Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kluska
Pon Lut 27, 2012 07:54
Rasowy czy z zoologa?
Autor Wiadomość
LizaR 


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 40
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 19:26   

Czy można dostać w zoologu szczurka z uszkami dumbo ?
Tak, tak wiem że zoolog to zło, ale jakoś nie dudni od ogłoszeń w wątku adopcyjnym przynajmniej w kwestii młodych samców, a jak najszybciej chcę sprawić towarzyszka ogonowi.

[ Komentarz dodany przez: limomanka: Czw Sty 29, 2015 02:02 ]
Scaliłam z tematu zbiorczego.
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 19:29   
   Zwierzątka: brak


Skoro chcesz sprawić swojemu szczurkowi towarzysza jak najszybciej, to chyba nie ma tu miejsca na wybrzydzanie w kwestii odmiany uszu :roll:
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
LizaR 


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 40
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 19:42   

Chodziło mi bardziej o kwestię tego że ciężko mi dostać szczura spoza zoologa, także proszę o odpowiedz na pytanie.
 
     
hekatomba 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 429
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 20:06   
   Zwierzątka: cztery szczurzyce oraz stawonogi: rybiki cukrowe, kosarze pospolite i kątniki domowe (gościnnie)


LizaR, jeśli nie o uszy chodzi, to ogłoszeń o adopcji szczurów jest całkiem sporo. To, że maluchy znajdują się w innych miastach niż Twoje, to akurat żaden problem. W znakomitej większości przypadków świetnie działa grzecznościowy transport forumowy. Wymaga to wprawdzie trochę zachodu, ale nie warto iść na łatwiznę, kupując zwierzęta w sklepie zoologicznym.
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:27   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


LizaR, pisałam Ci już o blabla. Naprawdę to dobry sposób - trzeba tylko znaleźć osobę, która zgodzi się szczura przewieźć. Koszt jest podobny do zakupu szczura, a adoptujac pomagasz faktycznie. Kwestia wyboru i odrobiny dobrej woli, czyli wykonanie kilku telefonów i umówienie się na odbiór szczura.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
LizaR 


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 40
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:33   

Napisałem ogłoszenie, nawet z możliwością transportu na mój koszt, od prawie 2 tyg nikt się nie zgłasza więc trudno :(
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:36   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


LizaR, po tak skromnym poście o adopcji ja bym się nie odezwała. Warto napisać nieco więcej. Jakie warunki oferujesz, jakie masz doświadczenie, dostęp do weta, niestety w adopcję trzeba się trochę zaangażować.
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
LizaR 


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 40
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:47   

Jasne, zaktualizowałem trochę informacje, nie wiedziałem że jak ktoś chce się pozbyć nadmiaru to aż tak na to zwraca uwagę :)
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:55   
   Zwierzątka: brak


Nie chodzi o to, zeby "pozbyć się nadmiaru", tylko zeby znaleźć najlepsze domy dla swoich kochanych wychuchanych szczurków ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
cornflakegirl 



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1602
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 22:59   
   Zwierzątka: 2 szczury i 2 psy


LizaR, oddanie szczurków to nie nadmiar, ale odpowiedzialność. Każdy chce znaleźć jak najlepszy dom dla swoich podopiecznych, czasem woli poczekać niż oddać w niepewne ręce. Radziłabym napisać w dziale "oddam", popytać czy ktoś ma akurat maluchy.
_________________
moje dziewczynki: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13637

ze mną: Nutelka i Mortadela na wiecznym DT
za TM: Elza, Siwa, Tola, Lusia, Wena, Nanna, Neska(*)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.38 sekundy. Zapytań do SQL: 12