starszą damę lub kastrata. Wrocław
Autor Wiadomość
alinak 


Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 0
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 18:20   Przyjmę starszą damę lub kastrata. Wrocław
   Zwierzątka: szczurzyca Misha


Niedawno odeszła od nas koleżanka mojej Mishki, 6 stycznia mała przyjedzie ze mną do Wrocławia.
Misha w lipcu skończyła 2 lata, ze względu na jej wiek szukam szczura w podobnym przedziale. We Wrocławiu czeka na szczurki niższa klatka, bardziej odpowiednia dla staruszków. Mimo wszystko moja Misha jest dość rezolutna i wesoła, niezależna, nie da się rozstawiać po kątach, ostatecznie jednak przyjmuje uległą postawę w stadku.
Z klatki, w której szczurki będą mieszkać wcześniej korzystały dwa samce, nie jestem pewna wymiarów (jak dojadę do Wrocławia dokładniej wymierzę), ale w kalkulatorze pokazywało, że jest idealna na dwa samce, dlatego nie chcę jej przeładowywać.
Maść, uszka - bez różnicy. Zależy mi, żeby szczurkom ułatwić przeprowadzkę w nowe miejsce (do tej pory Misha mieszkała w moim rodzinnym domu), a w towarzystwie zawsze raźniej :) .
Podpiszę umowę, wypełnię ankietę, zgadzam się na wizytę przedadopcyjną. Jak już będę we Wrocławiu mogę wysłać zdjęcie klatki, hamaczki robię we własnym zakresie więc najpiękniejsze one nie są. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Konto może być bankowe, rozstawia się po kątach. Poprawiłam ortografię i interpunkcję, by poprawić czytelność posta.
Ostatnio zmieniony przez limomanka Pią Sty 02, 2015 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
alinak 


Dołączyła: 02 Sty 2015
Posty: 0
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 21:56   Koleżanka
   Zwierzątka: szczurzyca Misha


Nieaktualne, od wczoraj jest z nami 1,5 roczna Jagoda :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14