Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze klatki vol. 2
Autor Wiadomość
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 13:47   

Zdecydowanie warto przechodzone drewniane wyposażenie zmianic na nowe
przy szczurach lepiej sie sprawdza plastikowe, w które nie wchłania sie mocz.

Jako półki - mozna użyć tacek, plastikowych koszyczków
No albo oczywiście półek/tarasów firmy Ferplast
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Senthe 



Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 796
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 13:50   

klapouszek29, no no, klatka pierwsza klasa : D. Faktycznie 80 złotych to jak za darmo przy takim metrażu. Pewnie nie wiesz, co to za model? I trochę nie czaję rozwiązania na dole, to jest jakaś płytka kuweta + kratka?
 
     
klapouszek29 


Dołączyła: 25 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 14:54   
   Zwierzątka: szczurki


klatka obecnie przebywa daleko ode mnie, została zakupiona w weekend, więc jeszcze jej dokładnie nie widziałam, dopiero pomacam za jakiś czas :) ale na dniach osoba która ją odbierała będzie ją składać żeby zrobić mi dokładniejsze zdjęcia bo oczywiście babska ciekawość mnie zżera... Modelu nie znam, wcześniej w niej żyły fretki z tego co wiem. Wygląda własnie jakby na dole była taka półka "podłoga" na trocinki a nad nią kratka jako górna "podłoga". Tylko czytam że wiele z Was odradza takie rozwiązania, że niedobre dla szczurzych nóżek. Pomyslę co z tym zrobić. Własnie przeglądam różne pomysły tutaj na forum na zagospodarowanie tego wielkoludka.. :) a pomysłów tutaj tyle, że aż nie wiadomo na co patrzeć, takie cuda :)

Półeczki planuje właśnie jakieś plastikowe porobić- na początek może kupić koszyczki jako półki, albo takie podstawki jak z suszarek do naczyń, poszyć hamaczki, kupić rury. Pokombinuję coś.. ciesze się bardzo, bo naprawdę, klatucha jest wielka i kosztowała malutko jak na taką wielkość.. jest na kółkach jak widać.. Nie wiem czy te drewniane części śmierdzą czy nie, bo klatka została kupiona juz złozona i spakowana przez właściciela, także musze poczekac aż zostanie rozpakowana i poniuchana :) może nie będzie źle i na początek wystarczy dobrze zabezpieczyć.. trochę cięzko mi kupować wyposażenie nie widząc klatki, ale chociaż część może da radę.. :) Cieszę się że dołączam do szczurzej rodzinki tutaj.. Szczurki kupie lokalnie od hodowcy, myslałam początkowo o zakupie z rejestrowanych u nas hodowli, ale miałabym dużo zachodu żeby je przewieźc do siebie do domku zagranicę, bo to dużo badań i innych takich. Więc kupię lokalnie od hodowców. Tym bardziej że nie mogłabym ich tutaj przetrzymać przeed wyjazdem, babcia się boi a tata i siostra uczuleni na sierść...

Idę dalej oglądać wasze pomysły, i czytać porady... To forum to kopalniaaaaaa..... :)

[ Dodano: Śro Wrz 27, 2017 20:41 ]
Senthe napisał/a:
klapouszek29, no no, klatka pierwsza klasa : D. Faktycznie 80 złotych to jak za darmo przy takim metrażu. Pewnie nie wiesz, co to za model? I trochę nie czaję rozwiązania na dole, to jest jakaś płytka kuweta + kratka?



https://majazoo.pl/gryzonie/910-klatka-dla-gryzoni-142-cm-4-pietra-drewniane-polki.html

nie wiem czy można tu takie linki wstawiać ? w kazdym razie - wow, jestem w szoku, klatka baaaardzo podobna do mojej, i wymiarowo i wyglądowo. a cena ? dzis widziałam moją na kamerze i fotkach z bliska, jest w bardzo dobrym stanie, drewniane półeczki nic nie śmierdzą, są ładne, domek i inne niepoobryzane, niezasikane. a róznica w cenie ? jak się to ma do moich 80zł ? :) jestem dumna z zakupu i nie mogę się doczekać pochwalić się jak jest urzadzona i moimi nowymi domownikami... :)
 
     
Borówka 
Miłośniczka brzuszków



Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 39
Wysłany: Nie Paź 08, 2017 20:56   
   Zwierzątka: Roe i Amazonka


Niezła klatka :D
Jeśli chodzi o tą kratkę nad kuwetą, ona zabezpiecza ją przed pogryzieniem i wysypywaniem się ściółki. W większości klatek jest, z tego co wiem, wysuwana, może tutaj też będzie. Jeśli nie, to można ją jakoś wyciąć albo wyłożyć jakimś kocykiem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12