Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Czw Lut 26, 2015 14:10
"Niesmaczny sposób dyskusji"
Autor Wiadomość
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 18:00   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Problem z tematem kobiecym jest taki, że laski chcące poczytać o szminkach wbijają się na te właśnie opisy. A naprawdę, uwierzcie mi, nie każdego interesuje obfitość okresów i częstotliwość opróżniania kubeczków. Tematu do ignorowanych takie osoby nie dadzą, no bo chcą o szminkach i ciuchach poczytać.

Po prostu liczcie się z tym, że niektóre wasze dość ekshibicjonistyczne opisy fizjologii mogą kogoś brzydzić. Tak, wiem, że wszystko może kogoś rozdrażnić, ale mamy tu skargi i zastrzeżenia, jako moderacja zostawić tego przecież nie mogłyśmy.

PS Vaco ma rację - chyba nie chcemy zniżać allo do poziomu kafeterii...
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Lazanka 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 164
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 21:04   
   Zwierzątka: synek i kudlate suczydlo ;)


Layla napisał/a:
A naprawdę, uwierzcie mi, nie każdego interesuje obfitość okresów i częstotliwość opróżniania kubeczków.

Mysle ze wiekszosci to nie interesuje ;) Ale miedzy "nie interesuje mnie" do "godzi w moje uczucie/obrzydza maksymalnie" jest calkiem sporo miejsca ;) (u mnie powoduje uniesienie brwi w wyrazie zdziwienia ze ktomus przyszlo do glowy to napisac ;) ) Jednak np za problematyczne uznano rowniez pytanie (kcal chyba?) o zapach kubeczka (ktory u niej "daje" guma/chemia). A to juz serio nie jest zadna fizjologia tylko wazne info o produkcje - bo jesli kubeczki tej firmy smierdza chemia podczas gdy innych producentow nie to dla kogos moze byc to powod by zaplacic wiecej za taki co guma "nie daje".
_________________
-= Lazanka =-


W :serducho: : Kropcia, Klusia, Pestuś, Mysia, Dmisia i DeeDee oraz psiak Junior
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 21:09   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Lazanka, wiadomo, że są to odczucia subiektywne. Jednak moderacja nie może pozostawiać takich skarg bez konsekwencji. Pozostaje nam apelować o mniej dokładne opisy własnej fizjologii.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Kcal 



Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 80
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 22:18   
   Zwierzątka: pies, świnka, ryby


nezu napisał/a:
No nie posrajcie się z tego oburzenia.

Według mnie temat skończył się co najmniej 5 stron wcześniej, to co robicie teraz to ciągnięcie wątku i rozwijanie go o to gdzie sobie wsadzacie sznurek z tamponady i smrody z cipy, nie wiem w jakim celu, sprawia wam to jakąś perwersyjną przyjemność?


Temat nie nazywa się "ekshibicjonizm", tylko "coś dla kobietek".
Psujecie wartościowy wątek i dziwicie się, że ludziom się to nie podoba?


Nezu, proszę o bardziej umiarkowany ton.



Mój post nie dotyczył "smrodu z cipek" tylko zapachu kubeczka
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13