Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Nie Wrz 07, 2014 20:51
[Warszawa/Łódź okolice] Pilnie potrzebna mamka!
Autor Wiadomość
Sambojka 



Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 10
  Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 12:25   [Warszawa/Łódź okolice] Pilnie potrzebna mamka!
   Zwierzątka: szczurki


Mamy na stanie 8 dzikusków (jeden nie przeżył nocy). Mają ok tygodnia. Maluchy trafiły do nas dzięki wspaniałej pani- sprzątała w ogrodzie i przypadkowo popsuła gniazdo- nie zignorowała maluchów. Znalazła nas żebyśmy mogli pomóc

Od wczoraj rano maluchy są odkarmiane co 2-3h kocim mlekiem. Po nocnej wizycie u weta również glukozą. Mamkę możemy mieć w poniedziałek ale nie jesteśmy pewni czy damy radę z odkarmieniem, jeden z maluchów mimo podawania ręcznie pokarmu nadal jest koszmarnie odwodniony.. Dzwoniliśmy już chyba wszędzie...

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Ze mną: Hania, Tosia, Runa, Bambosz, Zuzia, Hope

Za TM: Kredka, Buka, Runa, Tosia, Marysia, Czesio i pół szczur-mysz Stefan, Maniek, Stefan, Fred, Fragles, 3 Muszkieterów, Mania, Zosia, Diuna, Ina, Kika, Diego

Długo się przed forum broniłam, grasowałam na facebook'u;)
Zapraszam na fanpage Szczurza Chata!
 
     
anka48 
szczuroholizm powraca ;)



Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 159
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 13:38   
   Zwierzątka: ogoniaste


Mi kiedyś udało się odkarmić cztery z pięciu maluchów zostawionych przez mamusię ;) Miały wtedy 8 dni, termoforek z ciepłą wodą, mleko z glukozą, masowanie brzuszków i dasz radę ;) trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Rozrabiary: Toshii, Chichii i Yuki :) to my --> http://forum.szczury.biz/...p=939910#939910
W serduszku: Lilu, Edzia, Mała Mi, Zgredzio, Shortii, Lio, Chopin [*]
 
     
Sambojka 



Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 10
Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 13:43   
   Zwierzątka: szczurki


Najgorsze jest to, że oboje z mężem pracujemy i od poniedziału bedę musiała wrócić do roboty...

Mam wrażenie że mimo starań one nie dojadają mimo, że są aktywne na pewno bardziej niż w nocy. Szukamy mamki już w całej Polsce, trudno bede musiała jechać..
_________________
Ze mną: Hania, Tosia, Runa, Bambosz, Zuzia, Hope

Za TM: Kredka, Buka, Runa, Tosia, Marysia, Czesio i pół szczur-mysz Stefan, Maniek, Stefan, Fred, Fragles, 3 Muszkieterów, Mania, Zosia, Diuna, Ina, Kika, Diego

Długo się przed forum broniłam, grasowałam na facebook'u;)
Zapraszam na fanpage Szczurza Chata!
 
     
Sambojka 



Dołączyła: 15 Lip 2014
Posty: 10
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 16:32   
   Zwierzątka: szczurki


Mamka znaleziona, dzielnie karmi maluszki. Walka była trudna, dwa dni odkarmiania ręcznie przyniosło skutek że początkowo z 9, udało się uratować 7ke maluchów. Już zdecydowanie lepiej wyglądają i się czują. Dziękuje za wszystkie wiadomości.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie maile/wiadomości tu i na fanpage jak najszybciej. Teraz odpoczywamy i.. myjemy wszystkie 7 klatek bo dzień sprzątania :)
_________________
Ze mną: Hania, Tosia, Runa, Bambosz, Zuzia, Hope

Za TM: Kredka, Buka, Runa, Tosia, Marysia, Czesio i pół szczur-mysz Stefan, Maniek, Stefan, Fred, Fragles, 3 Muszkieterów, Mania, Zosia, Diuna, Ina, Kika, Diego

Długo się przed forum broniłam, grasowałam na facebook'u;)
Zapraszam na fanpage Szczurza Chata!
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 20:51   
   Zwierzątka: brak


Skoro mamka znaleziona, to zamykam temat interwencyjny i zapraszam do założenia adopcyjnego :)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 15