Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pią Lip 18, 2014 11:39
[Kraków] dwie czarne samiczki: 7 i 11 tygodni
Autor Wiadomość
wrzosowa 


Dołączyła: 17 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lip 13, 2014 16:27   [Kraków] dwie czarne samiczki: 7 i 11 tygodni
   Zwierzątka: Mary, Gienia, Mania, Mimi i Cosia. No i pies - Szeryf, który ich pilnuje ;)


1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: 2samiczki: Benia i Mania

3. Wiek szczurów: Benia 7 tygodni, Mania 11 tygodni

4. Miasto: Kraków

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: niestety nie mam możliwości transportu

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: są zdrowe, na nic ich nie leczyłam

7. Charakter, usposobienie szczurów: przyjazne, ciekawe świata, Mania bywa płochliwa

8. Stosunek szczurów do człowieka: oswojone, codziennie robimy im wybiegi i je oswajamy

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazny, nie gryzą się ani nie biją ponad normę ;)

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Mam 6szczurków i nie dam rady tyloma się dobrze zaopiekować

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Mania jest adoptowana (miot wpadkowy), a Benia to córka mojej samiczki, którą kupiłam w sklepie zoologicznym (nie wiedzieliśmy że jest w ciąży)

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wolałabym razem (Mania już była adoptowana a tak jej będzie raźniej w nowym domku)

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: cierpliwość do oswajania Mani (do nas przyszła 7tygodni temu bardzo strachliwa, uciekała przed ręką w najdalszy koniec klatki; teraz jest dużo lepiej, ale ciągle wymaga jeszcze pracy)

16. Zdjęcia szczurów:
To Benia(na obu zdjęciach po prawej) i Mania (po lewej) razem:


Tutaj Mania (zdjęcia z wczoraj);


Tutaj Benia (wczoraj);


Benia z siostrą:


Mania w dzieciństwie:


Benia jak była młodsza:


17. Kontakt: przez forum lub ola.supryn@gmail.com

18. Kilka słów o szczurze: Mam do oddania dwie czarne szczurki: Benia ma 7tygodni, Mania 11cie.
Obie są zdrowe, towarzyskie i ciekawe świata.
Oddaję ponieważ mam 6 szczurków i nie ogarniam aż takiej ilości.

Wychowują się razem z czterema innymi samiczkami, dobrze się dogadują.
Oddaję akurat te z prozaicznych powodów: z moich 6ciu ogonków aż 3 są całe czarne i trudno mi je rozróżnić jak biegają (różnią się tylko długością białej końcówki ogonka).

Oddawałam około miesiąc temu szczurki na tej stronie, zostawiłam sobie cztery, ale niestety jedna osoba z powodów osobistych musiała mi tydzień temu dwie szczurki oddać. Szkoda mi ich znowu oddawać, już bidaki swoje przeszły, więc oddaje dwie samiczki z tych co były cały czas u mnie..

W ogóle dzieciaki to potomstwo mojej szczurki, którą kupiłam ok. 2.5miesiąca temu w sklepie zoologicznym. Potem od pani dr dowiedziałam się o stronie Szczurze adopcje i tam adoptowałam do towarzystwa Gieni - Manię. Dzień później urodziło nam się 8młodych, aż do dnia porodu nie wiedzieliśmy że jest w ciąży (pani dr kilka dni wcześniej też nie zauważyła ;)

Oczywiście jak tylko skończyły 4tygodnie oddzieliłam je od chłopaków, chłopcy już mieszkają w nowym domku ;)

Przez te prawie dwa miesiące chorowały mi tylko dwa inne szczurki, dostały antybiotyki i były oddzielone w chorobówce, ani Benia ani Mania nie chorowały na nic i bardzo ładnie rosną.

Są oswojone z człowiekiem, codziennie robimy im wybiegi, Mania lubi chodzić po pokoju, ale jeszcze jest taka nieśmiała i zaszywa się za szafami itp ;)
Beni jeszcze nie puszczaliśmy poza wersalkę, na wybiegu ładnie biega z innymi dzieciakami, nie gryzie się z nikim ani nic ;) .

Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Dziękuję :)
 
     
wrzosowa 


Dołączyła: 17 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lip 18, 2014 11:14   
   Zwierzątka: Mary, Gienia, Mania, Mimi i Cosia. No i pies - Szeryf, który ich pilnuje ;)


Witam, ogłoszenie już jest nieaktualne. Proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 10