Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sie 15, 2014 18:21
[Poznań / cały kraj] 4 samiczki szukaja domków ds/dt
Autor Wiadomość
nyina 



Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sie 13, 2014 18:05   [Poznań / cały kraj] 4 samiczki szukaja domków ds/dt

1. Liczba szczurów do oddania: 4

2. Płeć szczurów: samice

3. Wiek szczurów: 2 dziewczyny 8 miesięczne i 2 roczne panny

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: W niedalekiej odległości od Poznania moge podjechać, mogę również pomóc w szukaniu transportu grzecznościowego

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie dotyczy

7. Charakter, usposobienie szczurów: Póki co dziewczyny są przerażone, jednak żadna z nich nie okazuję agresji. Więcej wieczorem.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Dziewczyny są łagodne przyzwyczajone do człowieka. Ręce mam całe jedynie zostałam delikatnie dziabnięta chyba w celach zapoznawczych, nie został mi żaden ślad. Dziewczynki husky zdecydowanie odważniejsze jeśli chodzi o poznawanie człowieka.

9. Stosunek do innych szczurów: Żyją w stadzie, więc powinny szybko się zapoznać z innymi szczurkami i się zaaklimatyzować.

10. Powód oddania: Szczury trafiły do zoologa, w którym nie ma warunków ani miejsca na trzymanie zwierząt. Nie wiem skąd pochodzą i dlaczego zostały oddane. Potrzebna była pilna pomoc, więc zaoferowałam, że je na jakiś czas wezmę. Jednak sama nie mam na tyle miejsca do trzymania 2 klatek w jednym pokoju, dopóki część rodziny wyjechała na urlop mogą mieszkać w innym pokoju, dlatego potrzebny dom tymczasowy chociażby dla 2 dziewczyn

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie znany

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: klatka (wym. 57x38x70) jakby podciągnąć to na pierwszy okres nada się dla 2 (obecnie mieszkają tam 4 :( ), jeżeli ktos jeszcze nie ma klatki, a chce dwie panny to mogę ją oddać.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: dziewczyny mogą zostać rozdzielone najlepiej dwójkami. 2 starsze razem i 2 młodsze razem. Gdyby ktoś zdecydowałby się na 4 byłoby cudownie :)

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Przede wszystkim proszę na pw wysłać odpowiedzi na ankietę adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej, miłość, odpowiednie warunki dla szczurków, zapewnienie opieki weterynaryjnej, oraz co jakiś czas dać znać jak się szczurki miewają

16. Zdjęcia szczurów:



Dziewuszka husky 8 miesięcy:




Dziewuszka rudo-biała, czerwone oczka 8 miesięcy:



Panna husky 1 rok:



Czarnulka 1 rok białe znaczenie na brzuszku (niestety nie udało mi się jeszcze go ująć)


17. Kontakt: pw na forum, bądź pod nr tel 787333453

18. Kilka słów o szczurze: Dziewczyny są śliczne, małe tłuściochy, więc przyda się dieta. Potrzebuja szybko znaleźć swój kochający domek stały.

Klatka widoczna na zdjęciach nadaje się na 2 szczury nie na 4, pręty już zostały wywalone.
_________________
Za TM: Mia, Zuza, Figa, Kropeczka, Pyza, Nami <3
 
     
nyina 



Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 19:46   

Roczne dziewczynki są już wstępnie zarezerwowane



Rudzielec i haszczak nadal szukają kogoś kto je pokocha


_________________
Za TM: Mia, Zuza, Figa, Kropeczka, Pyza, Nami <3
 
     
nyina 



Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sie 15, 2014 18:17   

Nieaktualne temat do zamkniecia
_________________
Za TM: Mia, Zuza, Figa, Kropeczka, Pyza, Nami <3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13